Tekerlekli Çöp Kovaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Tekerlekli çöp kovaları ev ve iş yerlerindeki atıkların toplanması için kullanılan çevre dostu ekipmanlardır. Bu çöp kovaları bakterilerin dışarı yayılmasını engeller ve temiz bir ortam sağlar. Kaliteli bir tekerlekli çöp kovası güçlü arka tutacaklara ve sağlam tekerleklere sahiptir. Bu sayede içerisinde ne kadar çöp olursa olsun kolayca taşımaya imkan verir. Ayrıca atıkların kolayca toplanmasını sağlayan bu araçlar dayanaklı metal ve plastik malzemeden üretilir. Çöplerin temiz bir şekilde muhafaza edilmesi için tekerlekli çöp kovaları en kullanışlı çöp kovaları arasında yer alır. Aradığınız her boyutta tekerlekli çöp kovasına en uygun fiyatlarla mutbex.com’dan ulaşabilirsiniz.

Tekerlekli Çöp Kovaları Ne İşe Yarar?

Tekerlekli çöp kovası büyük ve küçük atıkların kolayca ve temiz bir şekilde bir arada tutulmasını sağlar. Ayrıca çevreye kötü kokuların yayılmasını engeller. Tekerlekli çöp kovası kullanmanın sağladığı diğer faydaları şöyle sıralayabiliriz:

  • Çöp kovası tekerlekli olduğu zaman en ağır çöpleri bile taşımak kolay olur.
  • Tekerlekli çöp kovası mutfak gibi atıkların çok olduğu yerde en büyük yardımcıdır.
  • Çöp kovası kullanmak mekanları daha güvenli hale getirir.
  • İç mekanlarda yanlışlıkla etrafa saçılan cam kırıkları, metal kapaklar ve şişeler çöp kovası sayesinde sorun olmaktan çıkar.
  • Çöp kovası kullanmak sağlıklı bir ortam sunar.
  • Tekerlekli çöp kovası kullanım kolaylığı sağlarken büyük hazneli çeşitleri sayesinde birçok artığın aynı yerde olmasını sağlar.

Tekerlekli Çöp Kovası Çeşitleri

Tekerlekli çöp kovası kapasite olarak kendi içinde büyük, orta ve küçük boy tekerlekli çöp kovası olmak üzere ikiye ayrılır. Bu çöp kovalarının hacmi birbirinden farklıdır. Çöp kovalarının üretildikleri malzeme sağlığa ve çevreye dost olarak üretilmektedir. Ayrıca kesinlikle çatlamaz ve sızdırma yapmaz. Tekerlekli çöp kovası çeşitlerini inceleyelim.

Plastik Tekerlekli Çöp Kovası

Plastik tekerlekli çöp kovası tamamen dayanıklı polikarbon maddesinden yapılmış olup doğaya dosttur Bu tarz çöp kovaları darbelere karşı dayanıklıdır. Devrildiğinde, yuvarlandığında ve düştüğünde kesinlikle kırılmaz. Ayrıca büyük çöp kovası tekerlekli modeli iç hacim oldukça geniştir. Günlük evsel atıklar ve büyük parçalar bu çöp kovasının içine rahatlıkla sığar. Tekerlekleri aşınmaz malzemeden üretilmiştir.

Plastik tekerlekli çöp kovası 120 LT derin ve büyük olması nedeniyle oldukça tercih edilen çöp kovalarından biridir. Ayrıca tekerlekli çöp kovası 240 TL de büyük ev ve iş yerlerindeki toplu atıkları tek seferde muhafaza edebilmektedir.

Metal Tekerlekli Çöp Kovası

Metal çöp kovası uzun süre kullanım için dizayn edilmiş şık ve kullanışlı bir çöp kovasıdır. Temizliği oldukça kolay olup her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. Mutfakların bir numaralı ekipmanı metal çöp kovaları yerden tasarruf sağlarken kokuyu hapsetme özelliği ile de öne çıkmaktadır.

Tekerlekli Çöp Kovası Fiyatları

Büyük boy tekerlekli çöp kovası ve küçük hacimli tekerlekli çöp kovası fiyat olarak birbirinden farklıdır. Tekerlekli çöp kovası fiyatları belirlenirken çöp kovalarının büyüklüğü ve kapasitesi göz önünde bulundurulur. Bütçenize en uygun tekerlekli çöp kovalarının fiyatlarını öğrenmek ve ürünleri detaylı incelemek için mutbex.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.