Bar Blenderları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Bar Blender Modelleri ve Fiyatları

Bar malzemeleri içerisinde en fonksiyonel çalışan ve büyük maharetleri olan bar blendarlarıdır. Bar blenderı yada bar mikseri olarak tarfi edilmektelerdir. Otomatik yapıya sahiplerdir. İhtiyaç türüne göre bir çok özelliğe sahip farklı blendar modelleri mevcuttur. Hamilton Beach marka tüm blenderlara Mutbex.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Hamilton Beach bar blenderlar polikarbon ve paslanmaz çelik hazneye sahip, başta bar, otel, restoran, cafe gibi vb. işletmelerde en çok tercih edilen dayanıklı bar tipi blenderdır.

Bar Blender Nedir ?

Genellikle sebze ve meyveleri doğramak ya da içecek hazırlamak için kullanılır. Özellikle endüstriyel mutfaklar, restoranlar ve barlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Endüstriyel Bar Blender markaları ve modelleri çok çeşitli olduğu için müşteri açısından doğru blender tercihi yapmak önemlidir.

Hamilton Beach Bar Blender Fiyatları

Öztiryakiler ana bayisi Mutbex.com olarak Hamilton Beach bar blender ve Santos marka ürünleri en ucuz fiyat ve ödeme koşulları ile satışa sunuyoruz. Öztiryakiler markasının ana bayisi hizmetini ve İstanbul Avrupa yakası için yetkili servis hizmetini yılların deneyimi ile sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir (0212 361 74 03) ya da mail atabilirsiniz.✉ İnfo@mutbex.com

Profesyonel Bar Blender

Hamilton Beach,Santos,Kitchenaid Blenderlar  arasında en popüler profesyonel bar blender modellerini karşılaştırın Restorant,Otel,Cafe Bar için Dayanıklı ve Çekici Profesyonel Blenderlar.
Her işinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar.İşletmenizin Mutfağına göre seçebileceğiniz.Cafe Blender,Bar Blender,Sanayi Tipi Blender,Profesyonel Blender ve Endüstriyel Blender Modellerini
fiyat, performans ve diğer teknik özellikleriyle karşılaştırabilirsiniz. Mutfağınıza Renk Katacak Profesyonel Blenderları Mutbex.com'dan seçebilirsiniz.

Profesyonel Bar Blender,Kitchenaid,Sanayi Tipi,Endüstriyel,Hamilton Beach,Santos,Blender Fiyatları

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.