Bardak Yıkama Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makineleri

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Bar, Kahvehane, Çay ocağı, Otel ve Restorant gibi içecek hizmeti sunan işletmelerin en önemli yardımcılarındandır. Hem bardak yıkama hem durulama ve kurutma gibi üç işlevi 2 dakika gibi kısa sürede yaparken, etkili hijyen sağlar ve bu sayede iş gücü kaybınızı azaltır, maliyetinizi düşürür..Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı etkili hijyenin sağlanabilmesi için bardak yıkama makinesi kullanımını tavsiye etmektedir. 
  Biz Mutbex.com olarak,  Öztiryakiler Ana Bayisiyiz. Sunduğumuz fiyatların rakipsiz olmasının sebebi yüksek iskonto oranımızı siz değerli müşterilerimiz için avantaj olarak sunmamızdır. Hemen sitemiz üzerinden online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi Kargo ile Türkiye'nin her yerine ulaştırıyoruz ve kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.  Tüm Soru ve Siparişleriniz için bizi +90 212 361 74 03 no'lu telefondan arayabilir ya da info@mutbex.com adresine mail atabilirsiniz. Bardak yıkama makinesi Deterjanı ve Parlatıcılarına da Mutbex üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bardak Yıkamak için Bulaşık Makinesi 

Her işletmenin bu konuda akıllıca bir çözüme ihtiyacı vardır. Seramik, porselen ve cam bardakları yıkamak için ofis içersinden otellere kadar her işletmenin mutfağına uygun bardak yıkama makineleri en uygun çözüm yoludur. Paslanmaz çelikten gövde, boyler ve yıkama tankı fonksiyonu gibi özelliklere sahip bardak yıkama makineleri sitemizde mevcuttur. Saatte 30 sepet yıkama kapasitesi gibi eşsiz bir yeteneğe sahip olan makineler zamandan büyük bir tasarruf etmenizi sağlar. Her yıkama periyodu için 2.5 litre su tüketimi ile de su tasarrufu yapmanızı destekler. Otomatik ve kullanıcı dostu kontrol paneli ile sektörde çok popüler olan öztiryakiler bardak yıkama makinesi modelleri uluslararası standartlara ve güvenlik yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır.

Bardak Yıkama Makinesi Nedir?

Bardak yıkama makineleri, yüksek su sıcaklığında (insan elinin zarar görebileceği), deterjan ve parlatıcı maddelerle 2 dakika gibi kısa bir sürede yıkama artı durulama gerçekleştiren makinelerdir. Bu sayede bardaklarınız hem temizlenmiş hemde kurumuş olarak çıkar, üstelik silerek parlatmaya da gerek kalmaz. Mutbex.com olarak, Endüstriyel Ekipman Tedarikçisi ve aynı zamanda  Öztiryakiler Ana Bayisiyiz, böylelikle sizlere benzersiz fiyatlar ve ödeme avantajları sunuyoruz. Tüm ürünlerimizi, Türkiye'nin her yerine kargo ile kapınıza kadar getiriyoruz.
 

Bardak Yıkama Makinesi Nerede Kullanılır

Bardak yıkama makinesi başta otel,bar,restaurant,cafe ve kahvehanelerde, bu işletme özelliklerine yakın içecek iş grubu ağırlıklı çalışan bütün işletmelerde kullanılabilir. Set üstü ve Set altı kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Doğrudan iş gücü kaybını azaltıp maliyetlerinizi düşürecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından etkili bardak hijyeni sağlanması için tavsiye edilmektedir. 

Bardak Yıkama Makineleri Çeşitleri

" Öztiryakiler bardak yıkama makineleri " üç çeşit olarak üretilmektedir.
1.OBY 500 B PLUS: Bu makinede, deterjan, parlatıcı ve tahliye pompaları mevcuttur.
2.OBY 500 BT : Bu makinede, parlatıcı ve tahliye pompaları mevcuttur.
3. OBY 500 B: Bu makinede yalnıza parlatıcı pompası mevcuttur.

İşletmeniz için en uygun bardak yıkama makinesinin hangisi olduğunu bilmiyorsanız hemen bizi +90 212 361 74 03 no'lu telefondan arayabilirsiniz.

