Giyotin Tip Bulaşık Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Giyotin Bulaşık Makinası

Öztiryakiler ve Hobart marka giyotin bulaşık makinası modelleri sayesinde işletmeniz için yeni teknoloji ile geliştirilmiş yüksek enerji tasarrufu sağlayan özellikleri arıyorsanız Hobart AMX-10  giyotin tipi bulaşık makinesi modelini inceleyebilirsiniz.Yıkama tankı kapasitesi 21 lt olan hobart amx -10  bulaşık makinesi, 3 yıkama programı ile devirli 60, 90 ve 180 sn zamanla çalışıp zamandan tasarruf ederek çalışma koşullarınıza uyumluluk sağlar.Eğer maliyetiniz ve bütçeniz kısıtlıysa Öztiryakiler OBO 1000 EKO modeli sizin için idealdir.Düşük su tüketimi ve enerji tasarrufu sağlayan  giyotin tip bulaşık makinesi kirli su bloke sistemiyle her zaman temiz ve hijyenik şekilde bulaşıklarınızın servis edilmesini sağlar.Yıkama programı 1 seçenekli olması rağmen 72 sn gibi kısa sürede bulaşıklarınızı yıkayarak mutfağınızda uygun yere konulmasını sağlayan  yükseltilebilir ayakları ile memnun kalacağınız öztiryakiler obo 1000 eko giyotin bulaşık makinası en ucuz indirimli fiyatları ile Mutbex.com'dan satın alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Özel Giyotin Tipi Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi dünyasının, evlerinizde gördüğünüz standart ölçü ve kapasitelerdeki ürünler ile sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her alanda olduğu gibi, bulaşık makinelerinde de teknolojinin etkilerini görmek kaçınılmaz olmuştur. Sanayi tip giyotin tip bulaşık makinesi başlığı altındaki ürünler de bu etkilerin en net görülebildiği ürünler arasındadır. Temelde iki markanın ürettiği bu ürünler, amacına yönelik kullanıldığında olağanüstü kullanışlı ve gerekli eşyalar arasındadır. Giyotin tipi bulaşık makinesi kullanıcıların neredeyse hepsi, bu ürün ile daha önce tanışmış olmayı istediklerini belirtir. Siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz, Mutbex.com üzerinden ürününüzü seçip bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel giyotin tip bulaşık makinesi modellerinin en temel özelliği, az enerji ile çok büyük miktarlarda ürün temizleyebilmesidir. Enerji tasarrufunun maksimum olduğu bu ürünler, saatte bin tabağa kadar yıkabilmektedir. Bu bir işletme için oldukça yararlı bir performanstır. Bunun yanında, farklı yıkama programlarına sahip oluşu, yapılacak yıkamanın kapsamının kolayca belirlenmesini sağlar. Kısa, orta veya uzun programları ile mekân yoğunluğuna bağlı olarak bulaşıklarınızın temizliğini yönetebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve En Çok Tercih Edilen Modelleri Hemen Satın Alın!

En çok tercih edilen modellerin bazıları öztiryakiler giyotin tip bulaşık makinesi grubundandır. Büyük işletmelere uygun boyutu ve kaliteli teknik yapısı ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Hobart giyotin tip bulaşık makinesi grubunda bulunan diğer ürünler ise enerji tasarrufu ve uzun ömürlü yapısı ile kullanıcıların en çok tercih ettikleri arasındadır. Her iki marka da yıkama, parlatma ve kurulama fonksiyonlarına sahiptir. Hijyenik koşullarını maksimum oranda sağlayan bu ürünler, su, zaman ve maliyet açısından oldukça karlı seçeneklerdir. Giyotin bulaşık makinası fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizden yardım alabilir, seçeceğiniz ürüne avantajlı fiyatlar ve kolaylıkla alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.