Polikarbon Küvetler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Seçkin Markaların Gatsronom Küvetleri Mutbex.com’da

Endüstriyel  mutfakların en gerekli ekipmanlarından biri olan gastronom küvet çeşitleri genellikle polikarbon küvet  veya paslanmaz çelik küvet olarak üreticiler tarafından üretilir.Küvetler modellerine ve derinliklerine göre deliksiz gastronom küvet, delikli gastronom küvet, tutma saplı gastronom küvet olmak üzere üçe ayrılırlar.Bu modeller haricinde köşe desenli olanları da mevcuttur.İhtiyacınız olan ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde geniş seçenek yelpazesiyle Mutbex.com’dan sipariş verebilirsiniz.

Yalnızca katı yemeklerle beraber değil sıvı yemeklerle beraber de kullanım kolaylığı sağlayan polikarbon gastronom küvet modellerinin sahip olduğu ölçüler farklılık gösterebilir.Ayrıca küvetler farklı derinliklere sahip olduğundan dolayı seçim yaparken ürünün ölçülerine dikkat etmenizde fayda var. Küvet modellerinin özelliklerinde uzunluk, genişlik ve derinlik ölçüsü karşınıza çıkar.İhtiyacınız olan ürün modeline tıklayarak ürünün sahip olduğu teknik özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Polikarbon Gatsronom Küvetlerini En Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Öztiryakiler polikarbon küvet modelleri son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir.Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ve bu malzeme sayesinde darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösteren bu ürünler uzun vadede kullanım imkanı sunmaktadır.Aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliğiyle sebzeden meyveye, et çeşitlerinden deniz mahsullerine kadar farklı türlerdeki gıda malzemesi ile beraber kullanılabilir.Modeller arasında deliksiz olarak tasarlanmış olan gastronom küvetler de bulunmaktadır.

Mutbex.com adresinde yer alan polikarbon gastronom küvet fiyatları hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza hitap eder.Otel, yemekhane, restoran, kafe gibi endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun olarak üretilen bu ürünleri en düşük maliyetle satın alma fırsatına sahipsiniz. Her boyutta küvet modellerine göz atabilir ve hangi ürünlere ihtiyacınız olduğuna kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Sizler de Mutbex.com’un sunduğu cazip ödeme seçenekleri ve indirim fırsatlarından faydalanarak şimdi sipariş verebilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.