Kahvehaneler için bardak yıkama makinası, çay ocağı için bardak yıkama makinası, çay bardağı yıkama makinası, bar için bardak yıkama makinesi yada tezgah üstü bardak yıkama makinası ve tezgah altı bardak yıkama makinesi gibi çeşitli isimlerle tarfi edilse de, aslında bütün işletmeler için yalnızca yukarıdaki üç çeşit yeterli olacaktır.

Bardak Yıkama Makineleri Fiyatları

Mutbex.com üzerinde gördüğünüz bardak yıkama makinesi fiyatları rakipsizdir. Öztiryakiler ana bayisi olmamızın sağladığı yüksek iskonto avantajını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Mutbex.com benzersiz fiyatları tüm Öztiryakiler ürün grubunda sunmaktadır.

Bardak Yıkama Makineleri Kargo & Kurulumu

Mutbex endüstriyel mutfak ekipmanları olarak; Tüm Türkiye'ye gönderimleri Kargo ile  yapmaktayız. İstanbul dışı kargo ücretlerini için lütfen +90 212 361 74 03 no'lu telefondan sorunuz. Kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz olarak

Endüstriyel Bardak Yıkama Makineleri Mutbex.com’da!

Günde onlarca hatta bazen yüzlerce bardağın kullanıldığı bir mekânda, bu bardakların nasıl temizlendiğini hiç düşündünüz mü? İşte endüstriyel bardak yıkama makinesi modelleri tam da bu soruya cevap oluyor. Kare, restaurant, otel, çay bahçesi, bar gibi mekanlar her gün bu makineler sayesinde temiz bardaklara kavuşuyor. Bardakların bütün el gücü veya standart makineler ile yıkanması demek, saatler süren uğraşlar ve boşa giden litrelerce su demektir. Cafe tipi bardak yıkama makinesi kullanmak, bu mekanlar için hem sudan hem zamandan hem maliyetten tasarruf etmelerini sağlıyor. Bu makinelerin farklı pek çok çeşiti ve her çeşitinin de kendine has özellikleri bulunmaktadır. Siz de bu tip bir işletme sahibiyseniz ve bardaklarınızın temizliğinde kolaylığı yakalamak istiyorsanız, Mutbex.com üzerinden en çok tercih edilen modellerden olan öztiryakiler bardak yıkama makinesi başta olmak üzere farklı birçok model hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yeme, içme, eğlence ve sosyalleşme mekanlarının hızla attığı bu dönemde, sanayi tipi bardak yıkama makinesi ihtiyacı ciddi oranda artmıştır. Bu ürünlerin, saatte 30 sepete kadar bardak yıkayabilmesi, hijyenik açıdan güvenilir olması ve deterjan, parlatıcı ve su gibi malzemeleri az kullanması gibi özellikler tercih sebebi olmasını sağlamıştır. Farklı ürün seçenekleri ile geniş bir müşteri ağına hizmet edebilmektedir. Örneğin; mekân olarak dar alanlar için tezgâh altı bardak yıkama makinesi seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede, mekân sahipleri diğer avantajların yanında, yerden de tasarruf edebilir.

Pratik ve Hızlı Kullanımıyla Sanayi Tipi Bardak Yıkama Makinelerini Hemen Satın Alın!

Aynı şekilde pratik kullanımlı olan bir makineye ihtiyaç duyan kullanıcılar, sepetli bardak yıkama makinesi ile istedikleri kolaylığa rahatça erişebilir. Farklı renk ve modelleri bulunmasına rağmen genel olarak hepsi paslanmaz çelikten üretilir. Uzun ömürlülüğü bu şekilde garanti altına alınır. Diğer yandan bardakları sadece yıkamakla kalmayıp, durulama ve parlatma işlemlerini de gerçekleştiren bu makineler, otomatik olarak çalışır. Farklı işlem modları sayesinde hızlı, standart veya yavaş yıkama olarak ayarlanabilir. Siz de mekanınızın verimli çalışmasını destekleyen ve bunu en kaliteli şekilde gerçekleştirmek isteyen işletmecilerdenseniz; sitemiz üzerinden yapacağınız arama ve karşılaştırmalar ile bardak yıkama makinesi fiyatları ve özelliklerine ulaşabilirsiniz.

gerçekleştirmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.