Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Öztiryakiler

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Sektöründe Türkiye'nin ilk yerli üretim yapan firmalarından biridir.1958 yılında istanbul kasımpaşada 50 m2 bir iş yerinde imalat ve üretim yapan öztiryakiler endüstriyel mutfak firması olarak zamanla üretim teknolojisini geliştirip günümüzde 149 m2 kapalı üretim sahasında 10 grup şirkete bölünmüş 1300 personeli ile hizmet vermektedir. Türkiye'de 4 benzersiz Bölge Müdürlüğü,Online Satışdan sorumlu 60 bayi satış sonrası kurulum,montaj ve arıza işlemlerini profesyonelce çözen 64 yetkili servisi ile endüstriyel ve sanayi tipi mutfak sektöründe Türkiye'de lider konumundadır.

Yurt Dışı pazarında 5 kıtada 100'den fazla ülkeye dağıtım kanalları ve yetkili servisleri ile profesyonel hizmet veren öztiryakiler dünya'da ilk 15 firma arasında yerini alır. Profesyonel çözüm üreten Proje ekiplerinin bulunduğu öztiryakiler showroom ve mağazalar.Güçlü pazarlarından birisi Rusya ve Kazakistanda bulunmaktadır.Rusyada 10 bin m2 geniş alanda üretim yapan tesisi mevcuttur.

Dünyada bilinen en profesyonel uygulamara ve mükkemel üretim teknolojisine sahiptir.Ar-Ge Yazılım ve Sistem Mühendislik Birimleri,modern ve güçlü laboratuvarı ile ürün süreçlerine profesyonel dokunuşlarlar yüksek verimli geliştirme çalışmalarına yön veren proje tasarımı ve uygulamaları,Teknik Bilim Üniversiteleri ve Tubitak tarafından özenle yürütülmektedir.

Öztiryakiler Mutfak Ekipmanları

Eşsiz tasarımıyla,geleceğe yönelik nitelikli ürünleri ile fonksiyonel özellikleri konusunda endüstriyel tasarım tescili bulunan uzun ömürlü ve dayanıklı modelleri için yürütülen patent çalışmalarında Türk Patent Enstitüsü'den,sektörde en çok belgeye sahip firma olarak ödüllendirirdi. Öztiryakiler otel mutfak,restaurant mutfak,cafe malzemeleri  en başta olmak üzere,pastane grupları, askeri mutfak için taşınabilen mobil arazi mutfakları,hastane,okul ve fabrika mutfakları vb. endüstriyel bir diğer adı sanayi tipi mutfak sektörü alanında ; Taşıma ve saklama Ekipmanları,Hazırlık Ekipmanları,Pişirme Ekipmanları ve Bulaşıkhane Ekipmanları  ürün kategorisinde 4750'den fazla ürün çeşidi ile endüstriyel mutfak projelerinin tasarlanıp kurulması ve gerekli eğitimleri işletme firmasına vererek işletmenin açılışına kadar tüm süreçlerin profesyonel şekilde planlanmasın'dan üretim ve servis desteğine kadar herşeyi sunar.

Öztiryakiler tarafından üretimi yapılan makine ve cihazların firma bünyesinde dış kaynaklı laboratuvarlarda uluslararası serifikasyon merkezleri tarafından gerekli testleri yapılarak belgelendirilmiştir. Avrupa pazarı için CE, Amerika ve Rusya pazarları için ETL,NSF VE EAC (Gümrük Birliği Sertifikası ) sayesinde 2000'den fazla ürün ve ürün grubunu uluslar arası pazarda ve diğer ihracat pazarlarında satışı için sertifika sahibidir. 1998'de ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ile ürün ve yönetme sistemini belgelendiren Öztiryakiler,uluslararası pazarda kendi ismi ile ürün satan firmalardan biri olarak "10 yılda 10 dünya markası yaratma" projesi dahilinde kurumsal yönetim esaslarını sağlayarak,marka performası sağlayabilecek firmalara dış ticaret müsteşarlığı tarafından TURQUALTY sertifikası ve ikinci 5 yıllık dönem onayı verilen ilk 34 firmadan biridir.

