Bardak Yıkama Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makineleri

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Bar, Kahvehane, Çay ocağı, Otel ve Restorant gibi içecek hizmeti sunan işletmelerin en önemli yardımcılarındandır. Hem bardak yıkama hem duruluma ve kurutma gibi üç işlevi 2 dakika gibi kısa sürede yaparken, etkili hijyen sağlar ve bu sayede iş gücü kaybınızı azaltır, maliyetinizi düşürür..Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı etkili hijyenin sağlanabilmesi için bardak yıkama makinesi kullanımını tavsiye etmektedir. 
  Biz Mutbex.com olarak,  Öztiryakiler Ana Bayisiyiz  sunduğumuz fiyatların rakipsiz olmasının sebebi yüksek iskonto oranımızı siz değerli müşterilerimiz için avantaj olarak sunmamızdan kaynaklanmaktadır. Hemen sitemiz üzerinden online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi Kargo ile Türkiye'nin her yerine ulaştırıyoruz ve kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.  Tüm Soru ve Siparişleriniz için bizi +90 212 361 74 03 no'lu telefondan arayabilir yada info@mutbex.com adresine mail atabilirsiniz. Bardak yıkama makinesi Deterjanı ve Parlatıcılarına da Mutbex üzerinde ulaşabilirsiniz.

Bardak Yıkamak için Bulaşık Makinesi 

Her işletmenin bu konuda akıllıca bir çözüme ihtiyacı vardır.sereamik, porselen ve cam bardakları ofis içersinden hastanelere ,mağazalara ,barlara ve her işletmenin mutfağına uygun paslanmaz çelikten gövde, boyler ve yıkama tankı fonksiyonu mevcut yıkama yöntemlerinden farklı olarak Saatte 30 sepet yıkama kapasitesi gibi eşssiz bir yeteneği vardır.Her yıkama periyodu için 2.5 litre su tüketimi ile tasarruf yapmanızı destekler.Otomatik ve kullanıcı dostu kontrol paneli ile sektörde çok popüler olan öztiryakiler bardak yıkama makinesi modelleri uluslararası standartlara ve güvenlik yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır.

Bardak Yıkama Makinesi Nedir?

Bardak yıkama makineleri, yüksek sıcaklıkta (insan elinin zarar görebileceği) su sıcaklığında, deterjan ve parlatıcı maddelerle 2 dakika gibi kısa bir sürede yıkama artı durulama gerçekleştiren makinelerdir. Bu sayede bardaklarınız hem temizlenmiş hemde kurumuş olarak çıkar üstelik silerek parlatmaya da gerek kalmaz. Mutbex.com Endüstriyel Ekipman Tedarikçiniz aynı zamanda  Öztiryakiler Ana Bayisiyiz, böylelikle sizlere sunduğumuz fiyatlar ve ödeme avantajları benzersizdir. Tüm ürnleri tüm Türkiye'ye Kargo ile kapınıza kadar sunuyoruz.
 

Bardak Yıkama Makinesi Nerede Kullanılır?

Bardak yıkama makinesi başta otel,bar,restaurant,cafe ve kahvehaneler de, bu işletme özelliklerine yakın içecek iş grubu ağırlıklı çalışan bütün işletmelerde kullanılabilinir. Set üstü ve Set altı kullanıma uygun tasarlanmıştır. Doğrudan iş gücü kaybını azaltıp maliyetlerinizi düşürecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından etkili bardak hijyeni sağlanması için tavsiye edilmektedir. 

Bardak Yıkama Makineleri Çeşitleri?

" Öztiryakiler bardak yıkama makineleri " üç çeşit olarak üretilmektedir.
1.OBY 500 B PLUS : Bu makinede, deterjan, parlatıcı ve tahliye pompaları mevcuttur.
2.OBY 500 BT        : Bu makinede, parlatıcı ve tahliye pompaları mevcuttur.
3. OBY 500 B          : Bu makinede yalnıza parlatıcı pompası mevcuttur.

İşletmeniz için en uygun bardak yıkama makinesinin hangisi olduğunu bilmiyorsanız hemen bizi +90 212 361 74 03 no'lu telefondan arayabilirsiniz.

Çeşitli isimlerle tarfi edilse de örneğin : Kahvehaneler için bardak yıkama makinasıçay ocağı için bardak yıkama makinası, çay bardağı yıkama makinası, bar için bardak yıkama makinesi yada tezgah üstü bardak yıkama makinası ve tezgah altı bardak yıkama makinesi şeklinde çeşitli olduğu düşünülsede aslında bütün işletmelerde kullanıma uygun şekilde yalnızca yukarıdaki üç adet çeşidi sizin için yeterli olacaktır.

Bardak Yıkama Makineleri Fiyatları ?

Mutbex.com üzerinde gördüğünüz bardak yıkama makinesi fiyatları rakipsizdir. Öztiryakiler ana bayisi olamamızın sağladığı yüksek iskonto avantajını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Mutbex.com benzersiz fiyatları tüm Öztiryakiler ürün grubunda da sunmaktadır. 


 

Bardak Yıkama Makineleri Kargo & Kurulumu ?

Mutbex endüstriyel mutfak ekipmanları ; Tüm Türkiye'ye gönderimleri Kargo ile  yapmaktayız. Kargo ücretlerini istanbul dışı için lütfen +90 212 361 74 03 no'lu telefondan sorunuz. Kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.