Unox Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

En Kaliteli Unox Fırın Modelleri Mutbex.com’da!

Endüstriyel mutfaklar için pişirme aşaması artık konforlu bir süreç eşliğinde tamamlanıyor. Yeni nesil teknolojilerle üretimi gerçekleştirilen ve kullanıcı dostu özelliklerle donatılan Unox fırın çeşitleri pişirme aşamasının hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Bu ürün modellerini sitemizde inceleyerek ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Teknik donanımları ile ön plana çıkan fırınları şimdi mercek altına alın.

3 tepsili olarak tasarlanan Unox fırın modelleri başta olmak üzere 16 tepsili olarak dizayn edilen ürün modellerini de bu koleksiyonda sizlerle buluşturuyoruz. Böylelikle yüksek kapasiteli ve üstün performanslı bir fırına ihtiyacınız olduğunda kullanım amacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Markanın en yeni fırın modelleri de sizler için hazırlanan bu koleksiyonda kullanıma sunuldu.

Dilerseniz tercihinizi Unox konveksiyonel fırın modellerinden yana yapabilirsiniz. Gazlı olarak tasarlanan ve dokunmatik ekranı sayesinde tüm manuel ayarlamaların en pratik şekilde yapılmasını sağlayan fırın modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu fırınların hem bakımı hem de temizliği pratik bir şekilde yapılabiliyor. Böylelikle kısa zamanda yeniden kullanıma hazır hale geliyor.

İhtiyacınıza Uygun Gazlı veya Elektrikli Unox Fırınlar

Seçenekleriniz arasında 256 program kaydedebilme özelliğine sahip olan endüstriyel Unox fırın çeşitleri de mevcut. Hamur işinden yemek çeşitlerine kadar pek çok farklı tarifi en ideal ısıda pişirmek için program kaydetme özelliğinden siz de faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda programlar usb’ye kaydedilebiliyor ya da usb’den fırına aktarılabiliyor.

Söz konusu sanayi tipi Unox fırın olduğundan enerji tasarrufu çok büyük bir önem taşıyor. Bu koleksiyon içerisinde sizlerle buluşturduğumuz endüstriyel fırınların tamamı enerji tasarrufu yönüyle de ön plana çıkan ürünlerdir. Aynı zamanda akıllı pişirme özelliğine sahip olan ve içerisine konan sadece tek bir tepsi için de en doğru pişirme programını seçebilen fırınlar seçenekleriniz arasında mevcut.

İstediğiniz pişirme programını özel kalem yardımıyla grafik olarak çizebilmenize olanak tanıyan fırın modelleri mutlaka göz atmanız gereken ürünlerdir. Özellikle profesyonel şefler için tasarlanan Öztiryakiler Unox fırın modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Yeni tarifler denemek isteyenlerin adeta imdadına yetişen bu özel fırınları minimum fiyatlarla satın alma fırsatından siz de faydalanın.

Sitemizde Unox fırın fiyatları düşük rakamlardan oluşmakla birlikte cazip ödeme kolaylıkları da sunuluyor. Taksitle ödeme imkanından faydalanarak bütçenizi zorlamadan sipariş verebilir ve mutfağınızı yeni nesil sanayi tipi fırın modelleri ile buluşturabilirsiniz. Ürün çeşitleri ve markalar tarafından sunulan garanti kapsamında belirtilen adrese ulaştırılıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.