Direkt Kaynatma Tencereleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel Pişirme Ekipmanlarından Direkt Kaynatma Kazanları Mutbex.com’da!

Kaynatma kazanları, günümüzde pek çok yerde tercih edilen tencerelerdir. Büyük yemekhanelerde, otellerde, okullarda ve daha pek çok endüstriyel mutfakta yemek pişirmek ya da sotelemek için kaynatma tencereleri tercih edilir. Uzun yıllar boyunca mutfaklarda kullanılması amaçlanan kaynatma kazanlarına paslanmaz çelik kullanılır. Gazlı, elektrikli, indirekt gibi türleri olan kaynatma kazanlarının bir de direkt kaynatma tencereleri çeşidi mevcuttur.

Sayfamızda sunulan bu tencereler yuvarlak ya da dikdörtgen kazana sahiptir. Bu endüstriyel direkt kaynatma tencereleri sayesinde pek çok farklı yemek, çorba ve sos yapma avantajı sağlayabilirsiniz. Tencerelerin sahip olduğu monoblok kazan formu vasıtasıyla ürünlerin ömrü arttırılmış ve temizliği daha kolay bir hal almıştır. Aynı zamanda çift cidarlı kapakları da izolasyon düzeyini daha da arttırmıştır.

Diğer kaynatma kazanlarında olduğu gibi direkt kaynatma kazanlarından da gazlı ve elektrikli çeşitleri mevcuttur. Gazlı direkt kaynatma tencereleri, paslanmaz çelik mikro delikli brülörlere sahiptir. Bu brülörler maksimum verim sağlamaktadır. Aynı zamanda bu ürün modellerinde güvenliği arttırmak adına emniyet tertibatlı gaz musluğu ve alev denetleme adına termokupul kullanılmıştır.

Öztiryakiler Direkt Kaynatma Tencerelerine Uygun Fiyatlarla Sahip Olmak İçin Hemen Şimdi Tıklayın

Profesyonel mutfaklarda sıklıkla kullanılan direkt kaynatma kazanı modelleri, ergonomik, derin ve geniş dizayna sahiptirler. Bu kazanlar geniş ve derin olduğu için zamandan ve enerjiden tasarruf yapmanıza da yardımcı olurlar. Aynı zamanda bu ürün modellerinde enerji tüketimini düşürmek adına kazan etrafında izolasyon malzemesi kullanılmıştır.

Öztiryakiler endüstriyel kaynatma tenceresi modelinin sahip olduğu gıdaya uyumlu büyük tahliye vanası ile hızlı boşaltma olanağı sağlanmıştır. Bunun yanı sıra basınç emniyet grubunda yer alan harici basınç valfi ile cihaz çalışırken manuel olarak buhar tahliye imkanı da sağlanmıştır. Aynı zamanda sıcak ve soğuk su bağlantısı da yapılabilmektedir.

Endüstriyel kaynatma kazanını Öztiryakiler güvencesiyle mutbex.com’dan satın alabilirsiniz. Eğer sizde endüstriyel mutfağınız için pişirme ekipmanı arıyorsanız ürün kategorimizde yer alan kaynatma kazanlarına göz atabilirsiniz. En uygun fiyatların sunulduğu sayfamızda kampanyalardan da haberdar olabilmek için üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.