Servis Arabaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Profesyonel mutfaklarda çeşitli malzemelerin ve servis tabaklarının en pratik şekilde taşınmasını sağlayan mutfak servis arabaları için sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu koleksiyonda tekerlekli servis arabası ikea modelleri de yer alıyor. Kullanımı son derece kolay olan servis arabası modellerini hemen inceleyin. Tekerlekli olması nedeniyle konforlu bir şekilde kullanılabilen tasarımlar uygun fiyatıyla da ön plana çıkıyor.

Frenli tekerlek sistemine sahip olan endüstriyel servis arabası modellerine de sadece tek tıkla ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda sitemizde servis arabaları için üretilmiş yedek tekerlek çeşitlerinin de olduğunu ekleyelim. Tekerleklerin zarar görmesi durumunda sitemize uğrayarak yedek tekerlekler için sipariş verebilirsiniz. Monoblok formunda tasarlanmış olan servis arabaları da en uygun fiyatlarla sitemizden temin edilebilir.

Dayanıklı ve Konforlu Profesyonel Servis Arabaları

Metal materyalden üretildiği için hafif darbelere karşı son derece dayanıklı olan mutfak servis masası modellerini de incelemenizi öneririz. Bu özel tasarımlar hafif olmalarının yanı sıra kolay temizlenebilir olmalarıyla da ilgi görüyor. Aynı zamanda plastik materyalden hazırlanan modeller ve demonte formda olan tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Dilerseniz tercihinizi ahşap mutfak servis arabası çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Son derece şık bir görünüme sahip olan bu ürünler de dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü gibi kritik beklentileri karşılamayı başarıyor. Sepetinize mutlaka eklemeniz gereken ürünlerden biri de boş toplama arabası çeşitleridir. Endüstriyel mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biri olan bu arabalar da sitemizde mevcut.

Çarpmalara karşı darbe sönümlendirici 4 adet lastik tampona sahip olan servis arabaları ise en çok tercih edilen modeller oluyor. Bu ürünler arasında paslanmaz çelik materyalden üretilmiş olanları da görebilirsiniz. Yıllarca deforme olmadan kullanılabilen tasarımlar 2 adet frenli ve 2 adet frensiz tekerleğe sahiptir. Toplamda 20 kg ağırlık kaldırabilen servis arabaları da hemen satın alabileceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Mutfak Servis Arabalarında Düşük Fiyat Fırsatı Devam Ediyor!

2 ya da 3 katlı olan ürün çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz hemen üzerine tıklayın. Bu sayede özellikle ölçü bilgilerine ulaşabilir ve mutfağınız için en ideal olan servis arabalarını kolaylıkla seçebilirsiniz. 360 derece dönebilen tekerlek sistemi sayesinde kullanımı gayet kolay olan bu özel ürün modelleri uygun fiyat fırsatlarını da sunuyor.

Mutfağınızın servis arabası ihtiyacını karşılamak için düşük fiyat fırsatından siz de faydalanın!

En uygun mutfak servis arabası fiyatları her zaman olduğu gibi yine Mutbex’te! Düşük fiyatlarla birlikte indirimler ve ödeme kolaylıkları gibi çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız lider markaların mutfak servis arabalarını temin etmeniz için yeterli olacak. Model seçenekleri azalmadan seçiminizi yaparak sipariş verin ve seçtiğiniz servis arabalarının kısa zamanda adresinize ulaşmasını sağlayalım! Mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını karşılarken Mutbex ayrıcalıklarından da faydalanın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.