Lavataşlı Izgara

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Lav Taşlı Izgara Modelleri

Sanayi tipi mutfaklar adına özel olarak üretilen lavataşlı ızgara modelleri sitemizde ayrıntılı bir biçimde göz atılabilir. Kaliteye önem veren seçkin markalar tarafından üretilen bu ürün çeşitlerini her açıdan inceleyerek gereksiniminize uygun tercihler yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde kullanılabilen ve kullanıcıların gereksinimini tam anlamıyla karşılamayabilen lavataşlı ızgaralar için en alt düzeyde bütçe ayırmanız uygun olacaktır.

Paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğundan dolayı çok uzun süre sorunsuz bir biçimde kullanılabilen lav taşlı ızgara modelleri küçük darbelere karşı bile yüksek dayanım özelliği gösterebiliyor. Sitemiz üzerinde lavataşa yağ damlamaması adına tasarlanan ızgaralara sahip modeller de mevcuttur. Aynı zamanda su çekmeceli formları sayesinde üzerinde pişirilen yemeklerin kurumasını da önlemektedir. Her kullanıcıya uygun ergonomik dizaynlar Mutbex’de!

Pratik bir temizliğe sahip olması sebebi ile sökülerek temizliği yapılıp tekrar takılabilen lav taşlı ızgara modelleri Öztiryakiler ve Atalay gibi bu alanda kalitesi ile dikkat çeken markalar tarafından üretilmektedir. Ürünlerin tasarımında kullanılan paslanmaz çelik, her bir modelin sağlam olmasını sağlıyor. Sanayi tipi lav taşlı mangal çeşitleri, gazlı alternatifleri ile ürün kategorimiz içerisinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Gazlı olarak tasarlanan Atalay ve Öztiryakiler lavataşlı ızgara modelleri kompakt bir dizayna olması ile de ön plana çıkmaktadır. Bu özel tasarımlar en az seviyede yer kaplıyor ve böylece çok daha konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Aynı zamanda temizliğinin de kolay bir şekilde yapılabilmesi ızgara modellerini benzerlerinden ayırarak daha uygun bir alternatife çeviriyor.

Öztiryakiler ve Atalay Doğalgazlı Lav Taşlı Izgara

Farklı markaların tasarımı olan gazlı ızgara modelleri markalar tarafınca sunulan garanti kapsamında kapınıza teslim ediliyor. Böylece markaların sunduğu garanti fırsatlarından da yararlanmış olursunuz. Emniyet ventilli ve pilot ateşli Atalay lav taşlı ızgara modellerini çok uzun süre hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Restoranınız için en önemli gereksinimlerden biri olan bu özel ürün çeşitlerini uygun fiyatla satın alma avantajı burada!

Tabi ki seçiminizi lav taşlı doğalgazlı ızgara modellerinden yana yapabilirsiniz. Sitemizde sizlere sunulan ürün çeşitleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alma isterseniz seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayabilirsiniz. Böylece ızgara modellerinin sahip olduğu teknik niteliklerle beraber ölçü bilgileri gibi farklı ayrıntılara da rahatça erişmiş olabilirsiniz. Bu sayede gereksiniminize en uygun olan doğalgazlı lav taşlı ızgara modellerini çok daha kolayca tespit edebilirsiniz.

Mutbex.com ekonomik fiyat alternatifleri ile lav taşlı ızgara sanayi tipi çeşitlerini satışa sunarken sizler de bu ürünleri sitemiz üzerinden rahatça inceleyebilirsiniz. Ürünlerdeki çakmak seyyar olduğundan dolayı pişirme esnasındaki yüksek ısı çakmakları da etkilemektedir. Paslanmaz sac konstrüksiyonuysa ürünlerin ömrünü uzatmaktadır. Sitemiz üzerinde her zaman lav taşlı ızgara fiyatları en düşük rakamlardan meydana geliyor. Uygun fiyatlara indirim avantajları ve ödeme kolaylıkları da eşlik ettiğinden dolayı bütçenizi zorlamadan alışverişinizi yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.