Cam Kapaklı Kare Chafing Dishler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Cam Kapaklı Kare Chafing Dish Çeşitleri

Kafe, restoran, otel ve iş yerlerinde sıklık ile uygulanan açık büfe servisler, çoğu kez kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanır. Pek çok açıdan pratik ve hızlı bir servis çeşidi olan açık büfeler, çeşitli mutfak ekipmanları ile kullanıcılara keyifli yemekler sunulmasını sağlıyorlar. Sanayi tipi mutfakların ihtiyaçlarını, en kaliteli markalar ile karşılamaları için uzun yıllardır çalışan Mutbex, internet sitesi aracılığı ile de yurdun dört bir yanına ürünlerini ulaştırıyor. Cazip kargo fırsatları ile Türkiye’nin her şehrine ürünlerini ulaştıran mutbex.com, açık büfe servisler için de en zengin ürün çeşitliliğini sunuyor.

Açık büfe servislerin en çok tercih edilen ürün gruplarından olan cam kapaklı kare chafing dish seçenekleri, pek çok farklı tasarımı ile satışa sunuluyor. En iyi markalara ait, kullanışlı dizaynlara sahip olan ürünlerin her biri, öne çıkan özellikleri ile yemeklerin sıcak şekilde servise sunulmalarını sağlıyor.

Cam Kapaklı Kare Reşo Kabı Modelleri ve Fiyatları

Açık büfelerde, hız ve estetik oldukça önemli olduğu için cam kapaklı kare öztiryakiler chafing dish seçenekleri sıklık ile tercih edilir. Cam kapaklı olmaları nedeniyle, içindeki gıdayı görebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar da bu sayede istedikleri yemekleri daha hızlı bulabilirler.

Cam kapaklı kare reşo kabı modelleri arasında ısıtıcılı ve ısıtıcısız ürünler yer almaktadır. Gıdaların istenilen sıcaklıkta servis edilmeleri için ısıtıcılı modellerden olan cam kapaklı kare chafing dish elektrikli çeşitlerinin yanı sıra yakıt ile de çalışan modeller bulunmaktadır. Bu modellerin bir kısmı, hem elektrikli hem de yakıtlı olarak tasarlanmış ürünlerdir. Kullanım alanınıza göre, elektrik ya da yakıt tercihinde bulunabilirsiniz.

Cam kapaklı kare reşo ısıtıcı ürün grubundaki çeşitler, farklı litre seçeneklerine sahiptirler. Ayak özellikleri de farklılık gösteren kare dish ürünler arasında; was ayaklı, iç içe geçen ayaklı ve ayaklı modeller yer alır. Hidrolik kapak, chafing dishlerde sevilen ve öne çıkan özelliklerden biridir. Kullanışlı olması ile hızlı tüketilen ürünler için kullanıma uygundur. Cam kapaklı kare chafing dish fiyatları ergonomik ve şık olmalarının yanında ekonomik ve cazip bulunurlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.