Buz Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Buz Makineleri

Buz Makinesi Fiyatları?

Buz makineleri fiyatlarını sayfanın yukarısında görebilirsiniz. Simag buz makineleri için Kampanyamız mevcut, başka yerde bulamayacağınız rakipsiz fiyatlara tek tıkla kapınıza ulaştırıyoruz. Ayrıca Kargosunu Kurulumunu Ücretsiz sağlıyoruz. Hakkımızda merak ettikleriniz  için buraya tıklayın.

Buz Makineleri Nerede Kullanılır?

Simag Buz Makineleri her yerde kullanıma uygun üretim modelleri mevcuttur. Şöyle de diyebiliriz;  Otel, Restaurant, Bar ve Cafe için buz makineleri aynı zamanda ev kullanımına da uygundur.

Küp yada Kırık Üreten Buz Makineleri 

Simag Buz Makineleri küp şeklinde kırılmış buzlar üretirler, hacimlerine göre saatlik buz üretim miktarları değişmektedir. Daha detaylı inceleme için ürünlerimize hemen göz atın.  

Simag Buz Makineleri Nasıl Çalışır?

Simag Buz Makineleri, elektrikten aldığı enerji ile sürekli su sağlayıcı sistemden aldığı suyu buza dönüştürür.

En İyi  Endüstriyel (Sanayi Tipi) Buz Makinesi Hangisi?

Endüstriyel Buz Makineleri içerisinde Simag markasının sahip olduğu sertifikalara ve referanslara sahip rakip marka mevcut değildir. Yalnızca Türkiye'nin değil başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Dünya'nın birçok ülkesinde en çok satan buz makinesi markası SİMAG'tır.

En Ucuz Buz Makinesi?                                                                                                                       

Kalıp Buz Makinası fiyatlarını tek parametrede değerlendirmemek gerekli, bazı marka, modellerin fiyatları ucuz görünsede nitelik, teknik destek,yedek parça sağlabilinir olması gerekir. Aksi durumlar size zaman ve enerji kaybı sağlayacaktır. Bundan dolayı Simag marka Buz Makineleri, Türkiye distiribitörü Öztiryakiler güvencesiyle satılmaktadır, yani tüm Öztiryakiler yetkili servisleri ile teknik destek hizmetine 7/24 ulaşılabilinir aynı zamanda yedek parça için de  aynı durum söz konusudur. 
Simag Buz Makineler fiyatları ve kalitesi ile tam ihtiyaç duyduğunuz yardımcınız. Mutbex olarak Öztiryakiler ana bayi avantajlarını sizlere online alışveriş ile kapınıza ulaştırıyoruz. Sezonun son kampanyasını kaçırmamak için hemen alış verişe başlayın, aynı gün içerisinde kargo ile hemen size kargo ücretsiz gönderelim.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.