Bulaşık Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi ile her türlü yiyecek içecek servisinde kullanılan ekipmanların yıkanması ve temiz bir şekilde durulanmasını sağlayan bulaşıkhane ekipmanlarının vazgeçilmez bir parçası olan " Sanayi tipi bulaşık makineleri" büyük işletmelerin yoğun temposuna ayak uydurarak zamandan tassaruf edip, kirli bulaşıklarınızın temiz bir şekilde dezenfekte olmasını sağlamaktadır. İşletmenizin mutfağında yüksek kapasite ve maksimum hıza ulaşan endüstriyel bulaşık makinesi  modellerimizi seçerken dikkat etmeniz gereken nokta, mutfağınız için gerekli olan "ölçüleri" baz almanızdır. Ayrıca mutfağınızda yer alacağı konumunu ayarlarken tahliye suyu giderinin olduğu yeri de  göz önünde bulundurmalısınız. Otel,restaurant ve cafe işletme sahiplerinin "endüstriyel bulaşık yıkama makinelerini" seçerken bahsettiğimiz durumları ve özellikleri iyi okuması gerekmektedir.En güvendiğimiz markalar olan Öztiryakiler ve Hobart marka" sanayi tipi bulaşık makinası fiyatları " kredi kartına en uygun taksit seçenekleriyle Mutbex.com'da. Öztiryakiler ve Hobart sanayi tipi bulaşık makinesi markaları  genel olarak tüm modellerinde; yıkama kazanı için 55-60 c, durulama kazanı için 80-85 c arasında standart iki farklı türde işlem yapan sıcaklık değerlerine sahiptir. Öztiryakiler bulaşık makinesi için özel üretilmiş Öztiryakiler marka pro serisi  endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ve sanayi tipi bulaşık makinası parlatıcısını en uygun fiyatlarla Mutbex’ten satın alabilirsiniz.

Sanayi Tipi (Endüstriyel) Bulaşık Makinesi Nedir

Endüstriyel bulaşık makinesi yada eş anlamlısı sanayi tipi bulaşık makinesi; hızlı yıkama kapasitesiyle, işletmelerin ihtiyaçları ekseninde üretilen bulaşık makinelerini tanımlamaktadır. Paslanmaz çelikten, fabrikasyon ve el emeği harmanıyla üretilir. Uzun ömürlülerdir yeterli bakım ve teknik destekle bu süre daha fazla uzatılabilir.

Sanayi Tipi (Endüstriyel) Bulaşık Makineleri Nasıl Çalışır

Sanayi tipi bulaşık makineleri endüstriyel tasarımla dizayn edilmiş ergonomik bir yapıya sahiplerdir, bu sayede 1 ve 3 ( dakika) gibi kısa sürelerde etkili hijyen sağlarlar. Bunu yüksek kapasiteli motor, su tankı, boiler ısıtıcı ve elektronik devrelendirme sistemlerinin kombinasyonlarıyla yapabilmektedirler.

Sanayi Tipi (Endüstriyel) Bulaşık Makinesi Nerelerde Kullanılır

Sanayi tipi bulaşık makinası ev dışı kullanım için tasarlanmıştır başta; otel, restaurant, cafe, lokanta ve catering gibi iş akışı yüksek işletmelerde tercih edilmektedir.Endüstriyel mutfaklar için sanayi tipi bulaşık makineleri, iş gücü ve enerji ve tasarrufu sağlamaktadır. Endüstriyel bulaşık yıkama makineleri yüksek performans ve hız açısından endüstriyel ve sanayi tipi mutfaklarda yoğun çalışma koşullarındaki talebi karşılamaktadır. Uzun ömürlü ve paslanmaz çelik yapısıyla darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kısa sürede kirli bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlayan endüstriyel ve sanayi tipi bulaşık makineleri,şeflerin ilk tercihi olarak ön plana çıkmaktadır.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Modelleri ve Fiyatları ?

Sanayi Tipi bulaşık makinesi fiyatlarını Mutbex.com'da inceleyebilir ya da +90 212 881 69 69  numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Mutfağınıza kuracağınız bir veya daha fazla endüstriyel bulaşık makinesi kurulumu için tüm modellerimizi inceleyip özelliklerini karşılaştırın ve siparişleriniz için bizden teklif isteyin. Mutbex ailesi olarak sizlere en ucuz fiyat avantajıyla birlikte Öztiryakiler garantisi sunmaktayız. Öztiryakiler ana bayisi Mutbex.com'un sağladığı benzersiz yüksek iskontolu indirimli fiyatları ve kaliteyi sizlere sunmaktayız. Kargo ve Kurulum işlemleri ücretsiz olarak Mutbex tarafından sunulmaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinesi

