Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Türkiye’nin ilk endüstriyel mutfak ekipmanları üreticilerinden biri olan Öztiryakiler sanayi tipi mutfakların en önemli ihtiyaçlarını karşılayan üretimlere imza atan bir markadır. 1600’den fazla çalışan ile üretimlerini sürdüren marka, sadece yurt içinde değil dünyanın 5 kıtasında ürün satışı yapmaya devam ediyor. Markanın tüm üretimlerinde en yeni teknolojileri kullanıyor olması ise kullanıcı dostu mutfak ekipmanlarının ortaya çıkmasını sağlıyor.

Sektörde en ileri üretim teknolojilerini kullanan Öztiryakiler, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veriyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Ar-Ge çalışmalarını mühendislik birimleri, laboratuvarlar, teknik üniversiteler ile beraber yürütüyor. Türk Patent Enstitüsü’nden ödülü de olan markanın başta oteller ve restoranlar olmak üzere pek çok farklı işletmede kullanıma uygun ürün çeşitleri bulunuyor.

Askeri mutfaklar, pastaneler, mobil arazi mutfakları, hastaneler, okullar, fabrikalar, yemekhaneler, Öztiryakiler profesyonel mutfak ekipmanlarının kullanılabildiği alanlardan sadece bazılarıdır. Sadece pişirme ekipmanları değil hazırlık, saklama, taşıma ve servis aşamalarında kullanılabilecek mutfak ekipmanları da markanın ürün gamı içerisinde mevcut. Mutfaktaki tüm çalışmaların profesyonelce planlanması ve hayata geçirilmesi için her türlü detayın düşünüldüğü ürün çeşitleri ile sanayi tipi mutfakların vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarıyor.

Öztiryakiler Mutfak Ekipmanları

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi

Profesyonel mutfaklarda bulaşık yıkama işleminin hızlı, etkin ve tasarruflu bir şekilde tamamlanması için geliştirilen Öztiryakiler bulaşık makinesi modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Küçük kapasiteli tezgah altı bulaşık makineleri, dijital ve dijital olmayan giyotin tip bulaşık makineleri, konveyör tipi bulaşık makinesi çeşitleri ve flight tip modeller markanın ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi

Bardak çeşitlerinin çizilmeden hızlı ve etkin bir şekilde temizlenmesi için Öztiryakiler bardak yıkama makinesi modelleri tercih edilebilir. 35 x 35 cm ve 40 x 40 cm sepet kapasiteli modeller, uzun kullanım ömrü, yüksek performans beklentilerini karşılıyor.

Öztiryakiler Hamur Yoğurma Makinesi

Elektrikli Öztiryakiler hamur yoğurma makinesi modelleri tüm hamur çeşitlerinin pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Seçenekler arasında 30 litre ve 50 litre modeller bulunuyor.

Öztiryakiler Buzdolabı Çeşitleri

Profesyonel mutfakların en önemli ihtiyacı olan buzdolabı modellerini Öztiryakiler buzdolabı çeşitleri arasından seçebilirsiniz. Yatay, dikey ve tezgah altı buzdolabı modeller yüksek performans ve düşük enerji tüketimi özellikleriyle ön plana çıkıyor. Tek kapılı, çift kapılı, cam kapılı modeller en uygun fiyat avantajı ile Mutbex’ten satın alınıyor.

Öztiryakiler Fırın

Pişirme ekipmanlarını Öztiryakiler fırın çeşitleri arasından seçebilir ve mutfağınızda bu aşamanın en konforlu biçimde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Kombi fırınlar, konveksiyonlu fırınlar, çok amaçlı fırınlar, kömürlü fırınlar, mikrodalga fırınlar, Unox ve Rational gibi ithal fırınlar kolayca satın alabileceğiniz ürünlerdir. İhtiyacınıza ve pişirme kapasitenize en uygun modelleri markanın ürün çeşitleri arasında bulabilirsiniz.

Öztiryakiler Pizza Fırını

Pizza çeşitlerinin en doğru şekilde pişirilmesi için özel olarak geliştirilen Öztiryakiler pizza fırını çeşitleri konveyörlü ve elektrikli seçeneklerini kullanıcısına sunuyor. 12 adet 34 cm pizzayı aynı anda pişirmeyi sağlayan modeller, 4+4, 6+6 ve 9+9 modeller alternatifler arasında bulunuyor. Hızlı ve kullanışlı olması ise markanın pizza fırını çeşitlerinin tercih edilme nedenlerinin başına geliyor. Pizzanın yanı sıra lahmacun pişirmek için de kullanılabilen bu ürünleri sitemizden uygun fiyata satın alın!

