Fırınlar

Kombi Fırınlar

Kombi Fırınlar

Elektrikli ve gazlı kombi fırın modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Pizza Fırınları

Pizza Fırınları

Elektrikli, gazlı ve konveyörlü pizza fırını modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Hamur Pişirme Fırınları

Hamur Pişirme Fırınları

Pasta börek fırınlarından mayalama dolaplarına hamur pişirme için ithiyacınız olan her şeyi bu kategoride bulabilirsiniz.

Farklı fonksiyon, özellik ve markalardan mikrodalga fırınları bu kategoride bulabilirsiniz.

Fırınlarınızı temizlemek için ihtiyacınız olan parlatıcı ve deterjanları bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Fırın Kullanarak İş Yerinizin Menüsünü Zenginleştirin

Endüstriyel fırınların sahip olduğu multi fonksiyenel yapıları birçok yemek ve hamur işi pişirmenize katkı sağlar. Restoran mutfağında az alan kaplayarak çok işi üreten endüstriyel fırınlar, lezzetli sunumların pişirilmesinde en büyük yardımcınız olacaktır. Doğru endüstriyel fırına karar vermek oldukça zor bir süreçtir. Endüstriyel fırın tercihi yapılırken kapasitesi, fonksiyonları ve tabii ki fiyatı temel karar kriterlerini oluşturacağı gibi menünüzde neler pişirileceğini de önceden belirlemeniz, karar vermenize yardımcı olacaktır. Endüstriyel fırın çeşitleri pişirilecek menüye göre değişim gösterebilmekte olduğundan başlıca endüstriyel fırın çeşitleri şu şekildedir;

Kombi fırınlar akıllı fırınlar grubunun en yetenekli fırınlarıdır. Kombi fırınlar sahip olduğu kapalı devre buharlı pişirme özelliği ile yemeklerinizi sıvı ve aroma kaybettirmeden hızlıca pişirir. Rational fırınlar kombi özelliklere sahip akıllı fırınlardır. Dijital dokunmatik yönetim ekranı sayesinde her menüyü ona teslim edin.

Konveksiyonlu fırınlar diğer akıllı fırın grubunu oluştururlar. Konveksiyonlu fırın püskürtme buhar teknolojisi ile pişirmeyi sağlar. Öztiryakiler ve Unox marka konveksiyonlu fırınlar, ideal ebatları sayesinde az alanda çok iş başarırlar.

Pizza restoranlarının en temel mutfak ekipmanını pizza fırınları oluşturduğundan, doğru pizza fırını tercihi işletmenin sonraki dönemlerinde maliyetlerini ve kapasitesini doğrudan etkileyecektir. Öztiryakiler ve Atalay marka pizza fırınları elektrikli, gazlı seçenekleri ve yüksek kapasiteleri ile işletmelerin en çok tercih ettiği pizza fırınları olmaktadırlar.

Patisseria grubu yani pastane ve fırın işletmeleri için hamur pişirme fırınları, pasta, börek pişiren fırınlar tüm hamurlu mamulleri pişirme kapasitesine sahiplerdir. Mayalama dolapları ile hazırlanan hamurları pişirmeye hızlıca hazırlayabilirsiniz. Sveba Dahlen marka tüm fırınlar hamur pişirme özellikleri gelişmiş fırınlar olup, Öztiryakiler garantisi altındadır.

Endüstriyel mikrodalga fırın olarak bilinen Öztiryakiler ve Samsung marka mikrodalga fırınlar işletmeler için en ideal çözümü sunarlar. İş yerleri için büyük iç hacimli Mikrodalga fırın kullanılmalıdır.

İşletmenizin maliyetlerini düşürecek Mutbex Gold üyeliğimiz ile alışverişlerinizi yüksek iskontolarla yaparsınız. Endüstriyel fırınlarda tüm marka ve modeller için en uygun fiyatları sağlamaktayız. Her an desteğe hazır müşteri destek ekibimizden tüm fırınlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pişirme ünitelerinin temel ekipmanı olan fırınlar, pişirilecek ürüne göre üretilmekte ve her ürün bir diğerinden farklı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Endüstriyel kombi fırınlar, Endüstriyel konveksiyonlu fırınlar, Patisserie (ekmek, pasta, börek, poğaça fırını) fırınlar, pizza fırınları, mikrodalga fırınlar olarak çeşitlilik göstermektedir. Fırınlarla birlikte kullanılan endüstriyel mayalama dolaplarıyla işinize hız katabilirsiniz. Mutbex.com ile başta Öztiryakiler, Unox, Rational, Sveba Dahlen, Atalay, Smeg ve Samsung marka fırınları satın aldığınızda kargo ve kurulumunu ücretsiz gerçekleştirmekteyiz.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Fırın Fiyatları

Endüstriyel fırın seçerken mutfak yapınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde tutmalısınız ayrıca destek ekibimizden endüstriyel fırın modelleri ve fiyatları hakkında danışmanlık alabilirsiniz. Endüstriyel fırınlar farklı tepsi ölçüsü modelleri vardır,   40x60 tepsili fırın, 46x33 tepsili fırın, 1/1 GN tepsili fırın, 2/1 Gn ölçülü tepsili fırın olarak farklılaşırlar. Tüm fırın tepsisi ve gastronom tepsi çeşitlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.  Sanayi tipi yada endüstriyel fırın olarak bilinen tüm fırınların en uygun fiyatları Mutbex.com olarak sizlere sağlıyoruz. Öztiryakiler, Atalay markalarının ve daha onlarca markanın ana bayisiyiz, yüksek iskonto avantajını fiyatlarımıza yansıtma gayesindeyiz. Türkiye genelindeki bir çok otel, restoran, cafe, pastane vb. işletmelere, endüstriyel mutfak ekipmanı ve endüstriyel fırın tedariğini uygun fiyat avantajı ile sağlıyoruz. Mutbex Gold üyemiz olun, uygun fiyatlar ile alışveriş yapma rahatlığına erişin. Satın aldığınız bütün fırınlar,2 yıl boyunca üretici veya distüribütör garantisindedir. Tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı sayesinde hızlı hizmetin kalitesine ulaşmış olacaksınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.