Çalışma Tezgahları ve Üniteler

Endüstriyel Mutfak Çalışma Tezgahları ile Ergonomik Çalışma Alanınız Olsun

Mutfağın temel unsurlarından başlıca grubu olan endüstriyel mutfak çalışma tezgahı ve üniteleri, çalışma alanının organizasyonu için önemli bir parçayı oluşturur. Restoran, otel, kafe, catering gibi işletmelerin mutfak düzeni çalışma tezgahları ve üniteleri ile planlanmalıdır. Endüstriyel mutfak çalışma tezgahları ve üniteler paslanmaz çelik malzemeden üretilen hijyen ve dayanıklılık sunan mutfak malzemeleridir.

Çalışan ergonomisi ve performansı için uzman bir ekip tarafından tasarlanmış bir mutfak projesinin uzun vadede pozitif geri dönüşleri olacaktır. Mutfağınızın ihtiyaç duyacağı tüm paslanmaz çelik çalışma eyveleri ve tezgahlarını, standart modelleri ile birlikte özel siparişinize göre de üretimini yapabilmekteyiz.

İş yeri mutfağının tamamlayıcı unsuru olan çekmeceli, raflı, ara raflı çalışma tezgahları, temizlik ve hazırlık için tablalı, evyeli ve sıyırma evyeli gibi bir çok model ve ölçü seçeneği ile Çalışma tezgahları geniş ürün yelpazesi mevcuttur.
Restoran,otel, Kafe mutfağının organizasyonu, ekipmanlarınızın ergonimik bir yerleşime sahip olabilmesi için set altı (tezgahaltı), set üstü (tezgah üstü), dolaplı set altı çalışma tezgahları da bulunmaktadır.

Endüstriyel mutfak ihtiyacının bir parçası olan çalışma tezgahları, çalışma üniteleri, evyeli çalışma tezgahları ve evyeleri, kaliteli paslanmaz çelik malzemeden ve kaliteli işçilikle üretilmesi gerekir. Mutbex.com Öztiryakiler marka tüm çalışma tezgahları, üniteleri ve evyelerini kolay sipariş ve hızlı kargo ile kapınıza ulaştırır. Üyelik avantajlarımızdan faydalanarak daha fazla indirim kazanabilir, merak ettiğiniz her konu için destek ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Endüstriyel mutfak paslanmaz çelik çalışma tezgahları, paslanmaz çelik evyeleri Öztiryakiler tarafından yüksek kaliteli olarak üretilmektedir. Dolaplı, Çekmeceli, polietilen tablalı paslanmaz çelik evye fiyatları ve her ebat için uygun modellerinin satışını yapmaktayız. Mutfağınızda temizlik ve hazırlık grubu için kullanacağınız süzme havuzlu tezgahlar, balık tezgahları ve endüstriyel evyeli çalışma tezgahları bu kategoride inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tablalı evyeler, el yıkama evyeleri gibi paslanmaz çelik aksamlı mutfak ve ameliyathane gibi hijyenin önemli olduğu tüm çalışma ortamları için gayet kullanışlılardır. Size özel iskontolarla alışveriş yapabilmek için destek ekibimiz ile hemen iletişeme geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.