Spatulalar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Mutfak Spatulası Çeşitleri

Endüstriyel mutfaklarda, evlerden farklı olarak çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Sanayi tipi üretim yapılan işletmeler, kullandıkları ürünlerin fonksiyonel olmasını ön planda tutarlar. Bu sayede pratik ve kolay bir şekilde işlemler yapılır ve serviste aksaklık yaşanmaz. İşlermelerde, tüm işlerin hızlı ve eksiksiz olarak tamamlanmasının için gereken tüm endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda, alanında uzman Mutbex’i tercih edebilirsiniz. Mutfak gereçleri sektöründeki deneyimini, internet satış sitesi aracılığı ile tüm yurda sunan mutbex.com, kolay ara yüzü ile de fark yaratıyor. Hızlı kargo ile evinizden çıkmadan ürünlerinizi kapıdan teslim alabilir ve zamandan tasarruf sağlayarak, kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Mutfak ekipmanları arasında yer alan ve her kullanıcıya pratiklik sunan spatulalar farklı alternatifleri ile her ihtiyaca yanıt veriyor. Yemek hazırlama ve servis etme sırasında büyük kolaylık sağlayacak olan mutfak spatulası modelleri, değişen fiyat aralıkları ile de her bütçeye hitap ediyor.

Kullanımı son derece kolay olan spatulalar ile yemek yapımının her aşaması keyifli ve pratik olacak. Servis ve sunum sırasında da kusursuz hizmet vermenizi sağlayacak olan mutfak spatula çeşitleri ebatları ile de birbirinden ayrılmaktadırlar. Değişen sap uzunlukları ve ölçüleri sayesinde size en uygun alternatifi kolayca bulabilirsiniz. Mutfak spatula çeşitleri, kullanışlı çok sayıda modeli bünyesinde barındırır.

Güvenli Malzemelerden Üretilen Dayanıklı Spatulalar

Endüstriyel mutfak spatulası modelleri, farklı malzemelerden imal edilmişlerdir. Bu yönü ile her kullanıcıyı memnun eden modeller arasında, farklı işlemler için tasarlanmış olan ürünler de yer alır. Pasta servisi için kullanabileceğiniz spatulaların, ölçüleri de değişmektedir. Böylece mutfağınızın kapasitesine uygun olan bir pasta spatulası bulmanız zor olmayacaktır. Özellikle çelik spatula mutfak ekipmanları arasında en çok tercih edilenlerden olmaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bu modeller, dayanıklı ve sağlam olmaları ile dikkat çekerler. Yüksek performans alabileceğiniz çelik spatula modelleri, mutfağınızın uzun yıllar en önemli araçları arasında yer alacak. Kolay temizlenen çelik spatulalar, mutfakta size zaman kaybı yaşatmaz.

Kaliteli silikon spatula modelleri de oldukça rağbet gören ürünlerin başında gelirler. Bu ürün grubu içinde farklı renk ve modellerde üretilmiş olan alternatifleri bulabilirsiniz. Kaliteli oldukları için yanmayan silikon spatulalar, pişirim sırasında da kullanılabilirler. Silikon mutfak spatulaları arasında , ahşap saplı olanları da mevcuttur. Bu sayede mutfağınızda, doğal bir görünüm de yakalayabilirsiniz. Silikon kaşık spatula modelleri işlevsellikleri ile işlerinizi kolaylaştıracaklar. Uygun fiyatları ve zengin ürün çeşitliliği sayesinde, mutfağınızda yardımcınız olacak bir ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Silikon mutfak spatulaları, tek olarak satışa sunuldukları gibi ikili ya da set olarak da sitede yerlerini almışlardır. Yemek spatulası alımı yaparken dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz sayıda ürün tercih edebilirsiniz.

Tahta spatula mutfak çeşitleri, bu kategoride en çok arananlar arasında yer alırlar. Ahşabın doğallığını ve sağlamlığı ile yaşamak isteyenler için ideal olan bu ürünler, pek çok yenilikçi alternatife sahiptirler. Tahta spatula modelleri; teflondan üretilmiş olan ekipmanlarda, çizilmeye neden olmaz. Tahta spatula modellerinin yanı sıra metal mutfak spatulası alternatifleri de bu ürün kategorisinde yer alan, popüler ekipmanlardandır. Farklı sap materyalleri ve değişik genişlikleri ile her gıda servisi ve sunumu için ideal ekipmanlardan olmaktadırlar. Metal spatula mutfak gereçleri, sert yapıda oldukları için dilimleme yaparken de kolaylık sağlar. Bu sayede ürünü, dayanıklı bir şekilde servis ve sunum sırasında kullanabilirsiniz.

Hamur spatula çeşitleri de hamurun kusursuz şekilde oluşturulması için mutlaka sahip olmanız gereken gereçlerdendir.

Hamur Spatulası Fiyatları

Büyük ölçekli yemek üreten ve bunları servis eden işletmeler için kusursuz sunum oldukça önemlidir. Hazırlığı sırasında tüm detaylarına dikkat ettiğiniz ürünün, sunumunun kusursuz olması lezzetini ikiye katlayacaktır. Müşterilerinize, eksiksiz bir servis yaparak, mekanınızın bilinirliğini arttırabilirsiniz. Kusursuz bir servis için olmazsa olmazlardan olan spatula modelleri, geniş bir ürün kategorisi olduğu için çok sayıda alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Spatula mutfak gereçleri arasında, en sık kullanılan ürünlerdendir.

Tava spatulası modelleri, pratik servisler için cazip ürünler olmalarının yanı sıra makul fiyatlı seçenekler olmaktadırlar. Mutfak spatula fiyatları bütçe dostu alternatifleri ile her cebe uyacak bir alışveriş yapmanızı sağlayacaklar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.