Pişirme Gereçleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 7 ... 13

Sanayi Tipi Endüstriyel Pişirme Gereçleri Mutbex.com’da!

Endüstriyel pişirme gereçleri dendiğinde akla gelen ürünlerin büyük boyutlu olması gerekmez. Çünkü bir mutfakta minik bir çataldan devasa bir buzdolabına kadar pek çok ürüne ihtiyaç vardır. Özellikle büyük işletmelere ait mutfaklarda kullanılan endüstriyel boyutlardaki ürünler olmazsa olmazlardandır. Öztiryakiler pişirme gereçleri hem standart hem de bu boyutlardaki ürünler için yılların tecrübesiyle üretilir. Daima yenilikçi, ürünlerinin arkasında ve müşteri memnuniyetinin en önemli nokta olduğunu düşünen bu markanın ürünlerinden küçük ve büyük işletmeler faydalanır.

Küçük ev aletlerinin evlerimizde yarattığı etkilerin aynısını yaratan bu pişirme malzemeleri, gün içinde defalarca kez kullanılır. Her yemekte, tatlıda, içecekte hazırlanmaya yardımcı olur. Endüstriyel süzgeçler düşünüldüğünde akıllara gelen işlemler saymakla bitmez. Sayesinde taneli gıdaların birçoğunun yemeğe dönüştürülmesi gerçekleştirilir. Yağdan makarnaya, çorbadan sebzeye her çeşit ürün için kullanılır. Genelde paslanmaz çelik ve plastikten üretilen bu ürünler, uzun yıllar mutfağınızda yer edinir. Bir diğeri sanayi tipi çırpma teli ürünleridir. Büyük mutfaklarda bir gün içinde neredeyse yüzlerce kez kullanılan bu ürünler oldukça önemlidir. On santimetreden yüz santimetreye kadar modelleri bulunur. Mikserlere takılabilen elektrikli modelleri de bulunur. Çoğunlukla paslanmaz çelik ve plastikten üretilen bu teller spiral ya da yuvarlak gibi şekillerde üretilir.

Uygun Fiyatlarla İhtiyacınıza Uygun Endüstriyel Pişirme Gereçlerini Hemen Satın Alın!

Hamuru pişirme sırasında çevirmek amacı ile kullanılan ve hamur işlerinin üretildiği mekanlarda sıkça rastlanan endüstriyel pataşular da önemli pişirme ürünleri arasındadır. Bu ürünler kimi zaman krema ve sıcak sosların karıştırılmasında da kullanılır. Farklı uzunluklarda bulunabilen bu ürünler, tıpkı çırpma telleri gibi endüstriyel mutfak ölçülerine uygundur. Bir başka sık kullanılan ürün ise sanayi tipi kevgir modelleridir. Tel, plastik, çelik, silikon gibi modelleri bulunur. Geniş, kalın, ince, uzun türleri ile her kullanıma uygundur. Siz de bu ürünlerden birine ya da daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız, Mutbex.com üzerinden aramalar yapabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz ürüne kavuşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.