Kahvehaneler İçin Bardak Yıkama Makinası

Kahvehaneler İçin Bardak Yıkama Makinası

Kahvehane, Çay Bahçeleri, Cafe ve Restaurantlar İçin Bardak Yıkama Makinası

Her türlü bardağı yıkama özelliğine sahip bulaşık makinaları, işletmeler için vazgeçilmez ekipmanlar arasında yer alır. Etkili hijyeni sağlarken aynı zaman da maliyetlerinizi düşürür, iş kaybınızı azaltır, size daha fazla zaman kazandırır. Tüm bunları yapma süresi ise 120 saniye yani sadece 2 dakikadır ve  her yıkama için yalnızca 3 litre su sarfiyatı gerçekleştirir. iş gücü, su ve elektrik tasarrufunu sağlarken, yıkamayı 85 C derece gibi insan elinin tahammül edemeyeceği sıcaklıklarda gerçekleştirip en etkili temizliği sağlayamakta.

Bardak yıkayan bulaşık makinasının fonksiyonlarından bahsetmekle başlayabiliriz. Öztiryakiler‘in ürettiği bardak yıkama makinaları üç temel fonksiyonla üretilmektedir. Bu özellikler işletmelerin ihtiyaçları ve tesisat alt yapıları temelinde geliştirmiştir. Bardak yıkama makinalarındasu, çay , kahve, şarap, şampanya bardakları dahil bütün bardak çeşitlerini yıkayabilirsiniz, içecek sektöründeki bütün işletmelerde yani başta kahvehane, çay bahçesi, çay ocağı, cafe, otel, bar ve restoranların kullanımı için tasarlanmıştır. Dış ve iç ölçüler standart sadece fonksiyonel pompaları farklılık gösterir.

Bardak Yıkama Makinası Nasıl Çalışır?

Bardak yıkayan bulaşık makinasının çalışma prensibi; yıkama tankı ve  boiler tankına aldığı temiz suyu; önce yıkama tankından 55 C derece suyu deterjanla karıştırıp yıkar sonrasında boiler tankından aldığı 85 C derece suyu parlatıcıyı ekleyerek durulama işlemini gerçekleştirir.

İlk yıkama yapılmadan bardak yıkama makinası açılır her iki su tankı yeterince suyu çektikten sonra suyu ısıtır ve  bu süre 25 ila 30 dakika sürmektedir, sonrasında bu işlemi tekrarlamaya gerek yoktur. İç haznedeki sıcak suyu kullandığından sonraki yıkama artı durulama işlemi sadece 120 saniye sürmektedir.

Bardak Yıkama Makinasıyla Kullanmanız  Gereken Ürünler

Şimdi modeller üzerinden fonksiyonların değerlendirmesini yapalım.

İkinci model  OBY 500 BT Bardak Yıkama Makinası ;

  • Bardak yıkama makinesi tezgah üstü ve tezgah altı kullanıma uygundur.
  • Parlatıcı ve tahliye pompaları entegre olarak mevcuttur.

Bu makina da, deterjan pompası eksik olduğundan temini müşteriye aittir.

Son model olarak OBY 500 B PLUS Bardak Yıkama Makinası ;

  • OBY 500 B PLUS, tezgah üstü, tezgah altı kullanımı için uygundur.
  • Deterjan, parlatıcı ve tahliye pompaları entegre olarak mevcuttur.

Plus model bütün pompaları entegre olarak mevcut olduğu için ekstra pompa takviyesine ihtiyacı yoktur.

BAŞLIK

TEST

BAŞLIK

TEST

BAŞLIK

TEST


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.