Espresso ve Cappuccino Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Espresso ve Cappuccino Makineleri

Yüzyıllardır insanların zevkle tükettiği kahvenin, en çok tercih edilen çeşitlerinin başında İtalyan kahvesi espresso gelir. Basınçlı suyla demlenerek hazırlanan espressonun, bu kadar tercih ediliyor olmasının nedeni ise lezzetinin yanında, hızlı, kolay ve pratik hazırlanabilmesidir. Espresso ve cappucino makineleri de kahvenizi en kolay şekilde hazırlamanıza yardımcı olurken, en lezzetli kahveyi elde etmenize de olanak sağlıyor. Espresso içimi zor ve sert bir kahve olduğu için, süt karamel, çikolata gibi malzemeler ilave edilerek, Cappucino, americano, latte macchiato, mocha, ristretto gibi birçok espresso bazlı kahve çeşidi ortaya çıkmıştır.

Espresso ve Cappuccinno Makinesi Modelleri

Profesyonel Espresso ve Cappuccinno makineleri cafe, restoran, otel gibi işletmelerin mutfağında büyük bir kolaylık sağlar. Yarı otomatik ve otomatik modelleri bulunan espresso ve cappucino makineleriyle, model özelliğine göre americano, latte gibi espresso bazlı diğer kahve çeşitlerini de yapabilirsiniz. Rancilio, La Cimbali, Astoria, Coreca, Faema, Folletto, Monroc, Nuova Simonelli markalarının modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Espresso ve Cappuccinno Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Profesyonel Espresso ve Cappucino makinesi alırken dikkat edilmesi gereken birçok kriter bulunuyor. Bunların en önemlilerinin başında ise basınç değerini söyleyebiliriz. En lezzetli espressolar için gerekli basınç değeri 9 bardır. 9 bar basınç değerine sahip olan modellerle en iyi kahveleri yaparak müşterilerinize unutulmaz bir kahve deneyimi yaşatabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise boyler tankı kapasitesi olmalıdır. Farklı kapasitelere sahip boyler tanklarına sahip olan profesyonel espresso makinelerini, işletmenizin büyüklüğü ve müşteri kapasitenize göre seçmeniz gerekir. İyi incelemeniz gereken başka bir durum ise alacağınız ürünün satış sonrası hizmetleri olmalıdır.

Espresso ve Cappuccino Makineleri Fiyatları

Espresso ve Cappuccino Makineleri bazılarından bahsettiğimiz çeşitli özelliklerine göre geniş bir skalada fiyatlandırılmaktadır. En iyi markaların, en iyi modellerini en ucuz fiyatlarıyla sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak üyelik indirimlerinden yararlanabilir, Mutbex'in avantajlı dünyasıyla tanışabilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.