Öztiryakiler Derin Dondurucu

Gıdaların uzun süre bozulmadan saklanması için kullanabileceğiniz Öztiryakiler derin dondurucu çeşitleri yatay tip ve dikey tip seçeneklerini sunuyor. Yatay tip derin dondurucu çeşitleri 4, 6, 8, 9, 12 çekmeceli olarak tasarlanıyor ve muhafaza etmek istediğiniz ürün çeşitlerine bağlı olarak model tercihi yapılması kolaylaşıyor. Dikey tip derin dondurucular dar mutfaklar için çözüm sunarken tek kapılı ve çift kapılı alternatifleriyle beğeni topluyor.

Öztiryakiler Tost Makinesi

Tekli ve ikili olarak kullanıma sunulan Öztiryakiler tost makinesi modelleri tost çeşitlerinin hızlı ve lezzetli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Termostat kontrollü olan modeller paslanmaz gövdeye ve ısıya dayanıklı kulp yapıları ile gayet konforlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Öztiryakiler Fiyat Listesi

Hangi modelin tercih edildiğine göre fiyatlar değiştiğinden Öztiryakiler fiyat listesi içerisinde farklı rakamlar görebilirsiniz. Bulaşık makineleri 28.000 TL ila 2.282.517 TL arasındadır. Bardak yıkama makineleri 23.000 TL ila 39.312 TL arasındadır. Buzdolabı çeşitleri 43.600 TL ila 139.000 TL arasında değişiyor. Sonuç olarak markanın ürün çeşitleri modele ve ürün grubuna göre değişiyor olsa da Mutbex olarak sizleri en düşük rakamlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Sitemiz üzerinden sipariş verebilir, bütçe dostu bir alışverişle bu kaliteli mutfak ekipmanlarına siz de sahip olabilirsiniz.

Neden Mutbex.com'dan Satın Almalısınız?

  • Mutbex olarak sizlere Öztiryakiler markasının en çok tercih edilen ürünlerini en uygun fiyatla satın alma şansı sunuyoruz.
  • Geniş model seçeneği yelpazesi sayesinde ihtiyaçlarınızdan ödün vermeden ürün modeli seçimi yapabilirsiniz.
  • Hızlı kargo uygulamamız incelediğiniz tüm ürünler için geçerlidir. Seçtiğiniz ürünler kısa zamanda istediğiniz adrese ulaştırılır.
  • Satış sonrası destek hizmetlerimizden faydalanabilir ve merak ettiğiniz tüm sorular için destek ekiplerimize ulaşabilirsiniz.
  • Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler Öztiryakiler tarafından sunulan garanti kapsamında size ulaşır.
  • Güvenilir bir alışveriş deneyimi için sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve ödemenizi kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Neden Öztiryakiler?

İç Piyasanın Lideri Geniş ürün gamı ile ön plana çıkan Öztiryakiler endüstriyel mutfak sektöründe iç piyasada lider konumdadır. Yurt dışında 100’den fazla ülkede satış yaparak profesyonel mutfak ürünlerinin 5 kıtada kullanılmasını sağlar.
Sağlamlık Ar-Ge çalışmalarının TUBİTAK ve teknik üniversiteler ile birlikte yürüten marka, tüm ürün gruplarında sağlamlığa önem verir. Uzun süre dayanıklı materyaller kullanarak üretim yapar.
Satış Sonrası Servis Ağı Öztiryakiler, teknik servis ve satış sonrası destek ağıyla da ön plana çıkar. Türkiye’de 118 satış sonrası servis ekibi ile hizmet verir.
Yüksek Kalite Markanın ürün çeşitlerinin kalitesi, uluslararası sertifikasyon merkezleri tarafından yapılan testlerle belgelidir. Öztiryakiler ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 22163 Uluslararası Demiryolu Endüstri Standardı Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Yedek Parça İmkanı Markanın ürün çeşitleriyle ilgili herhangi bir arıza olması durumunda Öztiryakiler yedek parça imkanı sunar. Arızanın parça değişimi ile giderilmesi mümkündür.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.