Zicco

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Zicco, çeşitli endüstriyel mutfak ekipmanları ürünleri üreten ve tamamen mutfak gereçleri alanında hizmet veren bir markadır. Uzun yıllardır Türkiye’de üretilen ve aynı zamanda ithal edilen bu ürünler, neredeyse tüm mutfak ekipmanlarını içermektedir. Zicco yenilikçi, özgün ve tasarım ürünleriyle günümüzde mutfağınıza şıklık ve pratiklik kazandıracak pek çok ürünü sizlere sunmaktadır.

Mutfağınızın ihtiyacı olan özgün tasarıma sahip Zicco marka kesme tahtaları, sosluk ve reçellikler, shaker, tirbüşon, tuzluk biberlik ve teşhir standı gibi daha pek çok ürüne Zicco kalitesiyle ulaşmanız mümkün. Zicco mutfak gereçleri kullanıcının mutfak deneyimini yenilikçi bir boyuta taşımayı hedeflemektedir. Paslanmaz çelikten üretilen mutfak ekipmanları ile Zicoo, uzun ömürlü kullanım sunmak adına ürettiği ürünlerle endüstriyel mutfak ekipmanlarında öncü bir markadır.

Zicco Mutfak Gereçleri Çeşitleri

Endüstriyel mutfak ekipmanları son zamanlarda gerek küçük mutfaklarda gerekse otel, okul, hastane gibi büyük mutfaklarda ihtiyaç duyulan malzemeler haline gelmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte insanların her türlü tarife kolayca ulaşabilmesi sayesinde yemek yapmak insanlar için bir tutku haline gelmiştir. Bu sayede Zicco, gelişen teknolojiye uygun olarak ürettiği mutfak ekipmanlarını hizmetinize sunmaktadır. Zicco’nun açık büfe ekipmanlarından ihtiyacınız olan farklı büyüklükte polikarbon tepsiler ya da sunum yaparken şık görünümlü teşhir standı bulunuyor.

Zicco marka sunum ekipmanları arasından çeşitli boyutlarda, renklerde ve tasarımlarda dilediğiniz teşhir stantlarını seçebilirsiniz. Aynı zamanda bar mutfağı için ihtiyacınız olan çeşitli model ve boyutlarda telli şarap standı, tirbuşon, bar seti takımı, çelik shaker gibi ve bar mutfağının vazgeçilmezi olan pek çok ürüne ulaşmanız mümkündür.

Tamamen sizlerin beğeni ve zevklerine göre tasarlanan ve oldukça işlevsel olan bu ürünler mutfağınızın en vazgeçilmez ürünleri olarak Zicco’da bulunuyor. Zicco endüstriyel mutfak ekipmanları tüm mutfaklar için ideal olarak tasarlanmakta, her mutfağın ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. Zicco mutfak gereçlerini, ev mutfaklarının yanında; işletmelerin mutfak ve bar ürünleri olarak da kullanabilmeniz mümkündür.

Mutfak gereçleri hem küçük boyutlarda hem de büyük ve ideal boyutlarda üretilirken; mutfakların ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek işlevsel bir yapıda oluşturularak kullanıcıya sunuluyor. Geriye yalnızca sizlerin ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda mutfak gereçlerini tercih etmeniz kalıyor.

Zicco, ihtiyacınız olan tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarını ve mutfak gereçlerini kaliteli malzemelerle, işlevsel ve özgün tasarımlarıyla birlikte sizlere sunmaktadır. Zicco marka polikarbon tepsiden silikon spatulaya, jiggerden shot servis standına pek çok ürünü kullanıma hazır halde sunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm mutfak ekipmanları tüm boyutlarıyla kullanıma hazır halde sizlere sunulmaktadır. Zicco shaker ve tirbuşon ürünleri de oldukça rağbet gören ve kullanıcı memnuniyetine sahip ürünlerden yalnızca birkaçıdır.

Zicco’nun paslanmaz çelik ve akrilik gibi dayanıklı maddelerden üretilen bu ürünlerini mutfağınızda uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen Zicco mutfak araç gereçleri sayesinde mutfaklarınız ve hazırladığınız yemekler oldukça sağlıklı olacaktır. İşletmenizin veya evinizin mutfaklarında ihtiyaç duyabileceğiniz uzun ömürlü, kaliteli ve işlevsel mutfak gereçlerine sitemizden ulaşarak Zicco’yu inceleyebilir ve ihtiyacınız olan mutfak gereçlerine sahip olabilirsiniz.

Zicco Mutfak Gereçleri Fiyatları

Zicco, ihtiyacınız olan her türlü mutfak gereçlerini geniş bir skalada sahip uygun fiyatlarla sizlere satışa sunmaktadır. Yeni nesil mutfak gereçlerine sahip olan Zicco, hem mutfağınıza hem de bütçenize uygun fiyatlarla ürünlerini sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Zicco bar seti takımı çeşitlerinden, tuzluk ve birberlik çeşitlerine; buz kıracağından çelik kase ve çerezlik ürünlerine kadar pek çok ürüne en uygun fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.