Çay Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Kahvaltı sofraların vazgeçilmezi, uzun ve meşakkatli çalışma saatlerinin ardından verilen molaların olmazsa olmazı olan çayın kültürümüz ve mutfağımız için yeri çok büyüktür. Yüzyıllardır gencinden yaşlısına kadar her yaştan ve her kesimden insanın sürekli olarak tükettiği yegane içecektir çay. Çoğu kimse için çaysız bir hayat düşünülemez. Peki hayatımızda bu kadar yer edinen bir içeceğin işyerlerimize, çalışma ofislerimize, fabrikalarımıza, atölyelerimize girmemesinin olanağı var mıdır? Tabi ki yoktur. Bundan dolayıdır ki iş yerinde en fazla tüketilen su haricindeki içecek çay olmaktadır.

Evlerde veya küçük çalışma ofislerine klasik bir çaydanlık veya çaycı yeterli olurken çalışan sayısının fazla olduğu iş yerleri, fabrika ve kurumsal kurumlarda bu klasik çaydanlık ve çaycılar yetersiz olmakta ve daha profesyonel çözümler aranmaktadır. Aynı şekilde büyük kitlelere hitap eden kahvehane ve cafe gibi işletmelerde de endüstriyel çay makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Endüstriyel çay makineleri sayesinde bir saatte 400 bardağa kadar çay üretebilirsiniz. Sanayi tipi çay makinelerinin diğer önemli özellikleri ise musluklu sistemleri sayesinde çayı bardaklara daha kolay bir şekilde doldurabilip, daha az enerji tüketerek daha fazla çay üretebilmenizdir. Ofis tipi çay makineleri sahip oldukları termostatlı sistemleri sayesinde ayarlanabilir bir sıcaklıkta kalmaktadır. Böylelikle sürekli sıcak ve taze çay servisi yapabilirsiniz.

Çay otomatlarının bazılarında su göstergesi bulunmaktadır. Bu su göstergesi sayesinde çay makinasında ne kadar su ve çay kaldığını görebilir, aksaklık yaşamadan çay servisi yapabilirsiniz.

Hangi Endüstriyel Çay Makinesi Tavsiye Edilir?

Endüstriyel çay makinelerinin en büyük avantaji kısa zamanda çok çay yapmaktır. Endüstriyel çay makineleri bir satte 400 bardak çay üretmek gibi yüksek kapasiteye sahiplerdir bu endüstriyel çay makineleri büyük fabrika, personel sayısının fazla olduğu kurumsal kurumlar ve kahvehane gibi yerlere tavsiye edilmektedir. Çayı tüketecek, kitlesi çok büyük olmayan işletme ve kurumlara ise saatte 80 bardak çay üreten daha küçük ve daha uygun endüstriyel çay makineleri tavsiye edilir. Bunun yanında çayın lezzeti ve sıcaklığı gibi önemli etkenlere de çok dikkat edilmektedir. Öztiryakiler ve Silver çay makinelerinde çay demleme kabı su kazanının içinde bulunur, kazanın içinde buhar basıncı fazla olduğu için çay daha kısa sürede demlenir.

Bazı çay makinesi modellerinde ise çay demleme yeri kazanın dışında hemen üstünde bulunur bu sistem sayesinde ise çayın tazeliğini daha uzun süre muhafaza edersiniz. Endüstriyel çay makinelerinin sahip oldukları termik sistemi sayesinde fazla ısınmadan dolayı rezistans yanması gibi potansiyel arızalar önlenmiş olur. Bu termik sistemi bütün çay makinelerinde bulunur. İhtiyaç duyduğunuz bütün sanayi tipi çay makinelerini mutbex.com'da bulabilir canlı destek sistemimiz sayesinde makinelerle ilgili istediğiniz bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Endüstriyel Çay Makinelerinin Fiyatları

Endüstriyel çay makinelerinin fiyatları da büyük çeşitlilik göstermektedir. Çay makinesinin büyüklüğüne ve özelliklerine bağlı olarak değişen bu fiyat aralığının temel parametresi çay makinesinin kapasitesidir. Saatte üretilen çay miktarı arttıkça çay makinelerinin fiyatı da artış göstermektedir. Ürünün rengi, musluk sistemi gibi diğer parametreler de mevcuttur. Hepsi alanında öncü, yüksek kalite standartlarında üretim yapan ve gerekli sertifikalara sahip üretici firmaların ürünlerini sizler için tek çatı altında buluşturduk. Ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz semaver gibi daha küçük çay makinelerini de sitemizde bulabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerini karşılaştırabilir ve aklınıza takılan soruları canlı destek hattımıza 7/24 sorabilirsiniz. İstediğiniz endüstriyel çay makinesini mutbex.com'da bulabilir ve hemen temin edebilirsiniz.