Bildiğiniz üzere Endüstriyel Mutfak Sektöründeki yoğun çalışma koşullarına dayanıklı bir şekilde, tasarlanıp üretilen " Endüstriyel bulaşık makinesi " modelleri kendi içinde 3 bölüme ayrılır.Kurumsal büyük işletmeler kirli bulaşıklarını temizlerken ihtiyaç duyduğu yüksek kapasiteye ve hızlı performansa sahip pratik iş çıkartan konveyörlü bulaşık makinesi modellerimizi incelerken, endüstriyel bulaşık makinelerine olan güveninizi öztiryakiler bulaşık makinesi modelleri ile sağlayabiliriz.Her işletmecinin endüstriyel mutfağını projelendirirken endüstriyel sanayi tipi bulaşık makinelerine yer vermesi oldukça önemlidir.Bunun için mutfağınız yeterli ölçüde olmasa bile tezgah altı bulaşık makinesi modellerimiz gayet iyi bir tercihdir.Büyük gemi, yat ve vapur'da ki tüm etkinlik ve organizasyonlar için tasarlanmış yoğun çalışma koşullarına göre  saatte 1000 tabak'tan fazla yıkama özelliği ile endüstriyel mutfaklarda veya bulaşıkhanelerde en çok tercih edilen  giyotin tipi bulaşık makinesi modellerimizi inceleyin.Bulaşıklarınızı yıkama işlemine başlamadan bulaşık sıyırma tezgahları ile çöplerinizi boşaltabilir ve Duş sprey üniteleriyle oldukça temiz hale getirebilirsiniz.Öztiryakiler bulaşık makinesi modellerimizi keşfederken üyelerimize tanımlanan ayrıcalıklı indirimlerden yararlanabilmeniz için Mutbex.com'da üyelik oluşturup silver üyelik grubumuz içinde yer alan ayrıcalıklı alışverişlerinizin tadını çıkartın, kalitesiyle ve performansıyla göz alıcı öztiryakiler bulaşık makinesi modelleri kredi kartına en ucuz taksitli fiyatı ile sadece Mutbex'te!


Endüstriyel (Sanayi Tipi) Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

  • Günlük yıkanacak bulaşık ihtiyacınızı tespit ediniz.Yıkama kapasitesine göre 500 ila 4000 tabak/saat yıkama kapasiteli makineler mevcuttur.

  • Fiziksel alanınızın elverişliliğini değerlendiriniz.Boyutlarına ve ölçülerine göre ; tezgah altı, tezgah üstü , giyotin tipi ve konveyörlü bulaşık makineleri mevcuttur.

  • Su ve elektrik tesisatınızın yapısını değerlendiriniz. Tesisatınızın durumuna göre; Deterjan,tahliye ve durulama pompalı bulaşık yıkama makinelerini tercih edebilirsiniz. " OBY 500 D PLUS " modeli gibi bütün pompaları bir arada bulunduran makineler de bulunmaktadır. .

  • Gözden kaçırıp sonrasında önemini fark edeceğiniz hususlarda; Satış sonrası hizmetlerin erişilebilirliği ve yedek parça desteği ile, Öztiryakiler tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağına sahiptir. Yedek parça tedariğini kesintisiz sağlamakta ve yerli üretimin lider firması olmanın gururunu taşımaktadır.
  • Eğer büyük Gemilerde şeflerin en çok tercih ettiği endüstriyel ve sanayi tipi bulaşık makinesi grubuna giren 1000 lik endüstriyel bulaşık makinesi olan obm 1080 plus ve bütçenize ve maliyetinize göre en ucuz  obo 1000 eko  model " giyotin bulaşık makinası " Öztiryakiler ve Hobart markasıyla daha hızlı ve daha fonksiyonel özellikleri ile profesyonel işletmenizde kendini size ispatlar.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Fiyatları ve Avantalajları

Öztiryakiler Endüstriyel mutfak sektörünün Türkiye'de lider firmasıdır. Yüzde yüz yerli üretimin gücü ile Avrupa, Rusya başta olmak üzere 5 kıtada 100'ü aşkın ülkede endüstriyel mutfak ekipmanları tedariği yapmaktadır.Öztiryakiler günümüzde Türkiye pazarında Endüstriyel bulaşık makinesi fiyatları ile pazar lideri öne çıkmaktadır. Satış sonrası Yetkili servis ağı ve yedek parça tedariğiyle de kullanıcı memnuniyetini birinci ilke olarak benimsemektedir. "Öztiryakiler ana bayisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklara gözatın.Öztiryakiler bulaşık makinesi  fiyatları ve avantajları Mutbex.com sayesinde sizleri de memnun edecek"

Mutbex Size Neler Sağlıyor

Öztiryakiler ana bayisi olmanın yanı sıra İstanbul Avrupa yakasının en büyük yetkili servisiyiz.

