Elektrikli Bain Marieler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Endüstriyel yemek alanında hizmet veren çok sayıda büyük ölçekli işletme bulunmaktadır. Bu işletmelerin yoğunluğuna bağlı olarak, sahip olmaları gereken ekipmanlar ile işleri her zamankinden daha kolay olacaktır. Sanayi tipi mutfak gereçleri sektöründe gösterdiği faaliyetler nedeniyle edindiği tecrübe ile öne çıkan Mutbex, satışlarını tüm yurda yapmayı amaçlamaktadır. Kurmuş olduğu mutbex.com internet satış sitesi ile en kaliteli mutfak ekipmanlarını, fırsatlar ile dolu cazip ödeme koşulları ile kullanıcılara sunmaktadır. Yaygın ve hızlı kargo ağı ile tüm Türkiye’nin erişebildiği sağlam mutfak gereçlerinden, dilediklerinizi işletmenizin bünyesine katabilirsiniz.

Yemek sektöründe yer alan tüm işletmeler için yemeklerin hazırlanıp, pişirilmesi kadar servis anına kadar sürede, ideal ısıda kalması ve taze olarak muhafaza edilmesi de büyük önem taşır. Elektrikli benmari modelleri uzun saatler boyunca, yemeklerin sıcak kalmasını sağlar. Sıcak su buharı sayesinde, öncesinde pişmiş olan yemeklerin ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayan bu cazip ürün grubundaki pek çok yenilikçi üründe termostat bulunmaktadır. Elektrikli yemek tezgahı çeşitlerinde su manuel olarak konulmaktadır. Suyu manuel olarak ekledikten sonra, işiniz bitince tahliye vanası aracılığıyla suyu boşaltabilirsiniz.

Restoran ve yemekhanelerde sıklıkla kullanılan elektrikli lokanta yemek tezgahı modelleri birçok yemeğin taze ve lezzetli halde saklanmaları için uygundurlar. Birinci sınıf ve kaliteli paslanmaz çelik ham maddelerden üretilen tezgahların, temizliklerini sağlamak oldukça kolay olmaktadır. Kaliteli çelik nedeniyle uzun yıllar, dayanıklı bir kullanım alanı sunar. Elektrikli yemek ısıtma tezgahı çeşitleri, ergonomik tasarımları ile işletmelerin en kullanışlı ekipmanları arasında yer alırlar.

Sıcacık Ve Taze Yemekler için Elektrikli Benmari Çeşitleri

Farklı küvet kapasitelerine sahip olan elektrikli yemek tezgahlarının, kapasiteleri de farklı litrelerdedir. Bu sayede işletmelerin müşteri yoğunluğuna göre ekipman tercihinde bulunabilirsiniz. Yemeklerin her daim sıcak kalmaları için gereken tüm detayların düşünüldüğü bu ürün grubunda, tekerlekli modeller de bulunmaktadır. Frenli ve frensiz tekerlekleri sayesinde, yemekleri taşımak konusunda da büyük kolaylık sunan elektrikli benmarileri, elektrik bağlantısı olan her yere taşıyabilirsiniz.

İşlevsel ve donanımlı elektrikli yemek tezgahları, özellikle sulu yemeklerin servislerinde en sık kullanılan ekipmanlardan olmaktadırlar. Çorbaların, sulu yemeklerin ve pek çok lezzetli yemeğin, pişirim sonrası da istenen ısıda kalmasını sağlayan bu ürünlerin, genişlik ve uzunluk ölçüleri de değişiklik gösterir. Değişik ebatları sayesinde en küçük alanlara bile uyacak bir elektrikli benmari bulmanız kolay olacaktır.

Elektrikli Benmari Fiyatları

Yemek işletmelerinde kolaylık sağlayan elektrikli benmariler, aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayan ürünlerdir. Yemekleri su buharı ile ısıtan bu gereçler, uygun fiyatları ile öne çıkıyorlar. Her sanayi tipi mutfakta, keyif ile kullanılacak olan elektrikli benmarileri, bütçeniz doğrultusunda en cazip fiyatlar ile bulabilirsiniz. Ekonomik elektrikli benmari fiyatları sayesinde mutfağınıza donanımlı bir gereç dahil edeceksiniz. Servis ve sunumda en büyük yardımcınız olacak bu ürünler, memnuniyet yaratan fiyatları ile de cep dostu olmayı başarıyor.

Elektrikli set üstü benmari fiyatları sağladıkları kolaylığa oranla, son derece makul seviyededirler. Tam bir fiyat performans ürünü olan elektrikli yemek tezgahları, her işletmenin bütçesine uygun seçeneklere sahip. Elektrikli sulu yemek tezgahı fiyatları endüstriyel mutfaklar için cazip fırsatlar sunuyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.