Kokteyl Karıştırıcılar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Kokteyl Karıştırıcı Modelleri

Kokteyl karıştırıcı modelleri profesyonel bir biçimde baristaların ya da evde kokteyl yapmayı seven kişilerin kullandığı olmazsa olmaz karıştırıcı ürünleri arasındadır. Bu ürünler günlük yaşamda barlarda çok sık bir şekilde kullanılır. Öncelikle evde kokteyl yapmaya yeni başlayan kişilerin edinmesi gereken ürünler listesinde yer alan shaker modelleri iki farklı kısımdan oluşmaktadır.

Alt kısmı üst kısma göre büyük olan shakerların alt kısmında kokteyl yapmak için gerekli olan büyük malzemeleri koyabilirsiniz. Küçük kısmı ise istenmeyen malzemelerin kokteyl bardağına girmesini önler. Kokteyl shaker modelleri boyut bakımından farkları sebebi ile farklı hacimlerde kokteyl hazırlamanızı sağlar. 500 cc ve 700 cc olan karıştırıcı modelleri ise hem evde hem de bar gibi mekanlarda pek çok kişiye kokteyl hazırlamak adına ideal bir üründür.

Paslanmaz çelik malzemeden üretilen pek çok içki karıştırıcı modeli vardır. Baristalar ve kokteyl severler adına vazgeçilmez bir ürün olan shakerlar, bar ekipmanları arasında en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Evde kullanım adına ya da profesyonel olmayan kişilerin kullanımı adına uygun olan shaker modelleri 2 parçadan oluşmaktadır.

Çelik kokteyl shaker modelleri tasarımlarına göre farklı isimler alabilmektedir. Modellerin özellikleri ve fiyatları da kokteyl ekipmanlarında kullanılan materyallere göre belirlenmektedir. Kokteyl shakerların paslanmaz çelik malzemeden üretilmesi daha uzun ömürlü kullanım adına oldukça önemlidir.

Öztiryakiler Kokteyl Shaker

İçki karıştırıcı kullanımı yapılacak kokteyl türüne göre belirlenir. Önemli olan donanımlar arasında shaker bardaklarının su geçirmez olması ve damlamaması yer alır. Karıştırıcı olarak kullanın bu ürünler genellikle denge bakımından uygun olmalıdır. Elde bir süre sallamanın gerekli olduğu modellerde elde kompakt formu da önem taşır. Doğru ve uygun bir kokteyl karıştırıcıları birçok barista tarafınca damlatma yapmaması adına incelenir.

Kokteyl shaker fiyat aralıkları herkesin seçimine ve kullanım biçimine göre farklılık gösterir. Modeller arasında malzeme değişiklikleri ve boyut farkları fiyatların değişmesinde önde gelen sebepler arasındadır. İçki shaker modelleri ve fiyatları olarak mutbex.com üzerinden karşılaştırmalar ve tercihler yapabilirsiniz. Çoğunluklu tutuş olarak ele yatkınlığı ve bu modellerin sızdırmaması ilk aranan donanımlar arasındadır.

Sayfamız üzerinden birçok var ve mutfak ürünleri üreticisinin alkol shaker modellerini karşılaştırabilirsiniz. Kullanım biçimi olarak karıştırıcı modellerinde farklılıklar söz konusu olabilir. Kokteyl karıştırıcı modelleri çoğunlukla aynı dizayn baz alınarak imal edilir. Ancak kullanılan malzemenin farklı olması hafiflik ve kompaktlık gibi birçok donanımı etkiler.

İyi bir alkol karıştırıcı hem profesyonel hem de acemiler için kolay bir kullanım imkanı sunması gerekir. Özellikle bar, restoran, pub gibi mekanlarda sıkça kullanılan kokteyl shakerlar kolay kullanımları ile kısa süre içerisinde kokteyl hazırlama imkanı sunar. Kokteyl türleri bir o kadar zengindir ve evde kokteyl hazırlayanlar için de oldukça kullanışlıdır.

Kaliteli bir shaker içki karıştırıcı arıyorsanız sizleri sayfamıza davet ediyoruz. Öztiryakiler markasına ait karıştırıcıları en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Kaliteyi, güvenle ve uygun fiyatla satın almak için hemen şimdi tıklayın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.