Bulaşıkhane Ekipmanları

Bulaşıkhane Tezgahları

Bulaşıkhane Tezgahları

Bulaşık sıyırma tezgahları, bulaşık yıkama evyeleri ve bulaşık makinesi tezgahlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi, Bulaşık deterjanı ve Bulaşıkhane Ekipmanı İhtyaçlarınızı Nasıl Belirlemelisiniz.

Günümüzde bir gıda işletmesi olmanın yegane öğelerinden biri de etkili hijyenin sağlamaktan geçer. Temizlik gıda işlenen her alanda olmazsa olmaz kural olarak uygulanması şart bir süreçtir. Restoran, otel, cafe, catering gibi yemek üretimi yapılan alanlarda temizliğin sağlandığı alanların başında bulaşıkhane bölümü gelir.

Bulaşıkhane ekipmanları bir kaç ürün gurubundan oluşsa da en temel öğesi endüstriyel bulaşık makinesi oluşturur. Bulaşıkhane alanın da kullanılan diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarını şöyle sıralayabiliriz; Bulaşıkların düzenlemesi ve kirlerinden ayıklanması için bulaşık sıyırma tezgahları, bulaşık evyeleri, bulaşık makinesi tezgahları ve duş sprey üniteleri ihtiyaç vardır.

Bulaşık makinesi yıkama yapabilmesi için endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ve parlatıcısına ihtiyaç duyulmakta, Öztiryakiler marka bulaşık makineleri deterjan ve parlatıcısı ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Endüstriyel bulaşık makinesi deterjan pompaları ile bu işleri kolaylaştırmak mümkündür.

Bulaşıkların, endüstriyel bulaşık makinelerinde yıkanması için bulaşık makinesi sepetleri (basketleri)bu ihtiyaca göre tasarlanmış olup, tepsi yıkama basketleri, bardak yıkama basketleri ve çatal bıçak yıkama basketleri şeklinde farklı seçenekleri mevcuttur.

Bulaşıkhanenin diğer ekipmanları da tabak, bulaşık taşıma arabaları oluşturur. Bulaşık taşıma kartuşları, Plastik bulaşık taşıma arabaları ve tepsi taşıma arabaları da bulaşıkhane ekipmanları içerisinde yer alır. Her temizliğin birde çıktısı olacaktır, bundan dolayı çöp kovaları ve konteynerleri ile farklı ebat ve yapıda bu işleri için tasarlanmış seçenekleri bulunmaktadır.

Bulaşıkhane ekipmanları ihtiyacı belirlenirken işletmenin üretim, bulaşık miktarı ve bulaşıkhane alanı dikkate alınarak karar verilmelidir. Endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızda olduğu gibi bulaşıkhane ekipmanları için de Mutbex.com'a güvenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorular için destek ekibimiz heyecan ile beklemektedir.

Bulaşıkhane Ekipmanları

Bulaşıkhane ekipmanları hızlı ve etkili hijyen sağlayan teknolojileriyle, gereklisağlık uygunluk testleri yapılmış kalite sertifikaları mevcutolan makine ve detarjan çeşitleriyle, muftağınızda size güven veren kaliteli hizmeti sunmaktadır.Bulaşıkhane cihazları güçlümotor kapasiteleri ve dayanılılıklarıyla dakikalar içinde 2000 tabağa kadar yıkama kapasitesine sahiplerdir.Ana bayisi olduğumuz Öztiryakiler mutfak cihazlarının fiyatlarına yüksek iskontolarla bizimle ulaşabilirsiniz.

Bulaşıkhane ekipmanları Öztriyakiler ve Hobart marka bulaşık makineleri,bardak yıkama makineleri, kazan yıkama makinesi ve detarjanlarını; Mutbex ana bayi yüksek iskontolu fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri

Endüstriye bulaşık yıkama makineleri, Öztiryakiler ve Hobart kalitesiyle Mutbex aracılığıyla hizmetinizde.Kirlenen servis ekipmanlarının yeniden kullanımı için "sanayi tipi bulaşık makinesi" ile yıkanması gerekir. Durulama işleminde hijyen güvenliği için 85 C üzerinde bir durulama suyuna ihtiyaç vardır.Bu özellik daha yıkama esnasındayken bakteri oluşumunu engeller. Sanayi Tipi bulaşık makinelerinde kullanılan deterjanlar 2 aşamalı olarak görev yaparlar.Yıkama aşamasında bazik özellikli "deterjan" kirleri sökerken,durulama ve parlatma aşamasında ise asidik özellikli endüstriyel deterjan devreye girerek tam bir dezenfektasyon sağlar.

