Unox

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Unox

1990 yılından günümüze kadar ürettiği yüksek teknolojili ve kaliteli endüstriyel mutfak ekipmanlarıyla kendini gösteren Unox, bu yüksek teknolojisi sayesinde sağladığı kullanım kolaylığıyla, restoran, cafe ve otel mutfaklarının vazgeçilmezlerinden biri konumunda. Tüm Unox ürünlerini sitemizde bulabilir, diğer markalarla karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Unox Fırınlar

Unox markasının en ön plana çıktığı ürün grubu fırınlardır. Cheftop, Bakertop, Cheflux, Bakerlux, Linemicro modelleri de Unox fırınların en çok tercih edilen modelleridir. Kalite ve dayanıklılığın yanı sıra, yüksek teknolojisiye sahip olan Unox fırınlar kullanıcılarına, otomatik pişirme adımları ve akıllı fonksiyonlar gibi özellikler sunuyor. Bu özellikleriyle mutfağınızda büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Unox Teknolojisi

Unox fırınlar, yiyeceklerinizi en iyi şekilde pişirmenizi sağlayan birçok teknolojiye sahiptir. Climalux özelliğiyle, sensörler yardımıyla fırın içerisindeki nemi ölçer ve en iyi pişirme koşullarını otomatik olarak sağlar. Auto,Soft özelliğiyle fırındaki sıcaklık yükselişini en uygun şekilde düzenleyerek, ısının her tepsiye en iyi şekilde dağılmasını sağlar. Auto.Matic özelliğiyle pişirmenin sonunda kapısını otomatik olarak açar ve ürünlerin fazla pişmesine engel olur. Sense.Klein özelliğiyle kir derecesini ölçer ve en uygun yıkama programını önerir. Unox fırınlar sahip olduğu daha birçok teknolojiyle kullanıcılarına büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Unox DDC.APP

Unox fırınların sahip olduğu teknolojiyi gösteren en önemli özelliklerinden biri de DDC.App uygulamasıdır. Bu uygulamayı telefonunuza indirerek fırınınızın çalışma durumunu izleyebilir, enerji, su ve deterjan tüketimini izleyebilir, telefonunuzda tarifler oluşturarak bu tarifleri fırınınıza gönderebilirsiniz.

Unox Fiyatları

Unox fırınlar kapasite ve modellerine göre çeşitli fiyatlara sahiptir. Unox fırın modellerine en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Sitemize üye olarak, üyelerimize özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Siz de Mutbex'in avantajlar ve indirimlerle dolu dünyasıyla tanışmak için hemen tıklayın ve üye olun.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.