Çay Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Kahvaltı sofraların vazgeçilmezi, uzun ve meşakkatli çalışma saatlerinin ardından verilen molaların olmazsa olmazı olan çayın kültürümüz ve mutfağımız için yeri çok büyüktür. Yüzyıllardır gencinden yaşlısına kadar her yaştan ve her kesimden insanın sürekli olarak tükettiği yegane içecektir çay. Çoğu kimse için çaysız bir hayat düşünülemez. Peki hayatımızda bu kadar yer edinen bir içeceğin işyerlerimize, çalışma ofislerimize, fabrikalarımıza, atölyelerimize girmemesinin olanağı var mıdır? Tabi ki yoktur. Bundan dolayıdır ki iş yerinde en fazla tüketilen su haricindeki içecek çay olmaktadır. Evlerde veya küçük çalışma ofislerine klasik bir çaydanlık veya çaycı yeterli olurken çalışan sayısının fazla olduğu iş yerleri, fabrika ve kurumsal kurumlarda bu klasik çaydanlık ve çaycılar yetersiz olmakta ve daha profesyonel çözümler aranmaktadır. Aynı şekilde büyük kitlelere hitap eden kahvehane ve cafe gibi işletmelerde de endüstriyel çay makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Endüstriyel çay makineleri sayesinde bir saatte 400 bardağa kadar çay üretebilirsiniz. Sanayi tipi çay makinelerinin diğer önemli özellikleri ise musluklu sistemleri sayesinde çayı bardaklara daha kolay bir şekilde doldurabilip, daha az enerji tüketerek daha fazla çay üretebilmenizdir. Ofis tipi çay makineleri sahip oldukları termostatlı sistemleri sayesinde ayarlanabilir bir sıcaklıkta kalmaktadır. Böylelikle sürekli sıcak ve taze çay servisi yapabilirsiniz. Çay otomatlarının bazılarında su göstergesi bulunmaktadır. Bu su göstergesi sayesinde çay makinasında ne kadar su ve çay kaldığını görebilir, aksaklık yaşamadan çay servisi yapabilirsiniz.

Hangi Endüstriyel Çay Makinesi Tavsiye Edilir?

Endüstriyel çay makinelerinin en büyük avantaji kısa zamanda çok çay yapmaktır. Endüstriyel çay makineleri bir satte 400 bardak çay üretmek gibi yüksek kapasiteye sahiplerdir bu endüstriyel çay makineleri büyük fabrika, personel sayısının fazla olduğu kurumsal kurumlar ve kahvehane gibi yerlere tavsiye edilmektedir. Çayı tüketecek, kitlesi çok büyük olmayan işletme ve kurumlara ise saatte 80 bardak çay üreten daha küçük ve daha uygun endüstriyel çay makineleri tavsiye edilir. Bunun yanında çayın lezzeti ve sıcaklığı gibi önemli etkenlere de çok dikkat edilmektedir. Öztiryakiler ve Silver çay makinelerinde çay demleme kabı su kazanının içinde bulunur, kazanın içinde buhar basıncı fazla olduğu için çay daha kısa sürede demlenir. Bazı çay makinesi modellerinde ise çay demleme yeri kazanın dışında hemen üstünde bulunur bu sistem sayesinde ise çayın tazeliğini daha uzun süre muhafaza edersiniz. Endüstriyel çay makinelerinin sahip oldukları termik sistemi sayesinde fazla ısınmadan dolayı rezistans yanması gibi potansiyel arızalar önlenmiş olur. Bu termik sistemi bütün çay makinelerinde bulunur. İhtiyaç duyduğunuz bütün sanayi tipi çay makinelerini mutbex.com'da bulabilir canlı destek sistemimiz sayesinde makinelerle ilgili istediğiniz bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Endüstriyel Çay Makinelerinin Fiyatları

Endüstriyel çay makinelerinin fiyatları da büyük çeşitlilik göstermektedir. Çay makinesinin büyüklüğüne ve özelliklerine bağlı olarak değişen bu fiyat aralığının temel parametresi çay makinesinin kapasitesidir. Saatte üretilen çay miktarı arttıkça çay makinelerinin fiyatı da artış göstermektedir. Ürünün rengi, musluk sistemi gibi diğer parametreler de mevcuttur. Hepsi alanında öncü, yüksek kalite standartlarında üretim yapan ve gerekli sertifikalara sahip üretici firmaların ürünlerini sizler için tek çatı altında buluşturduk. Ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz semaver gibi daha küçük çay makinelerini de sitemizde bulabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerini karşılaştırabilir ve aklınıza takılan soruları canlı destek hattımıza 7/24 sorabilirsiniz. İstediğiniz endüstriyel çay makinesini mutbex.com'da bulabilir ve hemen temin edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.