Termobox Tepsiler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Birbirinden Farklı Birçok Model Tabldot !

Tabldot tepsiler, toplu yemek servislerinin yapıldığı zamanlarda kurtarıcı olan ürünlerdir. Tabldot tepsiler yemeklerin tek bir tepside toplanmasıyla dağıtımda kolaylık sağlamaktadır. Yemeklerin tek tek ayrı tabaklara koyulması zorluğu ortadan kalkmış olur. Böylece yemek sonrasında toplanması gerek bir tabak yığınındansa çok daha az sayıda tabldot tepsileri olacaktır. Taşıma açısından da oldukça pratik ürünlerdir. Tabaklar tepsiye gömülmüş olduğundan dökülme veya düşme gibi sorunlar ortadan kalmış olacaktır. Tabldot tepsiler toplu düzenlenen yemeklerde herkese eşit yemek dağıtılması rahatlığı da sağlamaktadırlar.

Sağladığı kullanım kolaylığı ve rahatlığıyla birçok işletme tabldot tepsilerini kullanmayı tercih etmektedirler. Tabldotlara yeni bir soluk getiren avatherm marka tabldotlar, tasarımları ile oldukça işlevseldir. Avatherm marka tabldot tepsiler özgün tasarımları ile sitemizde bulunmaktadır. Dilediğiniz özellikte tabldot tepsiye sitemizi inceleyerek göz atabilirsiniz.

Son Teknoloji Tabldotların Eşsiz Tasarımı!

Avatherm marka tabldotlarda özel olarak ısı yalıtımı sağlanmıştır. Termal özellikteki termobox tepsi son derece işlevseldir. Avatherm termobox tepsi haznelerinde barındırdığı yemekleri uzun süre sıcak tutacaktır. Thermobox tabldot tepsinin her bölmesi birbirinden bağımsız haldedir. Bu sayede tepsinin içinde herhangi bir ısı iletimi oluşmaz ve sıcak yemekler sıcak soğuk yemekler ise soğuk kalır. Tepsilerin ısı yalıtımı özellikle imal edildiği materyalden kaynaklanmaktadır. Tabldotlarda son teknolojinin kullanıldığı özgün tasarımıyla thermoboxlar sitemizde satıştadır. Termal özelliği bulunan CFC-free poliüretan köpüğü hem doğa dostu hem de ısıyı hapsedici özelliktedir.

Sitemizde birçok çeşit termobox tabldot tepsi seçeneği bulunmaktadır. Avatherm prestige thermobox tepsi toplamda beş göze sahiptir. Bu gözlerin içerisine 5 parça porselen yerleştirilir. Bu gözler düz servis tabağı, çukur tabak, oval kase, joker çorba kesesi, çay fincanı içermektedirler. Tepsinin üzerine kapatılabilir kapakla beraber yemeklerin ısıları korunmuş olmaktadır. Hijyenik açıdan da yemeklerin üzerinin kapatılması oldukça yaratıcı bir eklentidir. Bunun yanında avatherm prestige model tabldotta ise kilitleme seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede thermobox tabldotların taşınması oldukça pratik hale gelmektedir.

Thermobox kilitli tepsi tabldot gibi bazı modellerde de kilitlenebilme özelliği mevcuttur. Ayrıca prestige thermobox tabldot altı gözlü olması ile ilave bir tabağa sahiptir. Prestige thermobox ikinci bir oval tabağa sahiptir. Bu ve bunun gibi birçok özelliğin kombinasyonlarının olduğu tabldotlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tabldot ürünler yuvalarda, okullarda, yurtlarda, işyerlerinde, restoranlarda vetoplu yemek servislerinin yapıldığı etkinliklerde kullanılmaktadır. Avatherm marka thermobox tabldotlarla modern ve işlevsel yemek tepsilerine sahip olabilirsiniz ve müşterilerinize yeni nesil tabldotlarla farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz. Ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığına dair içinizde şüphe olmadan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Thermobox ürünleri 2 yıl garanti süresine sahiptirler. Sitemiz üzerinden dilediğiniz tabldot tepsi modelini sepetinize ekleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Termobox tepsi fiyatları ürünün vadettiklerini karşılaması sebebiyle oldukça makuldür. Sitemizde bulunan online güvenli ödeme seçenekleri ile siparişlerinizi gönül rahatlığıyla ödeyip tamamlayabilirsiniz. Ödeme kolaylıklarıyla da siparişinizi öderken taksitlendirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi tamamlamanız durumunda tabldotlar dilediğiniz adrese kısa sürede teslim edilecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.