Gastronom Küvetler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 .... 10 11 12

Öztiryakiler Gastronom Küvetler

Öztiryakiler Gastronom Küvetler paslanmaz çelik malzemeden üretilir, çökmeyen dayanıklı yapıya sahiplerdir. Gastronom küvetleri dünya standartlarında kabul edilen ölçeklere ve kaliteye  sahip, açık büfe, servis hatlarında ve gıda barlarında; gıda saklama, taşıma ve servisi için fonksiyonel olarak kullanımı yaygındır. Tüm gastronom küvet ölçü ve çeşitlerini sitemizden satın alın kargo ile kapınıza iletelim. Soru ve görüşleriniz için 0212 361 74 03 nolu telefonu arayabilir yada info@mutbex.com adresine yazabilirsiniz.

Gastronom Küvet Ölçüleri

Öztiryakiler Gastronom Küvet Ölçüleri 

Öztiryakiler gastronom küvet ölçüleri dünya genelinde kabul edilen standartlarına uygun tasarım ve ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Bu ölçüler; standart 1/1 gastronom küvetin ölçüleri 325 mm*530 mm olarak kabul edilmekte, tüm modeller bu ölçek baz alınarak tasarlanıp üretilmekte, ebatlarına ve hacimlerine göre çeşitleri mevcut olup aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. Derinliklerine göre ( 200 mm,150 mm,100 mm,65 mm,40 mm, 20 mm,) 6 farklı derinlik ölçülerine sahip modeli bulunmaktadır.
En yaygın kullanım alanları ; kafeterya,büfe,otel,resturant,kantin, vb işletmelerdir.
Bu resimde gastronom küvet modellerinin ebat ve derinlik ölçüleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Paslanmaz  Çelik Küvetler

Öztiryakiler paslanmaz çelik küvetler, sıcak soğuk teşhir ünitelerinde, cafe, büfe, kantin, restoran, otel, catering, aş evi, turistik tesis  vb. yerlerde sıcak soğuk yiceklerin hazırlanması,taşınması ve servis edilmesi amaçlı olarak kullanılır. Endüstriyel mutfaklar malzemelerinden, paslanmaz çelik küvetler uzun ömürlü kullanımlarından dolayı fiyat maliyet kıyaslaması yönünde avantaj sağlamakta. Paslanmaz çelik küvetler sektörel ihtiyaçlara cevap verdiğinden dolayı,kalitesi dünya standartlarında oldukça ilgi görmektedir.

Gastronom Küvet Çeşitleri

Sanayi tipi mutfakların en önemli ekipmanlarından biri olan Gastronom Küvet modelleri çoğunlukla paslanmaz çelik ya da polikarbon olarak üretilmektedirler. Derinliklerine ve çeşitlerine göre delikli gastronorm (gastronom) küvet, tutma saplı gastronorm (gastronom) küvet, deliksiz gastronorm (gastronom) küvet olarak asli olarak 3 modele ayrılırlar.Bunların ayrıca köşe desenli olanları da mevcuttur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.