Meyve Suyu Soğutucuları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Meyve Suyu Soğutucu Modelleri ve Çeşitleri

Sanayi tipi mutfaklar adına özel olarak üretilen mutfak ekipmanları çeşitlerini bu sayfada sizlerle buluşturuyor ve böylece en uygun fiyat fırsatından yararlanmanızı sağlıyoruz. Gereksiniminiz olan meyve suyu soğutucu modellerini de sitemizden satın alabilirsiniz. Son derece zengin bir ürün skalası eşliğinde göz atabileceğiniz meyve suyu soğutucularının hepsinin uygun fiyat ve yüksek kalite fırsatını da sizlere sunuyoruz.

Günümüzde artık pek çok işi daha hızlı yapmanızı ve daha kolay kullanımları sağlayan ürünler üretilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de meyve suyu soğutucu çeşitleridir. Genellikle yaz aylarında içilen ferahlatıcı bir içecek olan şerbetin yapımını ve sunumunu pratikleştirmek adına da meyve suyu soğutucuları kullanılabilmektedir. Bu ürünler şerbetin sunumunu daha pratik bir hale getirmek adına oldukça uygundur.

Profesyonel meyve suyu soğutucuları şerbet satan mekanlarında vazgeçilmez makineleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler birden fazla boyutlarda tasarlanmaktadır. Aynı zamanda tekli ve çiftli alternatifleri de bulunur. Ayran ve şerbet soğutucu makineler soğutucu niteliğe sahiptir ve ürünlerin neredeyse hepsi termostatlıdır. Oldukça sessiz çalışan ürünlerin temizlenmesi de son derece kolaydır. Müşterilerine şerbet sunan kafe, büfe ya da restoranlarda bu ürünler daha çok kullanılır.

20 litreden 60 litreye kadar kapasiteye sahip seçenekleri bulunan şerbet ve ayran soğutucu makinelerin tekli, çiftli ve üçlü seçenekleri de sayfamızda bulunmaktadır. Öztiryakiler kalitesi ile sunulan ürünler paslanmaz gövdeye sahip formları ile uzun süreli kullanım sunmaktadır. Bu makineler aynı zamanda limonata soğutucu olarak da kullanılmaktadır. Çok fazla yer kaplamayan ürünleri endüstriyel mutfaklarda en kolay biçimde kullanabileceğiniz elektronik aletlerden biri haline gelebilir. 

Öztiryakiler ve Şerbetto Meyve Suyu Soğutucuları Hemen Satın Alın!

Tabi ki şerbetto markasına ait ayran ve şerbet soğutucularını da sizlerle buluşturmaktayız. Dijital göstergeye sahip olan ürünler farklı renk seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Sağlam çelik kasaya sahip olan ürünler hafif darbelere karşı da yüksek dayanım özelliği gösterirler. Bununla beraber yüksek kapasiteye sahip ürünlerin manyetik karıştırma sistemi sayesinde su sızması ve motora su kaçma tehlikesi ortadan kalkmış olur.

Sitemizde yer alan bütün sanayi tipi mutfak ekipmanları gibi göz attığınız bu kategoride yer alan modeller de oldukça uygun fiyatlarla kullanıma sunulmaktadır. En uygun şerbetto limonata makinası fiyatları fırsatından yararlanmak adına model tercihi yapmanız ve siparişinizi vermeniz yeterli olacaktır. Uygun ödeme koşulları, ücretsiz kargo avantajları gibi pek çok farklı avantajdan yararlanmış olacaksınız. Kaliteli bir alışveriş tecrübesi için hemen şimdi siparişinizi verin!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.