Kitchenaid

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6 7

Kitchenaid

Şık tasarımları ve yüksek performanslarıyla Kitchenaid ürünleri, hem profesyonel mutfakların, hem usta şeflerin, hem de yemek yapma işini bir tutku olarak gören herkesin mutfaktaki vazgeçilmezlerinin başında geliyor. 100 yıldır " Yemeği Ciddiye Alma" düşüncesi ile stand mikserler, blenderlar, mutfak robotları, kahve makineleri, ekmek kızartma makineleri gibi mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm mutfak ekipmanlarını üretiyor.

Gurme şefler arasında bir klasik haline gelen Kitchenaid, kalite, yüksek performans, dayanıklılık ve şık tasarımı ürünlerinde en iyi şekilde yansıtıyor.

Kitchenaid Stand Mikserler

Kitchenaid'in bir klasik haline gelip mutfakların vazgeçilmezi olmasını sağlayan ürünü Artisan Stand mikserlerdir. Yüksek performansı ve dayanıklı yapısıyla mutfaktaki en büyük yardımcınız olmakta iddialı olan Kitchenaid Stand mikserler, ikon haline gelmiş ve birçok farklı renk seçeneğine sahip şık tasarımıyla mutfağınıza estetik bir dokunuş yapar.

Yemek yapmak sizin için bir iş ya da bir zorunluluk değil, bir tutkuysa, Artisan stand mikserler bu tutkunuza ortak olur. Sahip olduğu akseuarlarla bu tutkunuzu sanata dönüştürür. Gıda öğütme, püre yapma, sos yapma, ravioli yapma, sebze kesme, rendeleme işlemlerinizi bu akseuarları ile yapar, mutfaktaki tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Kitchenaid Ürünleri, Modelleri ve Fiyatları

Kitchenaid kendisini klasik haline getiren stand mikserlerin dışında ürettiği diğer mutfak ekipmanlarıyla da kullanıcılarının gözdesi halindedir. Blender, mutfak robotu, kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcı, el blenderı, el mikseri, fırın malzemeleri, pişirme malzemeleri gibi kategorilerde farklı modellerle mutfak ekipmanları üretmektedir. İster müşteri kapasitesi yüksek bir cafe, restoran gibi işletmeniz için olsun, isterseniz evinizin mutfağı olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir Kitchenaid ürünü bulabilirsiniz.

Siz de Kitchenaid mutfak ekipmanlarının tasarımıyla mutfağınıza şıklık katabilir, kalitesi, yüksek performansı ve işlevselliğiyle işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tüm Kitchenaid ürünlerini sitemizden inceleyebilir, başka markalarla karşılaştırabilir, sizin için en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Hemen tıklayın ve üye olun, üyelerimize özel ek indirimlerden yararlanın. En ucuz Kitchenaid stand mikserleri ve diğer Kitchenaid ürünlerini satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.