Çalışma Tezgahları ve Üniteler

Endüstriyel Mutfak Çalışma Tezgahları ile Ergonomik Çalışma Alanınız Olsun

Mutfağın temel unsurlarından başlıca grubu olan endüstriyel mutfak çalışma tezgahı ve üniteleri, çalışma alanının organizasyonu için önemli bir parçayı oluşturur. Restoran, otel, kafe, catering gibi işletmelerin mutfak düzeni çalışma tezgahları ve üniteleri ile planlanmalıdır. Endüstriyel mutfak çalışma tezgahları ve üniteler paslanmaz çelik malzemeden üretilen hijyen ve dayanıklılık sunan mutfak malzemeleridir.

Çalışan ergonomisi ve performansı için uzman bir ekip tarafından tasarlanmış bir mutfak projesinin uzun vadede pozitif geri dönüşleri olacaktır. Mutfağınızın ihtiyaç duyacağı tüm paslanmaz çelik çalışma eyveleri ve tezgahlarını, standart modelleri ile birlikte özel siparişinize göre de üretimini yapabilmekteyiz.

İş yeri mutfağının tamamlayıcı unsuru olan çekmeceli, raflı, ara raflı çalışma tezgahları, temizlik ve hazırlık için tablalı, evyeli ve sıyırma evyeli gibi bir çok model ve ölçü seçeneği ile Çalışma tezgahları geniş ürün yelpazesi mevcuttur.
Restoran,otel, Kafe mutfağının organizasyonu, ekipmanlarınızın ergonimik bir yerleşime sahip olabilmesi için set altı (tezgahaltı), set üstü (tezgah üstü), dolaplı set altı çalışma tezgahları da bulunmaktadır.

Endüstriyel mutfak ihtiyacının bir parçası olan çalışma tezgahları, çalışma üniteleri, evyeli çalışma tezgahları ve evyeleri, kaliteli paslanmaz çelik malzemeden ve kaliteli işçilikle üretilmesi gerekir. Mutbex.com Öztiryakiler marka tüm çalışma tezgahları, üniteleri ve evyelerini kolay sipariş ve hızlı kargo ile kapınıza ulaştırır. Üyelik avantajlarımızdan faydalanarak daha fazla indirim kazanabilir, merak ettiğiniz her konu için destek ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Yüksek kalite Çalışma Tezgahları ve Çeşitleri Mutbex.com'da!

Evye ve tezgah modelleri, büyük işetmelerin sanayi tipi mutfaklarında kolaylık sağlaması açısından belli başlı niteliklere sahip olması gereklidir. Ürün kategorisi içerisinde yer almakta olan evye ve çalışma tezgahı modelleri isterseniz ayrı ayrı satın alabilirsiniz. İsterseniz de ikisi bir arada modellerden olan evyeli çalışma tezgahı ile daha fonksiyonel modellerden faydalanabilirsiniz. Set altı tezgah, dolaplı çalışma tezgahı gibi bütün tezgah modelleri yükseklik ve genişlik açısından farklı boyutlara sahiptir. Böylelikle işletmenizin mutfağına en uygun seçeneği satın alma imkanına sahip olmuş olursunuz. Ürün grubu içerisinde hareketli çalışma tezgahı, mermer tablalı çalışma tezgahı, raflı çalışma tezgahı modelleri ve göz evyeler de yer almaktadır. Tezgahların ayak yükseklikleri de kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Bu ürünlere ihtiyacınız var ancak nereden alacağınızı bilmiyor musunuz? Aradığınız ve ihtiyacınız olan bütün niteliklere sahip olan modelleri Mutbex.com, online alıveriş hizmeti sayesinde siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaktadır.

Çeşitli Çalışma Tezgahlarını ve Üniteleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

El yıkama evyeleri ve çalışma tezgahları, sanayi tipi mutfaklarda son derece kurtarıcı bir özelliğe sahipken ürünlerin farklı işlevleri farklı gereksinimleri yerine getirmektedir. Online satış tekniği ile satın alabileceğiniz evye çeşitlerinde, sırtlı, tek damlalıklı, çift damlalıklı ve üç damlalıklı seçeneklerini ürünler içerisinde bulabilirsiniz. Çalışma tezgahı modellerinin bazılarında, daha büyük bir alan yaratmak adına ara tezgah da kullanılmıştır.

Sanayi tipi mutfakların ihtiyaçları arasında yer alan çalışma tezgahları, çalışma üniteleri, evyeler, birinci sınıf kalitede paslanmaz çelik kullanılarak ve usta işçilik ile imal edilmesi gereklidir. Öztiryakiler marka bütün çalışma tezgah, ünite ve evyeleri, Mutbex.com sitesi üzerinde kolaylıkla sipariş edebilir ve hızlı kargo ile kapınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemize üye olarak daha çok indirim şansı elde edebilir, merak ettiğiniz soruları destek ekibimize yöneltebilirsiniz.

Profesyonel mutfak paslanmaz çelik çalışma tezgahları, paslanmaz çelik evyeler Öztiryakiler markası kalitesi ile imal edilmektedir. Çekmeceli, dolaplı, polietilen tablalı evyeleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Aynı zamanda her mutfağa uygun modellerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Bunların yanı sıra süzme havuzlu tezgahlar, balık tezgahları ve endüstriyel evyeli çalışma tezgahlarına da bu kategori içerisinde ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Tablalı ve el yıkama evyeleri gibi modeller mutfak ve ameliyathane gibi temizliğin son derece önemli olduğu bütün çalışma alanları için oldukça kullanışlıdır. Sizlere özel indirimlerle alışverişin keyfine varabilmek için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.