  • 1. Stoktaki sanayi tipi (endüstriyel) bulaşık yıkama makinelerini  aynı gün kargoya veriyoruz.
  • 2. Kargo ücretini biz karşılıyoruz.
  • 3. Sanayi tipi bulaşık makinesi ve diğer tüm ürün gruplarında İstanbul Avrupa yakası için ücretisiz olarak kurulum yapıyoruz.Diğer Şehir dışı bölgeler için Öztiryakiler yetkili servis şubelerinde bu hizmet ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
  • 4.Öztiryakiler bulaşık makinesi deterjanlarını da birlikte aldığınızda Özel indirimden hak kazanıyorsunuz.
  • 5.Şirket ünvanımız Teknika Endüstriyel Mutfaktır. Buradan Öztiryakiler Ana bayi ve Yetkili Servisliğimizi Öztiryakiler sitesi üzerinden görebillirsiniz.

Dünya Çapında Ses Duyuran Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri Mutbex.com’da!

Bulaşık makineleri, evlerde her öğünden sonra hayat kurtarıcı olarak görülen ürünlerdir. Peki bu ürünler gün içinde yoğun bulaşık akışının olduğu bir mekânda nasıl görünür? Çoğu yemekli mekânda kullanılan sanayi tipi bulaşık makinesi, bulunduğu ortamın süper kahramanı konumundadır. Gün içinde çıkan sayısız bulaşığın, düzenli aralıklarla ve tamamen sağlıklı koşullarda temizlenebilmesini sağlar. Bu sayede, hem işletme sahiplerinin ticaret akışı huzurla devam eder, hem de müşteriler güvenli tüketimin tadına varır. Profesyonel bulaşık makinesi olarak da adlandırılan bu ürünler, kafe, restoran, otel, bar, yemekhane, fabrika gibi farklı pek çok mekânda sıklıkla kullanılır. Birçok açıdan verimli olan bu ürünlerden birine sahip olmak isterseniz, sitemiz üzerinden öztiryakiler bulaşık makinesi başta olmak üzere pek çok ürün model ve fiyatına ulaşabilirsiniz.

Düşünülenden çok daha fazla fonksiyonu içinde bulunduran bu ürünler, pek çok farklı modele sahiptir. Her bir modeli, alınacak mekânın özelliklerine uygun olarak seçilmesi gereken endüstriyel bulaşık makinesi modelleri arasından seçim yapmak oldukça zordur. Kapasitesi yüksek mekanların, hızlı ve kesin çözüme ulaşması ve uzun vadede verim alabilmesi için üretilen konveyörlü bulaşık makinesi modelleri en popüler olanlar arasındadır. Bulaşık akışının çok hızlı olduğu ve sürekli temiz ürüne ihtiyaç duyulan mekanlar için giyotin tipi bulaşık makinesi en çok önerilen üründür. Bu modelin, özellikle bulaşık sıyırma tezgâhı ve saatte bin tabaktan fazla ürün temizleyebilmesi oldukça avantajlıdır. Alanı dar fakat ihtiyacı yüksek mekanlara tavsiye edilen tezgah altı bulaşık makinesi modelleri de su tasarrufu ve yıkama hızı ile oldukça dikkat çeker.

Tezgah Altı, Konveyörlü ve Giyotin Tipi Bulaşık Makinelerini Hemen Satın Alın!

Çeşitliliğin bu kadar çok olduğu bir üründe, tercih edilebilirliği arttıran faktörlerin önemi artmaktadır. Tüm ürünler durulama, parlatma ve yıkama özelliklerine sahiptir. Hızlı, güvenilir ve uzun ömürlü bir ürün seçmek bu noktada oldukça önemlidir. Sürekli çalışma halinde olan bu ürünün, paslanmaz çelikten üretilmesi, garanti, yedek parça, teknik servis gibi imkanları iyi incelenmelidir. Herhangi bir arıza durumunda zaman kaybetmeden yenilenebilecek olan modeller tercih edilmelidir. Siz de mekân sahibiyseniz ve işletmenize en uygun bulaşık makinesine ulaşmak istiyorsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan ürünleri bulabileceğiniz Mutbex.com üzerinden öztiryakiler ve hobart endüstriyel bulaşık makinesi fiyatları ve özelliklerine bakmadan alışveriş yapmayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.