Elektrikli Fritözler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Sanayi Tipi Elektrikli Fritöz Mutbex.com’da!

Endüstriyel mutfaklarda kullanım için tasarlanan fritöz çeşitlerinde en geniş seçenek yelpazesini sitemizde bulabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı fritözleri  düşük fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz.  Çünkü bu sayfada sizlere seçkin markalar tarafından kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan ürün modellerini bir arada sunuyoruz. Tasarımları gözden geçirmeye başlayın.

Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan ve uzun kullanım ömrü beklentisini karşılayan Öztiryakiler elektrikli fritöz modeli de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Yağ tahliyesinin kolaylıkla yapılabilmesini sağlayan vanası, emniyet termostatı ve benzeri donanımlar bu ürünü çok daha cazip bir seçeneğe dönüştürüyor. Markanın en kaliteli fritöz çeşitlerini şimdi sitemizde gözden geçirebilirsiniz.

Ayak bölümünün yüksekliği ayarlanabilir yapıda olan sanayi tipi fritöz  modelleri her türlü mutfakta rahatlıkla kullanılabiliyor.  Kızartma işlemlerinin hem hızlı hem de pratik bir şekilde yapılabilmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler kullanım kolaylığı açısından da tam not almayı başarıyor. Bu özel ürün modellerini düşük fiyatla satın almak için acele etmenizde ve model seçimi yapmanızda fayda var.

Fritöz kabı ve rezistans kutusu çıkarılabilir yapıda olan sanayi tipi fritöz modelleri, temizliğinin son derece kolay bir şekilde yapılabiliyor olması ile ön plana çıkıyor.  Gün içerisinde sıklıkla kullanılan endüstriyel mutfak ekipmanlarından biri olması nedeniyle fritöz çeşitlerinin temizliğinin kolaylığı da büyük önem taşıyor. Bu açıdan beklentileri karşılayabilen modelleri sitemizde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sanayi Tipi Elektrikli Fritöz Çeşitlerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Satın Alın!

Çalışma termostatı üzerinden sıcaklık kontrollerinin yapılabildiği endüstriyel fritöz modelleri  gıdaların farklı kızarma derecelerinde hazırlanmasına olanak tanıyor.  Bu nedenle siz de seçiminizi sıcaklık kontrolü kolaylıkla yapılabilen ürün modellerinden yana yapabilirsiniz. Hem teknik hem de ikili olarak hazırlanan fritöz çeşitlerini daha detaylı bir şekilde incelemek için ürünlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Sitemizde sadece model bakımından değil kapasite bakımından da oldukça geniş bir seçenek yelpazesi incelemeniz için sizi bekliyor. Sadece 5 litre kapasiteye sahip olanfritöz modelleri  ile birlikte 24 + 24  kapasiteli ürün modelleri de alternatifleriniz arasında mevcut. Bu tasarımlar arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.  Kullanmak istediğiniz ürünleri düşük fiyatlar ve cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Set üstü olarak dizayn edilen elektrikli fritöz  modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Minimum oranda yer kaplayacak bir tasarımla hazırlanmış olmaları da  büyük önem taşıyor. Patlamaya karşı dirençli materyaller kullanılarak üretimi gerçekleştirilen uzun kullanım ömrü beklentisini ziyadesiyle karşılayan fritözler için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmez. Yıl boyunca en düşük fiyatlar burada!

Bundan böyle fritöz sanayi tipi modeller arasından tercih yapmak istediğiniz her an sitemize tıklayabilirsiniz. Gerek teknik donanımı gerekse kapasitesi açısından en fazla sayıda modeli incelemek için doğru adrestesiniz. Fritöz çeşitleri markalar tarafından sunulan garanti kapsamında adresinize ulaşıyor. Bu özel fırsatları sakın kaçırmayın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.