Endüstriyel Çay Makineleri Mutbex.com’da!

Pratik bir şekilde kullanılabilen ve kalitesiyle kullanıcılardan tam not almayı başaran çay makinesi çeşitleri sitemizde! Sanayi tipi mutfaklar için özel olarak tasarlanan bu ürün modelleri tüm işletmelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Yeni teknolojilerle üretimi gerçekleştirilen ve kullanıcı dostu özellikler ile donatılmış olan çay makinesi modellerini hemen satın almak için sipariş verebilirsiniz.

 

Sizlere endüstriyel çay makinesi modellerini bir arada sunuyor ve böylece ihtiyacınıza uygun tercihler yapmanızı sağlıyoruz. Ürün modellerinin tüm teknik özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede nasıl bir tasarım istediğinize karar vermeniz de çok daha kolay olacak. Seçkin markaların ürün modellerini markalar tarafından sunulan garanti kapsamında satın almak için en doğru adrestesiniz.

 

80, 120, 160, 250 ve 400 bardak çay kapasiteli olarak tasarlanan sanayi tipi çay makinesi modelleri işletmenizde her daim sıcak çay servisi yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda cihazın susuz bir şekilde çalıştırılması durumunda rezistansın yanmasını önleyen bir sistemle donatılmış çay makineleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Tercihinizi bu güvenli ürün modellerinden yana kullanabilirsiniz.

 

Tek demlikli çay makinesi modelleri az sayıda çaya ihtiyacı olanlar için cazip bir seçenek olabilir. Taşıma kulpu sayesinde istenen her yere rahatlıkla taşınabilen ürün modelleri arasında çalışma durumunu gösteren lambaların yer aldığı modeller de mevcut. Basmalı musluk yapısı ise ürün modellerinin son derece konforlu bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Sanayi Tipi Çay Makinelerini Hemen İnceleyin!

Elbette 2 demlikli çay kazanı modellerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Dilerseniz tercihinizi bu ürün modellerinden yana kullanabilirsiniz. Hem gövde hem de demleme bölümü paslanmaz çelik materyalden üretilmiş olan çay makineleri kullanım kolaylığı kadar temizleme kolaylığı sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor. Kararınızı vermeden önce bu ürünleri de mutlaka gözden geçirin.

 

Çok sayıda kişinin ortak tercihi haline gelen Öztiryakiler çay makinesi modelleri de sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Markanın diğer mutfak ekipmanlarını ve malzemeleri de diğer ürün koleksiyonlarımız içerisinde bulabilirsiniz. En düşük fiyatla satın alma işlemini tamamlamak için sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacak. Bu sayede seçtiğiniz ürün kısa zamanda adresinize ulaşabilir.

 

Dilerseniz tercihinizi Silver çay makinesi modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Marka seçimi yapabilir ve seçtiğiniz marka tarafından üretilen çay makinelerinin sizin için görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Sayfanın sol bölümünde bulunan filtreleme seçenekleri yardımı ile aradığınız ürünlere çok daha kısa sürede ulaşmanız da mümkün olacak. Ürünleri hem özellikleri hem de fiyatları açısından kıyaslama şansınız da bulunuyor.

 

Kafe ve restoranların yanı sıra çay bahçeleri, oteller gibi işletmelerde de rahatlıkla kullanılabilen çay otomatı çeşitleri hızlı bir şekilde çay hazırlamak istediğiniz her an devreye girebiliyor. Aynı zamanda sıcak su ihtiyacını karşılamak için de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz çay otomatlarının üzerine tıklamanız durumunda çok daha detaylı bilgiye anında ulaşacaksınız.

 

Ayrıca bu sayede çay otomat modellerinin kaç bardak çay kapasiteli olduğu bilgisi de hemen karşınıza çıkıyor. Şık tasarımları, kompakt yapıları ve konforlu kullanım yönüyle dikkat çeken bu ürünler için yüksek rakamlardan oluşan bir ödeme yapmayın. Sitemizde bu ürünler en düşük fiyatla sizlerin beğenisine sunuluyor. Ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatlarından faydalanma şansı da var.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.