Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Bar Blender Modelleri ve Fiyatları

Bar malzemeleri içerisinde en fonksiyonel çalışan ve büyük maharetleri olan bar blendarlarıdır. Bar blenderı yada bar mikseri olarak tarfi edilmekte, otomatik yapıya sahiplerdir. ihtiyaç türüne göre bir çok özelliğe sahip farklı blendar modelleri mevcuttur. Hamilton Beachmarka tüm blenderlara Mutbex.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Hamilton Beach bar blenderlar polikarbon ve paslanmaz çelik haznesine sahip, başta bar, otel, restoran, cafe gibi vb. işletmelerde en çok tercih edilen dayanıklı bar tipi blenderdır.

Bar Blender Nedir ?

Genellikle sebze ve meyveleri doğramak ya da içecek hazırlamak için kullanılır. Özellikle endüstriyel mutfaklar, restoranlar ve barlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Endüstriyel Bar Blender markaları ve modelleri çok çeşitli olduğu için müşteri açısından doğru blender tercihi yapmak önemlidir.

Hamilton Beach Bar Blender Fiyatları

Öztiryakiler ana bayisi Mutbex.com olarak Hamilton Beach bar blender ve Santos marka ürünleri en ucuz fiyat ve ödeme koşulları ile satışlarınıza sunuyoruz. Öztiryakiler markasının ana bayisi hizmetini ve İstanbul Avrupa yakası için yetkili servis hizmetini yılların deneyimi ile sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir (0212 361 74 03) ya da mail atabilirsiniz (info@mutbex.com).

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.