Bulaşık Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Fiyatları

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi ile her türlü yiyecek içecek servisinde kullanılan ekipmanların yıkanması ve temiz bir şekilde durulanması sağlayan bulaşıkhane ekipmanları'nın vazgeçilmez bir parçası olan "Sanayi tipi bulaşık makineleri" büyük işletmelerin yoğun temposuna ayak uydurarak zamandan tassaruf edip, kirli bulaşıklarınızın temiz bir şekilde dezenfekte olmasını sağlamaktadır.İşletmenizin mutfağında yüksek kapasiye ve maksimum hıza ulaşan endüstriyel bulaşık makinesi  modellerimizi seçekerken dikkat etmeniz gereken nokta mutfağınız için gerekli görülen "ölçüleri" baz alıp tercih etmeniz oldukça önemlidir. Ayrıca mutfağınızdaki kapladığı alanın konumunu tahliye suyu giderinin olduğu yere göre ayarlanmasını göz önünde bulundurmalısınız.Otel,restaurant ve cafe işletme sahiplerinin "endüstriyel bulaşık yıkama makinelerini" seçerken bahsettiğimiz durumları ve özellikleri iyi okuması gerekmektedir.En güvendiğimiz Markalar olan Öztiryakiler ve Hobart marka " sanayi tipi bulaşık makinası fiyatları " kredi kartına en uygun taksit seçenekleriyle Mutbex.com'da.Öztiryakiler ve Hobart  sanayi tipi bulaşık makinesi markaları  genel olarak tüm modellerinde ; yıkama kazanı için 55-60 c , durulama kazanı için 80-85 c arasında standart iki farklı türde işlem yapan sıcaklık değerlerini sahiptir. Öztiryakiler bulaşık makinesi için özel üretilmiş öztiryakiler marka pro serisi  endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ve sanayi tipi bulaşık makinası parlatıcısını en uygun fiyatlarla Mutbex’den satın alabilirsiniz.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi Nedir?

Endüstriyel bulaşık makinesi yada eş anlamlısı sanayi tipi bulaşık makinesi olarak bilinen; Hızlı yıkama kapasitesiyle, işletmelerin ihyatiyaçları ekseninde üretilen bulaşık makinelerini tanımlamaktadır.Paslanmaz çelikten, fabrikasyon ve el emeği harmanıyla üretilir. uzun ömürlülerdir yeterli bakım ve teknik destekle bu süre daha da uzatılabilinir.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makineleri Nasıl çalışır?

Endüstriyel tasarımları sayaseninde ergonomik yapıya sahiplerdir, bu sayede 1 dakika ile 3 dakika gibi kısa sürelerde etkili hijyen sağlarlar. Bunun için yüksek kapasiteli motor, su tankı, boiler ısıtıcı ve elektronik devrelendirme sistemlerinin kombinasyonlarıyla yapabilmektedirler.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi Nerelerde Kullanılır ?

sanayi tipi bulaşık makinası ev dışı kullanım için tasarlanmıştır başta ; otel, restaurant, cafe, lokanta ve catering gibi iş akışı yüksek işletmelerde tercih edilmektedir.Endüstriyel mutfaklar için sanayi tipi bulaşık makineleri,iş gücü ve enerji ve tasarrufu sağlamaktadır.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Modelleri & Fiyatları ?

Sanayi Tipi bulaşık makinesi fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.Yada hemen arayın +90 212 881 69 69 biz size sunalım.Bir ve daha fazla kurulum siparişleri için teklif isteyebilirsiniz. Mutbex ailesi olarak sizlere en iyi fiyat avantajı garantisi sunmaktayız. Öztiryakiler ana bayisi olmanın sağladığı benzersiz yüksek iskonto avantajını sizlere sunmaktayız. Kargo ve Kurulumu ücretsiz olarak sunmaktayız.

Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinesi Fiyatları

Bildiğiniz üzere Endüstriyel Mutfak Sektöründe yoğun çalışma koşullarına dayanıklı bir şekilde,tasarlanıp üretilen " Endüstriyel mutfak bulaşık makinesi "modelleri kendi içinde 3 bölüme ayrılır.Kurumsal büyük işletmeler kirli bulaşıklarını temizlerken ihtiyaç duyduğu yüksek kapasiteye ve hızlı performansa sahip pratik iş çıkartan konveyörlü bulaşık makinesi modellerimizi incelerken,endüstriyel bulaşık makinelerine olan bakışınızı öztiryakiler bulaşık makinesi modelleri ile değiştirebiliriz.Her işletmecinin endüstriyel mutfağını projelendirirken sanayi tipi bulaşık makinelerine yer vermesi oldukça önemlidir.Bunun için mutfağınız yeterli ölçüde olmasa bile tezgah altı bulaşık makinesi modellerimiz gayet iyi bir tercihdir.Büyük gemi, yat ve vapur'da tüm etkinlik ve organizasyonlardaki yoğun tempoyu saatte 1000 tabak'dan fazla yıkama özelliği sayesinde endüstriyel mutfaklarda veya bulaşıkhanelerde en çok tercih edilen  giyotin tipi bulaşık makinesi modellerini inceleyin.Bulaşıklarınızı yıkama işlemine başlamadan bulaşık sıyırma tezgahları ile çöplerinizi boşaltabilir ve Duş sprey üniteleriyle oldukça temiz hale getirebilirsiniz.Öztiryakiler bulaşık makinesi modellerimizi keşfederken üyelerimize tanımlanan ayrıcalıklı indirimlerden yararlanabilmeniz için Mutbex.com'da üyelik oluşturup silver üyelik grubumuz içinde yer alan ayrıcalıklı alışverişlerinizin tadını çıkartın, kalitesiyle ve performansıyla göz alıcı öztiryakiler bulaşık makinesi modelleri kredi kartına en ucuz taksitli fiyatı ile sadece Mutbex'de!


Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilecekler

  • Günlük yıkanacak bulaşık ihtiyacınızı tespit ediniz.Yıkama kapasitesine göre 500 ila 4000 tabak/saat yıkama kapasiteleri makineler mevcuttur.

  • Fiziksel alanınızın elverişliliğini değerlendiriniz.Boyutlarına ve ölçülerine göretezgah altıtezgah üstü , giyotin tipi ve konveyörlü bulaşık makineleri mevcuttur.
  • Su ve elektrik tehsisatınızın yapısı değerlendiriliniz. Tehsisatınızın durumuna göre; Deterjan,tahliye ve durulama pompalı bulaşık makinlerini tercih edebilirsiniz.Bütün pompaları bir arada bulunduran makinelerde bulunumaktadır. " OBY 500 D PLUS "modeli gibi

  • Gözden kaçırdığınızda sonrasında önemini fark edeceğiniz hususta ; Satış sonrası hizmetlerin erişilebilirliği ve yedek parça desteği ,Bu hususta Öztiryakiler tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağına sahiptir,yedek parça tedariğini kesintisiz sağlamakta ve yerli üretimin lider firması olma gururunu taşımaktadır.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Fiyatları ve Avantalajları ?

Öztiryakiler Endüstriyel mutfak sektörünün Türkiye'de lider firmasıdır.Yüzde yüz yerli üretimin gücü ile Avrupa,Rusya başta olmak üzere 5 kıta da 100'ü aşkın ülke'de endüstriyel mutfak ekipmanları tedariği yapmaktadır.Öztiryakiler Günümüzde Türkiye pazarında Endüstriyel bulaşık makinesi fiyatı ile liderliğini öne çıkmaktadır, satış sonrası Yetkili servis ağı ve yedek parça tedariğiyle'de kullanıcı memnuniyeti birinci ilke olarak benimsemektedir."Öztiryakiler ana bayisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklara gözatın.Avantajlarımız sizleri de ikna edecektir."

Mutbex Size Neler Sağlıyor ?

Öztiryakiler ana bayisi olmanın yanı sıra Avrupa yakasının en büyük yetkili servisi olmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.