Derin Dondurucu Odalar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Sanayi tipi mutfaklarda gıdaların bozulmadan uzun süre muhafaza edilmesi son derece önemlidir. Günümüzde gelişen teknolojinin de yardımı ile yenilenen derin dondurucu odalar bu ihtiyacı eksiksiz şekilde karşılamayı başarıyor. Endüstriyel mutfaklarda mutlaka bulunması gereken bu ürünleri en uygun fiyatla almak için doğru adres Mutbex! İhtiyacınıza uygun kapasitede olanları seçmek için ürünleri incelemeye başlayın!

Derin Dondurucu Oda Nedir?

Yiyecek ve içeceklerin donmuş halde muhafaza edilmesini sağlamak için tasarlanan soğuk hava depoları, derin dondurucu dolap olarak adlandırılır. Bu ürünler hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserli olarak üretilir. Bazı modellerde isteğe bağlı olarak fan hız kontrollü olarak kullanılabilir. Oteller, restoranlar, yiyecek üretimi yapılan fabrikalar, kafeler, kasaplar ve tüm sanayi tipi mutfaklar, bu ürünlerin kullanıldığı alanların başında gelir.

Derin Dondurucu Odaların Kapasitesi

Öztiryakiler markası tarafından üretilen derin dondurucu oda çeşitlerini sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Hangi modeli seçtiğinize bağlı olarak ürünlerin toplam kapasitesi de değişecektir. Yüksek kapasiteli bir derin dondurucu oda isteyenler ölçü bilgilerine göz atabilir. Ürünlerin üzerine tıkladığınızda kapasiteleri de dahil olmak üzere tüm teknik özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Derin Dondurucu Odaların Boyutları

Sitemizde sizlere farklı derin dondurucu ölçüleri seçeneklerini sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ölçülerde tasarlanan soğuk hava depolarını seçebilirsiniz. 22,5 m2 - 90 m2 arasında olan ürünler dar bir mutfak alanına sahip olanlar için idealdir. Seçenekler arasında 90 m2 - 160 m2 olan derin dondurucu odalar da yer alıyor. Daha geniş ölçülerde üretilen ve daha yüksek depolama kapasitesi sunan bir model isteyenler ise 160 m2 - 250 m2 olanlara yönelebilir. Sitemizde kullanıma sunulan en büyük ölçülerdeki derin dondurucu dolaplar 250 m2 - 360 m2 ebatlarındadır.

Derin Dondurucu Odaların Özellikleri

 • Küçük ya da büyük derin dondurucu modelleri soğuk zincir ürünlerin bozulmadan saklanmasını sağlar.
 • Derin dondurucu odaları gıdaları dış etkenlerden korur.
 • Yüksek miktarda depolama ihtiyacını karşılar ve gıdaların donarak saklanmasını sağladığından vitamin – mineral değerlerinin korunmasını sağlar.
 • Öztiryakiler derin dondurucu odalar CE ve ISO belgeli ekipman ile bileşenler kullanılarak üretilir.
 • Ürünler arasında +38/ +43°C ortam sıcaklığı ya da +50/ +55°C ortam sıcaklığı sunan modelleri de görebilirsiniz.
 • Düşük enerji tüketimi özelliği tüm ürünlere kazandırılmış olduğundan bu ürünlerin tamamı işletmenizin enerji tasarrufu ilkesine uygundur.
 • Ürünlerin kapısı kilitlendiğinde dahi içeriden açılabilir. Böylelikle güvenli kullanım beklentisini de karşılar.

Derin Dondurucu Odası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Mutfakta ayırdığınız alana uygun ölçülerde üretilen derin dondurucu dolapları seçmelisiniz. Ürün seçimi yaparken öncelikle ölçülerine göz atmalısınız.
 • Soğuk depolama odalarının teknik donanımları benzer olsa da iç tasarımları farklı olabilir. Görselleri inceleyerek depolayacağınız gıda çeşitlerine uygun bir iç tasarıma sahip modellere yönelmelisiniz.
 • Bu ürünler elektrik enerjisiyle çalışıyor ve mutfakta 220-240 V uygun elektrik tesisatının olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Derin dondurucu odalar 1 kW-10 kW soğutma kapasitesi aralıkları sunar. Hangi modelin size uygun olduğunu seçerken bu özelliği de göz önünde bulundurmalısınız.

Derin Dondurucu Oda Fiyatları

Sitemizde gördüğünüz difriz derin dondurucu fiyatları ürünlerin modeline, ebatlarına soğutma kapasitesine göre değişiyor. İstediğiniz derecede soğutma imkanı sunan ürün modelleri de tercih edilebilir. Tüm soğuk hava deposu çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Farklı adreslerde aynı ürün için daha yüksek derin dondurucu oda fiyatları görebilirsiniz. Hesaplı bir alışveriş ile profesyonel mutfak derin dondurucu ihtiyacınızı karşılamanız mümkün! Sitemiz üzerinden sipariş vererek ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz.

Neden Mutbex.com'dan Satın Almalısınız?

 • Mutbex olarak en düşük difriz fiyatları avantajını sizlere sunuyoruz. Böylece ayırdığınız bütçeyi verimli kullanmanızı sağlıyoruz.
 • Sadece orijinal ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Seçtiğiniz ürün, marka tarafından sunulan garanti kapsamında size teslim ediliyor.
 • Hızlı kargo uygulamamız, derin dondurucu odalar için de geçerlidir ve kısa zamanda teslimat ile kurulum gerçekleştirilir.
 • Satış sonrası destek ilkemiz incelediğiniz tüm ürünler için geçerlidir.
 • Güvenli alışverişin adresi olan sitemiz üzerinden ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.