Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Öztiryakiler

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Sektöründe Türkiye'nin ilk yerli üretim yapan firmalarından biridir.1958 yılında istanbul kasımpaşada 50 m2 bir iş yerinde imalat ve üretim yapan öztiryakiler endüstriyel mutfak firması olarak zamanla üretim teknolojisini geliştirip günümüzde 149 m2 kapalı üretim sahasında 10 grup şirkete bölünmüş 1300 personeli ile hizmet vermektedir. Türkiye'de 4 benzersiz Bölge Müdürlüğü,Online Satışdan sorumlu 60 bayi satış sonrası kurulum,montaj ve arıza işlemlerini profesyonelce çözen 64 yetkili servisi ile endüstriyel ve sanayi tipi mutfak sektöründe Türkiye'de lider konumundadır.


Yurt Dışı pazarında 5 kıtada 100'den fazla ülkeye dağıtım kanalları ve yetkili servisleri ile profesyonel hizmet veren öztiryakiler dünya'da ilk 15 firma arasında yerini alır. Profesyonel çözüm üreten Proje ekiplerinin bulunduğu öztiryakiler showroom ve mağazalar.Güçlü pazarlarından birisi Rusya ve Kazakistanda bulunmaktadır.Rusyada 10 bin m2 geniş alanda üretim yapan tesisi mevcuttur.


Dünyada bilinen en profesyonel uygulamara ve mükkemel üretim teknolojisine sahiptir.Ar-Ge Yazılım ve Sistem Mühendislik Birimleri,modern ve güçlü laboratuvarı ile ürün süreçlerine profesyonel dokunuşlarlar yüksek verimli geliştirme çalışmalarına yön veren proje tasarımı ve uygulamaları,Teknik Bilim Üniversiteleri ve Tubitak tarafından özenle yürütülmektedir.


Öztiryakiler Mutfak Ekipmanları

Eşsiz tasarımıyla,geleceğe yönelik nitelikli ürünleri ile fonksiyonel özellikleri konusunda endüstriyel tasarım tescili bulunan uzun ömürlü ve dayanıklı modelleri için yürütülen patent çalışmalarında Türk Patent Enstitüsü'den,sektörde en çok belgeye sahip firma olarak ödüllendirirdi. Öztiryakiler otel mutfak,restaurant mutfak,cafe malzemeleri  en başta olmak üzere,pastane grupları, askeri mutfak için taşınabilen mobil arazi mutfakları,hastane,okul ve fabrika mutfakları  vb endüstriyel bir diğer adı sanayi tipi mutfak sektörü alanında ; Taşıma ve saklama Ekipmanları,Hazırlık Ekipmanları,Pişirme Ekipmanları ve Bulaşıkhane Ekipmanları  ürün kategorisinde 4750'den fazla ürün çeşidi ile endüstriyel mutfak projelerinin tasarlanıp kurulması ve gerekli eğitimleri işletme firmasına vererek işletmenin açılışına kadar tüm süreçlerin profesyonel şekilde planlanmasın'dan üretim ve servis desteğine kadar herşeyi sunar.


Öztiryakiler tarafından üretimi yapılan makine ve cihazların firma bünyesinde dış kaynaklı laboratuvarlarda uluslararası serifikasyon merkezleri tarafından gerekli testleri yapılarak belgelendirilmiştir. Avrupa pazarı için CE, Amerika ve Rusya pazarları için ETL,NSF VE EAC (Gümrük Birliği Sertifikası ) sayesinde 2000'den fazla ürün ve ürün grubunu uluslar arası pazarda ve diğer ihracat pazarlarında satışı için sertifika sahibidir. 1998'de ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ile ürün ve yönetme sistemini belgelendiren Öztiryakiler,uluslararası pazarda kendi ismi ile ürün satan firmalardan biri olarak "10 yılda 10 dünya markası yaratma" projesi dahilinde kurumsal yönetim esaslarını sağlayarak,marka performası sağlayabilecek firmalara dış ticaret müsteşarlığı tarafından TURQUALTY sertifikası ve ikinci 5 yıllık dönem onayı verilen ilk 34 firmadan biridir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.