Çöp Konteynerleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Çöp konteyneri atıkların düzenli bir şekilde toplanmasına ve atıkların sağlıklı bir şekilde bir araya toplanmasına katkı sağlayan bir üründür. Çöp konteyneri sıcak ve soğuk hava koşullarına uygun maddeden üretilmiştir. Sıcakta solma ve soğukta çatlama yapmaz. Ergonomik pedalı ve tekerlekli yapısı kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çöp konteyneri bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir yaşam alanı oluşturur. Bütün atıkları dışarıya sızdırmayacak şekilde muhafaza eder. Kolayca açılan kapağı el değmeden çöplerin kolay bir şekilde içerisindeki haznesine doldurulmasına yardımcı olur. Büyük ve küçük ebatları farklı kullanım alanlarına özel olarak üretilmiştir. Birbirinden farklı büyüklük kapasite ve özellikteki çöp konteynerlerine mutbex.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çöp Konteyneri Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

İç ve dış mekanlardaki kullanım alanlarının temiz olması, pis kokularının yayılmaması ve her türlü atığın aynı yerde muhafaza edilmesi için çöp konteyneri kullanmak gereklidir. Plastik çöp konteyneri birtakım testlerden geçerek üretilmiştir. Hammaddesinde sağlığa zararlı herhangi bir ürün yoktur. Çöp konteyneri kullanmanın faydalarını dikkatli olarak ele alalım:

  • Çöp konteyneri mekanlara temizlik ve hijyen açısından kalıcı çözümler sunar.
  • Yeşil çöp konteyneri sıcakta ve soğukta rengini koruma ve kokuyu dışarı sızdırmama özelliği ile çokça tercih edilmektedir.
  • Çöp konteyneri kullanmak etraftaki dağılan çöpleri bir arada tutmayı sağlar.
  • Çöp konteyneri geri dönüşüme büyük ölçüde katkı sağlar.
  • Etrafa çöpler sayesinde bulaşan bakteri ve göz görülmeyen mikroorganizmaların oluşmasını engeller.
  • Çevre düzeni sağlar ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Çöp Konteyneri Özellikleri

Çöp konteyneri farklı ebat, büyüklük ve kapasiteye göre üretilmiştir. Çöp konteynerlerinin çöp dolum kapasitesi 80 LT,120 TL ve 240 LT olarak değişmektedir. Çöp konteyneri 120 LT ve 240 LT organik atıklar için özel kapak sistemi ile çöplerin kolayca muhafaza edilmesini sağlar. İki tekerlekli çöp konteynerinin manevra kabiliyeti sayesinde çöpler rahat bir şekilde taşınır ve yorulmadan boşaltılabilir. 240 LT çöp konteyneri geniş muhafazası ile günlük tüm atıkların hepsini içine hapsetmeyi sağlar.

Çöp konteyneri kullanımı iç ve dış alanların iyi bir görüntüde olması ve sağlıklı yaşam için büyük önem taşır. Konteynerler koku yapmaz, paslanmaz, solmaz ve çamaşır suyu, amonyak, sirke, alkol gibi aşındırıcı kimyasal maddelerden kesinlikle etkilenmez. Çöp konteynerinin arka ve ön kısımlarında mukavemet artırıcı ürünler kullanılmıştır. Taban bölgesinde ağırlıktan dolayı çökme olmaması için taban kısmı ağır plastik maddeler ile desteklenmiştir. 360 derece dönebilen tekerlekleri rahatça hareket etmesine olanak verir. Yapısında yüksek oranda HDPE maddesi yer alır.

Çöp Konteyneri Fiyatları

Çöp konteyneri fiyatları 120 LT plastik çöp konteyneri fiyatları ve 240 LT çöp konteyneri fiyatları olarak farklılık gösterir. Çöp konteynerleri ISO ve TS EN 840 normlarına uygun olarak üretilmiştir. Fiyat kriterleri büyüklük, malzeme, kapasite ve teknik özellikler açısından değişkenlik arz eder. Koruyucu kapağı, darbelere dayanıklı plastik hammaddesi çöp konteynerlerini uzun ömürlü kullanmayı sağlar. Büyük çöp konteyneri büyük ve küçük çöpleri dışarıya herhangi bir kötü koku, akıntı, sızma olmayacak şekilde güvenle muhafaza eder. Büyük ve orta hacimli çöp konteynerlerinin fiyatlarını, öne çıkan özelliklerini ve detaylarını incelemek için mutbex.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.