Bulaşıkhane Ekipmanları

Bulaşıkhane Tezgahları

Bulaşıkhane Tezgahları

Bulaşık sıyırma tezgahları, bulaşık yıkama evyeleri ve bulaşık makinesi tezgahlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi, Bulaşık deterjanı ve Bulaşıkhane Ekipmanı İhtyaçlarınızı Nasıl Belirlemelisiniz.

Günümüzde bir gıda işletmesi olmanın yegane öğelerinden biri de etkili hijyenin sağlamaktan geçer. Temizlik gıda işlenen her alanda olmazsa olmaz kural olarak uygulanması şart bir süreçtir. Restoran, otel, cafe, catering gibi yemek üretimi yapılan alanlarda temizliğin sağlandığı alanların başında bulaşıkhane bölümü gelir.

Bulaşıkhane ekipmanları bir kaç ürün gurubundan oluşsa da en temel öğesi endüstriyel bulaşık makinesi oluşturur. Bulaşıkhane alanın da kullanılan diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarını şöyle sıralayabiliriz; Bulaşıkların düzenlemesi ve kirlerinden ayıklanması için bulaşık sıyırma tezgahları, bulaşık evyeleri, bulaşık makinesi tezgahları ve duş sprey üniteleri ihtiyaç vardır.

Bulaşık makinesi yıkama yapabilmesi için endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ve parlatıcısına ihtiyaç duyulmakta, Öztiryakiler marka bulaşık makineleri deterjan ve parlatıcısı ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Endüstriyel bulaşık makinesi deterjan pompaları ile bu işleri kolaylaştırmak mümkündür.

Bulaşıkların, endüstriyel bulaşık makinelerinde yıkanması için bulaşık makinesi sepetleri (basketleri)bu ihtiyaca göre tasarlanmış olup, tepsi yıkama basketleri, bardak yıkama basketleri ve çatal bıçak yıkama basketleri şeklinde farklı seçenekleri mevcuttur.

Bulaşıkhanenin diğer ekipmanları da tabak, bulaşık taşıma arabaları oluşturur. Bulaşık taşıma kartuşları, Plastik bulaşık taşıma arabaları ve tepsi taşıma arabaları da bulaşıkhane ekipmanları içerisinde yer alır. Her temizliğin birde çıktısı olacaktır, bundan dolayı çöp kovaları ve konteynerleri ile farklı ebat ve yapıda bu işleri için tasarlanmış seçenekleri bulunmaktadır.

Bulaşıkhane ekipmanları ihtiyacı belirlenirken işletmenin üretim, bulaşık miktarı ve bulaşıkhane alanı dikkate alınarak karar verilmelidir. Endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızda olduğu gibi bulaşıkhane ekipmanları için de Mutbex.com'a güvenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorular için destek ekibimiz heyecan ile beklemektedir.

Bulaşıkhane Ekipmanları

Bulaşıkhane ekipmanları hızlı ve etkili hijyen sağlayan teknolojileriyle, gerekli sağlık uygunluk testleri yapılmış kalite sertifikaları mevcut olan makine ve detarjan çeşitleriyle, muftağınızda size güven veren kaliteli hizmeti sunmaktadır.Bulaşıkhane cihazları güçlü motor kapasiteleri ve dayanılılıklarıyla dakikalar içinde 2000 tabağa kadar yıkama kapasitesine sahiplerdir.Ana bayisi olduğumuz Öztiryakiler mutfak cihazlarının fiyatlarına yüksek iskontolarla bizimle ulaşabilirsiniz.

Bulaşıkhane ekipmanları Öztriyakiler ve Hobart marka bulaşık makineleri,bardak yıkama makineleri, kazan yıkama makinesi ve detarjanlarını; Mutbex ana bayi yüksek iskontolu fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri

Endüstriye bulaşık yıkama makineleri, Öztiryakiler ve Hobart kalitesiyle Mutbex aracılığıyla hizmetinizde.Kirlenen servis ekipmanlarının yeniden kullanımı için " sanayi tipi bulaşık makinesi " ile yıkanması gerekir. Durulama işleminde hijyen güvenliği için 85 C üzerinde bir durulama suyuna ihtiyaç vardır.Bu özellik daha yıkama esnasındayken bakteri oluşumunu engeller. Sanayi Tipi bulaşık makinelerinde kullanılan deterjanlar 2 aşamalı olarak görev yaparlar.Yıkama aşamasında bazik özellikli " deterjan " kirleri sökerken,durulama ve parlatma aşamasında ise asidik özellikli endüstriyel deterjan devreye girerek tam bir dezenfektasyon sağlar.

Bardak Yıkama Makineleri

Bardak yıkama makinesi fiyatları, avantajları  Mutbex'de, Öztiryakiler bardak yıkama makineleri uzun ömürlü yapılarıyla kalitesini ıspatlamıştır. Bardak yıkama makinesi alırken dikkat etmeniz gerekenler başlıca önemli noktalar; sanayi tipi bardak yıkama makinesi fiyatı, kalitesi ve satış sonrası yaygın yetkili servis desteğini değerlendirmelisiniz. Mutbex.com olarak bardak yıkama makinelerini Öztiryakiler markası güvencesiyle, ana bayi olamanın sağladığı yüksek iskontoyla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.