Öztiryakiler Her Zaman Yanınızda!

Mutfak ekipmanları, kimi zaman açık kimi zaman da kapalı bir şekilde hayat kalitesini ve mutfakla barışık olma hissini artırır. Bu sebeple, bazı zamanlar kimi ürünleri nedenini bilmediğimiz halde sevmeye başlarız. İşte mutfak eşyaları, bu durumun en net yaşandığı ürünlerdir. Öztiryakiler markası, uzun yıllardır gösterdiği özellikle mutfak eşyaları alanında kaliteli ve uzun ömürlü kullanımın bir numaralı adresi haline gelmiştir. Standart mutfak eşyalarının aksine endüstriyel mutfak eşyaları daha büyük kapasiteli, yüksek performanslı ve uzun ömürlü olmalıdır. Öztiryakiler mutfak ekipmanları, tüm bu gereklilikleri sağlamak ile kalmaz. Sayısız çeşitteki ürünü ve kullanım kolaylığı ile her ihtiyaca ve zevke özel ürünler sunar.

Büyük küçük bütün mutfak ekipmanlarının yer aldığı koleksiyonu ile imdadınıza yetişmeye hazırdır. Örneğin; Öztiryakiler buzdolabı işletme ve mekanlarda en çok tercih edilen markalardan biridir. Küçük veya büyük mekanların hemen hemen hepsine uygun bir boyutu bulunan bu ürünler, tek kapı, çift kapı, raflı, rafsız, donduruculu, dondurucusuz, yatay ya da dik gibi birçok farklı modelde bulunur. Sanayi tipi olan ürünleri buzdolabı ile de sınırlı değildir. Öztiryakiler bulaşık makinesi, tıpkı buzdolabında olduğu gibi, farklı boyut ve fonksiyonlarda özelliklere sahiptir. İster otel olun ister restoran ister kafe ister bar; Öztiryakiler fırın, lavaş açma makinesi, pizza soğutucu, su sebili, set üstü ve altı ocağı, toplama arabası, içki karıştırıcı gibi sayısız ürünle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mekanlara bağlılığı kesen bu durum, Öztiryakiler otel mutfak, restaurant, cafe malzemeleri gibi her alanda yardımcıdır.

Birbirinden Kaliteli Modellerden Dilediğinizi Seçin!

Her biri kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler uzun yıllar mekanınızın yardımına koşar. Örneğin, restoranınız için aldığını Öztiryakiler fritöz paslanmaz çelik kaplaması ve bakımı oldukça kolay olan parçaları ile yıllar boyu size hizmet eder. Parçalar demişken, bu gibi ürünlerin alışverişinde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da servis ve yedek parça hizmetleridir. Piyasaya hâkim bir markanın ürünlerine sahip olmak olası acil durum ve arızalarda oldukça yardımcıdır. Çokça tercih edilen bir ürünün yedek parçasını bulmak kolaydır. Bu sayede, ürününüz kolaylıkla tamir olur ve işin aksama süresi kısalır. Bu da verimli ve pratik bir süreç yaramanızı sağlar.

Öztiryakiler yedek parça konusunda oldukça hassas bir hizmet sunar. Herhangi bir aksaklıkta, ürününüzün eksik veya bozuk parçasına kolaylıkla ulaşabilir, işlerinize devam edebilirsiniz. Özellikle buzdolabı, bardak yıkama makinesi, fırın, ocak, bulaşık makinesi, hamur açma makinesi, çay makinesi, patates soyma makinesi gibi büyük ve yoğun kullanılan mutfak ekipmanlarının tamirinde bu büyük önem kazanır. Siz de mekanınızı bu gibi avantajlara sahip olacağınız ürünlerle donatmak istiyor ve nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Mutbex.com yanınızda. Başta Öztiryakiler online satış hizmeti olmak üzere, pek çok markanın birbirinden farklı ve kaliteli ürünleri ile ilgili bilgi edinmek için sitemizden yardım alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.