Bardak Yıkama Makineleri

  Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi; Bar, Kahvehane, Çay ocağı, Otel ve Restorant gibi içecek hizmeti sunan işletmelerin en önemli yardımcılarındandır. Hem bardak yıkama hem duruluma ve kurutma gibi üç işlevi 2 dakika gibi kısa sürede yaparken, etkili hijyen sağlar ve bu sayede iş gücü kaybınızı azaltır, maliyetinizi düşürür.. Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı etkili hijyenin sağlanabilmesi için bardak yıkama makinesi kullanımını tavsiye etmektedir. 
  Biz Mutbex.com olarak,  Öztiryakiler Ana Bayisiyiz  sunduğumuz fiyatların rakipsiz olmasının sebebi yüksek iskonto oranımızı siz değerli müşterilerimiz için avantaj olarak sunmamızdan kaynaklanmaktadır. Hemen sitemiz üzerinden online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi Kargo ile 
Türkiye'nin her yerine ulaştırıyoruz ve kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.  Tüm Soru ve Siparişleriniz için bizi +90 212 361 74 03 no'lu telefondan arayabilir yada info@mutbex.com adresine mail atabilirsiniz. Bardak yıkama makinesi Deterjanı ve Parlatıcılarına da Mutbex üzerinde ulaşabilirsiniz. 
Sıralama seçin
Görünüm:

Bardak Yıkama Makinesi Nedir?

Bardak yıkama makineleri, yüksek sıcaklıkta (insan elinin zarar görebileceği) su sıcaklığında, deterjan ve parlatıcı maddelerle 2 dakika gibi kısa bir sürede yıkama artı durulama gerçekleştiren makinelerdir. Bu sayede bardaklarınız hem temizlenmiş hemde kurumuş olarak çıkar üstelik silerek parlatmaya da gerek kalmaz. Mutbex.com Endüstriyel Ekipman Tedarikçiniz aynı zamanda  Öztiryakiler Ana Bayisiyiz, böylelikle sizlere sunduğumuz fiyatlar ve ödeme avantajları benzersizdir. Tüm ürnleri tüm Türkiye'ye Kargo ile kapınıza kadar sunuyoruz.
 

Bardak Yıkama Makineleri Nerede Kullanılır?

Bardak yıkama makineleri başta otel, bar, restaurant, cafe ve kahvehaneler de, bu işletme özelliklerine yakın içecek iş grubu ağırlıklı çalışan bütün işletmelerde kullanılabilinir. Setüstü ve setaltı kullanıma uygun tasarlanmıştır. Doğrudan iş gücü kaybını azaltıp maliyetlerinizi düşürecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından etkili bardak hijyeni sağlanması için tavsiye edilmektedir. 
 

Bardak Yıkama Makineleri Çeşitleri?

Öztiryakiler bardak yıkama makineleri üç çeşit olarak üretilmektedir.
1. OBY 500 B PLUS : Bu makinede, deterjan, parlatıcı ve tahliye pompaları mevcuttur.
2. OBY 500 BT        : Bu makinede, parlatıcı ve tahliye pompaları mevcuttur.
3. OBY 500 B          : Bu makinede yalnıza parlatıcı pompası mevcuttur.

İşletmeniz için en uygun bardak yıkama makinesinin hangisi olduğunu bilmiyorsanız hemen bizi +90 212 361 74 03 no'lu telefondan arayabilirsiniz.

Çeşitli isimlerle tarfi edilse de örneğin : Kahvehaneler için bardak yıkama makinası, çay ocağı için bardak yıkama makinası, çay bardağı yıkama makinası, bar için bardak yıkama makinesi yada tezgahüstü bardak yıkama makinası ve tezgahaltı bardak yıkama makinesi şeklinde çeşitli olduğu düşünülsede aslında bütün işletmelerde kullanıma uygun şekilde yalnızca yukarıdaki üç adet çeşidi sizin için yeterli olacaktır.

 

Bardak Yıkama Makineleri Fiyatları?

Mutbex üzerinden gördüğün bardak yıkama makinesi fiyatları rakipsizdir. Öztiryakiler ana bayisi olamamızın sağladığı yüksek iskonto avantajını siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Mutbex benzersiz fiyatları tüm Öztiryakiler ürün grubunda da sunmaktadır. 
 

Bardak Yıkama Makineleri Kargo & Kurulumu?

Mutbex endüstriyel mutfak ekipmanları ; Tüm Türkiye'ye gönderimleri Kargo ile  yapmaktayız. Kargo ücretlerini istanbul dışı için lütfen +90 212 361 74 03 no'lu telefondan sorunuz. Kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.