Gastronom Küvetler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 ... 5 ... 9 ... 17

Öztiryakiler Gastronom Küvetler

Öztiryakiler Gastronom Küvetler paslanmaz çelik malzemeden üretilir, çökmeyen dayanıklı yapıya sahiplerdir. Gastronom küvetleri dünya standartlarında kabul edilen ölçeklere ve kaliteye  sahip, açık büfe, servis hatlarında ve gıda barlarında; gıda saklama, taşıma ve servisi için fonksiyonel olarak kullanımı yaygındır. Tüm gastronom küvet ölçü ve çeşitlerini sitemizden satın alın kargo ile kapınıza iletelim. Soru ve görüşleriniz için 0212 361 74 03 nolu telefonu arayabilir yada info@mutbex.com adresine yazabilirsiniz.

Gastronom Küvet Ölçüleri

Öztiryakiler Gastronom Küvet Ölçüleri 

Öztiryakiler gastronom küvet ölçüleri dünya genelinde kabul edilen standartlarına uygun tasarım ve ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Bu ölçüler; standart 1/1 gastronom küvetin ölçüleri 325 mm*530 mm olarak kabul edilmekte, tüm modeller bu ölçek baz alınarak tasarlanıp üretilmekte, ebatlarına ve hacimlerine göre çeşitleri mevcut olup aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. Derinliklerine göre ( 200 mm,150 mm,100 mm,65 mm,40 mm, 20 mm,) 6 farklı derinlik ölçülerine sahip modeli bulunmaktadır.
En yaygın kullanım alanları ; kafeterya,büfe,otel,resturant,kantin, vb işletmelerdir.
Bu resimde gastronom küvet modellerinin ebat ve derinlik ölçüleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paslanmaz  Çelik Küvetler

Öztiryakiler paslanmaz çelik küvetler, sıcak soğuk teşhir ünitelerinde, cafe, büfe, kantin, restoran, otel, catering, aş evi, turistik tesis  vb. yerlerde sıcak soğuk yiceklerin hazırlanması,taşınması ve servis edilmesi amaçlı olarak kullanılır. Endüstriyel mutfaklar malzemelerinden, paslanmaz çelik küvetler uzun ömürlü kullanımlarından dolayı fiyat maliyet kıyaslaması yönünde avantaj sağlamakta. Paslanmaz çelik küvetler sektörel ihtiyaçlara cevap verdiğinden dolayı,kalitesi dünya standartlarında oldukça ilgi görmektedir.

Gastronom Küvet Çeşitleri

Sanayi tipi mutfakların en önemli ekipmanlarından biri olan Gastronom Küvet modelleri çoğunlukla paslanmaz çelik ya da polikarbon olarak üretilmektedirler. Derinliklerine ve çeşitlerine göre delikli gastronorm (gastronom) küvet, tutma saplı gastronorm (gastronom) küvet, deliksiz gastronorm (gastronom) küvet olarak asli olarak 3 modele ayrılırlar.Bunların ayrıca köşe desenli olanları da mevcuttur.

Endüstriyel Gastronom Küvet Çeşitleri Mutbex.com’da!

Profesyonel mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biri de gastronom küvet çeşitleridir. Yemek hazırlama aşamasında en sık kullanılan malzemelerden biri olan bu ürünleri sitemizde inceleyebilir ve ihtiyacınız olanlar için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sizlere son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyoruz. Aradığınız ürün çeşitlerini sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz.

 

Yüzey bölümü yapışmaz özellikle olduğu için her türlü gıda malzemesi ile kullanıma uygun olan gastronomi küvet modelleri özel olarak tasarlanıyor. Pratik bir şekilde kullanılabilen bu ürün modellerinin en önemli özelliklerinden biri de kolaylıkla temizlenebilir olmasıdır. Bu nedenle sebzeden meyveye, et çeşitlerinden deniz mahsulü ürünlerine kadar her türlü gıda malzemesi ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Sadece katı gıdalarla birlikte değil sıvı gıdalarla birlikte de kullanıma uygun olan paslanmaz küvet çeşitlerinin ölçüleri birbirinden farklı olabiliyor. Aynı zamanda derinlikleri de farklı olduğundan ihtiyacınıza yönelik seçim yaparken ölçü bilgilerine de göz atmanızda fayda var. Bunun için beğendiğiniz ürün modellerinin üzerine tıklamanız yeterli olacak. Böylelikle uzunluk, genişlik ve derinlik ölçüsü bilgileri karşınıza çıkıyor.

Garantili ve Dayanıklı Sanayi Tipi Gastronom Küvetleri Hemen Online Satın Alın!

Markalar tarafından sunulan garanti kapsamında satın alabileceğiniz yapışmaz gastronom küvet çeşitleri son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Paslanmaz çelik materyalden hazırlanan ve bu sayede hafif darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen ürün modellerini çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında deliksiz olarak tasarlanan ürünler de bulunuyor.

 

Aynı zamanda delikli gastronom küvet modelleri için de en doğru adrestesiniz. Aradığınız ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz için sizlere geniş bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Aynı zamanda sizler için hazırladığımız bu koleksiyonda yer alan ürün modellerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Böylelikle aradığınız küvet modellerini saniyeler içerisinde bularak hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Elbette polikarbon gastronom küvet çeşitleri de alternatiflerimiz arasında mevcut. Kafe, restoran, otel, yemekhane gibi tüm sanayi tipi mutfaklarda kullanıma uygun olarak tasarlanan bu ürünleri en düşük fiyatla satın alma fırsatına sahipsiniz. Farklı platformlardan alışveriş yaparak daha yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanıza hiç gerek yok. Sitemize tıklamanız durumunda her daim en düşük rakamları karşınızda göreceksiniz.

 

Bununla birlikte gastronom küvet boyutları hakkında küçük bir araştırma yapmak istediğinizde de rotanızı sitemize çevirebilirsiniz. Her ebatta küvet çeşitlerini bir arada inceleyebilir ve hangi ürünlere ihtiyacınız olduğunu çok daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Düşük fiyatlarla birlikte cazip ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatları gibi ayrıcalıklardan faydalanarak hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.