Bulaşık Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makineleri

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi Nedir?

Endüstriyel bulaşık makinesi yada eş anlamlısı sanayi tipi bulaşık makinesi olarak bilinen; Hızlı yıkama kapasitesiyle, işletmelerin ihyatiyaçları ekseninde üretilen bulaşık makinelerini tanımlamaktadır.  Paslanmaz çelikten, fabrikasyon ve el emeği harmanıyla üretilir. uzun ömürlülerdir; yeterli bakım ve teknik destekle bu süre daha da uzatılabilinir.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makineleri Nasıl Çalışır?

Endüstriyel tasarımları sayaseninde ergonimik yapıya sahiplerdir, bu sayede bir dakika ile üç dakika gibi kısa sürelerde etkili hijyen sağlarlar. Bunun için yüksek kapasiteli motor, su tankı, böhler ısıtıcı ve elektronik devrelendirme sistemlerinin kombinasyonlarıyla yapabilmektedirler. 

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makineleri Nerede Kullanılmalı?

sanayi tipi bulaşık makinası : ev dışı kullanım için tasarlanmıştır yani başta otel, restaurant, cafe, lokanta ve catering gibi iş akışı yüksek işletmelerde tercih edilmektedir.Endüstriyel mutfaklar için sanayi tipi bulaşık makineleri, iş gücü ve enerji  tasarrufu sağlamaktadır.

 Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Modelleri & Fiyatları?

 Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz yada hemen arayın +90 212 361 74 03 biz size sunalım  . Bir ve daha fazla ürün siparişleri için teklif isteyebilirsiniz. Mutbex ailesi olarak sizlere en iyi fiyat avantajı garantisi sunmaktayız. Öztiryakiler ana bayisi olmanın sağladığı benzersiz yüksek iskonto avantajını sizlere sunmaktayız. Kargo ve Kurulumu Ücretsiz olarak sunmaktayız.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilecekler

  • ♦ Günlük yıkanacak bulaşık ihtiyacınızı tespit ediniz. Yıkama kapasitesine göre 500 ila 4000 tabak/saat yıkama kapasiteleri makineler mevcuttur.
  • ♦ Fiziksel alanınızın elverişliliğini değerlendiriniz. Boyutlarına göre tezgahaltı, tezgahüstü, giyotin tipikonveyörlü bulaşık makineleri mevcuttur.
  • ♦ Su ve elektrik tehsisatınızın yapısı değerlendiriliniz. Tehsisatınızın durumuna göre; Deterjan ,tahliye ve durulama pompalı bulaşık makinlerini tercih edebilirsiniz. Bütün pompaları bir arada bulunduran makinelerde bulunumaktadır. *Bakınız OBY 500 D PLUS
  • ♦ Gözden kaçırdığınızda sonrasında önemini fark edeceğiniz hususta ; Satış sonrası hizmetlerin erişilebilirliği ve yedek parça desteği , Bu hususta Öztiryakiler tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağına sahiptir , yedek parça tedariğini kesintisiz sağlamakta ve yerli üretimin lider firması olma gururunu taşımaktadır.
     

Öztiryakiler Bulaşık Makineleri Fiyatları ve Avantalajları?

Öztiryakiler Endüstriyel mutfak sektörünün Türkiye'de lider firmasıdır. Yüzde yüz yerli üretimin gücü ile Avrupa, Rusya başta olmak üzere 5 kıta da 100'ü aşkın ülke'de endüstriyel mutfak ekipmanları tedariği yapmaktadır. Türkiye piyasasında fiyat liderliği öne çıkmaktadır, satış sonrası Yetkili servis ağı ve yedek parça tedariğiyle'de kullanıcı memnuniyeti birinci ilke olarak benimsemektedir.
 
"Öztiryakiler ana bayisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklara gözatın; Avantajlarımız sizleri de ikna edecektir."
 

Mutbex Sizlere Neler Sağlıyor?

Öztiryakiler ana bayisi olmanın yanı sıra Avrupa yakasının en büyük yetkili servisi olmaktayız.

1. Stoktaki bulaşık makinelerini  aynı gün kargoya veriyoruz
2. Kargo ücretini biz karşılıyoruz
3. Kurulumunu Avrupa yakası içinde ücretisiz olarak biz yapıyoruz, Diğer bölgelerde Öztiryakiler yetkili servislikleri ücretsiz yapmaktadır 
4. Öztiryakiler bulaşık makinesi deterjanlarını'da birlikte aldığınızda özel indirimi hak kazanıyorsunuz.
5. Şirket ünvanımız Teknika Endüstriyel Mutfak'tır, Buradan Öztiryakiler Ana bayi* ve Yetkili Servisliğimizi ,Öztiryakiler sitesi üzerinden görebillirsiniz.
*Bakınız bu şekilde gözükmekte
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.