Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Fırınlar

Pişirme ünitelerinin temel ekipmanı olan fırınlar, pişirilecek ürüne göre üretilmekte ve her ürün bir diğerinden farklı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Konveksiyonlu (kombi) fırınlar, Patiseria fırınlar, pizza fırınları, mikrodalga fırınlar olarak çeşitlilik göstermektedir. Mutbex.com ile başta ÖztiryakilerUnoxRationalSveba Dahlen ve Samsung marka fırınları inceleyebilirsiniz. 
Endüstriyel fırın seçerken mutfak yapınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde tutmalısınız ayrıca satış destek ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


Endüstriyel (Sanayi Tipi) Fırın Fiyatları

Sanayi tipi yada endüstriyel fırın olarak bilinen tüm fırınların en uygun fiyatları Mutbex.com olarak sizlere sağlamaktayız, çünkü Öztiryakiler ana bayisiyiz ve yüksek iskonto avantajını fiyatlarımıza yansıtma gayesindeyiz. Referanslar bölümünden bizlerle çalışan başta istanbul ili olmak üzere Türkiye genelindeki bir çok tanınmış otel, restoran, cafe ve diğer işletmeleri görebilirsiniz. Güvenli alışveriş başka yerde bulamayacağınız fiyat ve ödeme koşulları sunmaktayız.
Satın aldığınız bütün fırınlar,2 yıl boyunca tedarikçisi olan Öztiryakiler'in garantisindedir, tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı sayesinde hızlı hizmetin avantajına ulaşmış olacaksınız.
Bize ulaşabileceğiniz adreslerimiz; info@mutbex.com yada 0212 361 74 03 no'lu telefondan soru ve önerileriniz iletebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.