Bardak Yıkama Makineleri

Bardak yıkama makinesi fiyatları, avantajları Mutbex'de, Öztiryakiler bardak yıkama makineleri uzun ömürlü yapılarıyla kalitesini ıspatlamıştır. Bardak yıkama makinesi alırken dikkat etmeniz gerekenler başlıca önemli noktalar; sanayi tipi bardak yıkama makinesi fiyatı, kalitesi ve satış sonrası yaygın yetkili servis desteğini değerlendirmelisiniz. Mutbex.com olarak bardak yıkama makinelerini Öztiryakiler markası güvencesiyle, ana bayi olamanın sağladığı yüksek iskontoyla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yüksek kalite bulaşıkhane ekipmanları Mutbex.com'da!

İşletmenizde, sanayi tipi mutfaklarınızda gereksinim duyabileceğiniz en kaliteli ve en pratik sanayi tipi bulaşık makinesi çeşitleri sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Her bir ürünün titizlikle seçilerek oluşturduğumuz gruplarımız içerisinde aradığımız bütün ekipman modellerini farklı seçenekleri ile beraber bulabilirsiniz. Mutfakların bulaşıkhane maliyetlerini düşürmek adına özel olarak dizayn edilen bulaşıkhane ekipmanları bütün beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Ünlü markaların ürün modellerini hem şimdi detaylı bir şekilde inceleyin.

Endüstriyel bulaşık makinesi, bulaşıkhane basketleri, bulaşık makinesi kimyasalları, bulaşıkhane tezgahları, arabalar, çöp kovaları gibi bulaşıkhane malzemeleri son derece uygun fiyatlarla sitemizden temin edilebilmektedir. Bu eşsiz ürün modellerine sahip olmak ve uzun süre boyunca sıkıntısız bir şekilde kullanmış için gayet düşük bir bütçe ayırmanız kafi olacaktır. Zira sitemiz üzerinde bütün yıl boyunca makul fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu kapsamda fiyatlarımız her zaman en düşük düzeyde tutulmaktadır.

Uluslararası ve ulusal standartlara elverişli olarak imalatı yapılan sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri için en doğru yerdesiniz. Temizliğinin oldukça pratik bir şekilde yapılması, hızlı ve etkili hijyen sağlayan teknolojiler ile tasarlanan ürün modellerin çok büyük bir kısmı paslanmaz çelik yapıya sahip olmaktadır. Böylece sağlamlığının yanı sıra hızlı ve kolay bir şekilde temizlenme avantajını da sağlamaktadır. Sitemizde yer alan ürün modelleri ünlü markalar tarafından yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmiş ekipman türleridir.

Tezgah altı bulaşık makineleri, bardak yıkama makinesi çeşitleri, tabak basketleri, basket yükselticileri, bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri, deterjan pompaları, bulaşık sıyırma tezgahları, bulaşık sepeti, duş spreyleri, banket arabaları, tabak taşıma arabaları, pedallı çöp kovası modelleri ve diğer bütün profesyonel bulaşıkhane modelleri tek bir platform üzerinden; Mutbex.com sitemizde temin edilebilmektedir. Sizlere oldukça zengin bir model alternatifi sunmamız, bulaşıkhane için ayırdığımız alanı en verimli biçimde değerlendirmemizi de sağlamaktadır. Farklı boyutlarda tasarlanan ürün modellerinin kurulumu da kolaylıkla yapılabilmektedir. Oldukça düşük seviyede enerji tüketimi sunuyor olması sitemizde yer alan bu bulaşıkhane ekipman çeşitlerinin büyük bir ilgi görmesini de beraberinde getirmektedir.

Endüstriyel Bulaşık Makinelerini ve Daha Fazlasını Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Endüstriyel bulaşık yıkama makineleri, Öztiryaki ve Hobart marka güvencesiyle Mutbex aracılığı ile hizmetinize sunulmaktadır. Servis malzemelerinin iyi bir şekilde temizlenebilmesi için profesyonel bulaşık makinelerine ihtiyaç duyulur. Bunun yanı sıra iyi bir durulama suyuna da gerek duyulur. Profesyonel sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanılan deterjanlar da bu sırada önemli bir rol oynamaktadır. Bazik deterjanlar kirlerin sökülmesi sağlarken, asidik deterjanlar ise dezenfektasyon sağlamaktadır.

Profesyonel bulaşık yıkama makinesi fiyatları, fırsatları Mutbex sitesinde. Öztiryakiler bardak yıkama makineleri uzun yıllar boyunca kullanılabilirliği ile kalitesini kanıtlamıştır. Bardak yıkama makinesi, kazan yıkama gibi makineleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan başlıca önemli olan unsurlar; sanayi tipi bulaşıkhane makineleri fiyatları, kalitesi ve satış sonrası yaygın yetkili servis yardımını değerlendirmeniz avantajlı olacaktır. Mutbex.com olarak her türlü bulaşıkhane ekipmanlarını Öztiryakiler markası kalitesiyle, ana bayi olmanın da sağladığı yüksek indirimiyle sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. İhtiyacınıza uygun her türlü ekipmanları sitemiz üzerinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.