Set Üstü Çalışma Tezgahları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel mutfak malzemeleri alanındaki engin tecrübesi ile sanayi tipi üretim yapan işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm ekipmanların satışını gerçekleştiren Mutbex, aklınıza gelebilecek hemen her aparat ve malzemeyi tedarik etmektedir. Oteller, restoranlar, cafeler, catering firmaları ve fabrikalar, mutfaklarında büyük ölçekli tezgah ve malzeme kullanmaktadırlar. Üretimini yaptıkları menülere uygun olarak çeşitli ürünleri mutfaklarında bulundurmaları gerekmektedir.

Set Üstü Çalışma Tezgahları ve Modelleri

Set üstü çalışma tezgahları da bu ürünlerin başında gelen, önemli demirbaşlardan biridir. Üretimleri sırasında, her alana sığabilecek farklı pek çok ebata uygun şekilde tasarlanmışlardır. Böylece kullanışlı bir kullanım alanı sunarlar. Ara tezgah ve set üstü ara tezgah gibi farklı opsiyonları bir arada bulmanızın mümkün olduğu Mutbex’te, her bütçeye uyacak alternatifleri kolayca bulabilirsiniz. Mutfaktaki işinizi kolaylaştırmanın yanı sıra, düzenli ve tertipli bir çalışma alanı sunması nedeni ile set üstü tezgahları, oldukça sık tercih edilmektedir. Mutfak çalışanları için vazgeçilmez bir detay olan tezgahlar, üstün kaliteli paslanmaz çelik malzeme kullanılarak, üretilmişlerdir. Mutfağınızın en önemli parçası olacak tezgahları, çok uzun yıllar emniyetli bir şekilde kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik olmasının avantajı olarak, temizliği ve bakımı son derece kolay ve hızlı olacaktır. Pek çok farklı üretim yapan sanayi tipi mutfaklarda yer bulacak olan set üstü tezgah seçenekleri, yemeklerin hazırlama, üretim ve servisi gibi birçok değişik aşamasında kullanılabilmektedir. Gerek küçük ölçekli butik işletmeler, gerek ise de büyük çaplı üretim yapan işletmelerde tercih edilen set üstü çalışma tezgahları, ağırlık ve uzunluk açısından da farklılık gösterebilir. İster sabit şekilde, isterseniz de mekanınızda farklı noktalarda değerlendirebileceğiniz bu tezgahlar, her zaman hijyenik bir çalışma ortamı oluşmasını sağlar. Yemek yapımı sırasında en önemli detay olan temizlik, bu tezgahlar ile her zamankinden daha rahat olacaktır.

Endüstriyel set üstü tezgah modelleri arasında, mekanınız ve ihtiyacınız için en ideal olan ürünü bulmak için mutbex.com’u ziyaret edebilirsiniz. Sitedeki farklı markalara ait modellere göz atabilir ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Set üstü çalışma tezgahları kategorisinde de en uygun ve cazip fiyat fırsatlarını mutbex.com’da bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.