Kıyma Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Sanayi Tipi Kıyma Makineleri Mutbex.com’da!

Yiyecek sektöründe görev yapan her meslek kendi içerisinde spesifik alet kullanımlarına sahiptir. Et ürünlerinin toptan veya perakende satışlarında görev alan işletmecilerin en sık kullandığı aletlerden biri de sanayi tipi kıyma makinesi ürünleridir. Kasap ve et restoranları başta olmak üzere, kıyma ve kıyma bazlı ürünlerin satışı için gerekli bu makineler farklı özelliklere göre sınıflanır. Hem maliyet hem de performans bakımından tasarruf sağlayan endüstriyel kıyma makinesi kullanımı, son dönemlerde oldukça popüler bir hal almıştır. Farklı pek çok fonksiyona sahip olabilen bu ürünlerin tercih aşaması oldukça önemlidir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla seçebilmeniz için Mutbex.com üzerinden yapacağınız aramalar ile endüstriyel kıyma makinesi fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu makineler, genellikle krom kaplama kafa ve paslanmaz gövde yapısına sahip olarak üretilir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım mümkün olur. Kafa bölmeleri inox, çıkma, yekpare gibi modellere sahiptir. Monofaze veya trifaze beslenme voltajları ile çalışan mateka kıyma makinesi modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Birçoğunda, ileri-geri çalıştırma, el koruma aparatı, itme tokmağı gibi parçalar bulunur. Olası kazaları önlemek amacı ile acil stop düğmesi ve ileri, geri düğmeleri kullanılır. Kapasitelerine göre değişen saatlik et çekme kapasiteleri çeşitlilik gösterir. Kullanılacağı mekân ve yoğunluğa göre değişen ölçüleri ile her ihtiyaca uygun bir tasarım bulmak mümkündür.

Kaliteli Soğutmalı Kıyma Makinelerini Uygun Fiyatlarla Hemen Satın Alın!

Dünya standartlarında üretilen öztiryakiler kıyma makinesi modelleri, çeşitliliğin ve kapasitenin en fazla olduğu ürünlerdir. Büyüklüklerine göre 220 V’den 380 V’ye kadar modeller bulunur. Saatte 80 kg’dan 880 kg’a kadar kıyma çekebilen modelleri ile farklı ölçeklerdeki işler için uygundur. Makinelerin performansı direkt şekilde etkileten soğutuculu veya soğutuculu olmama özelliği de bu ürünlerin seçiminde büyük rol oynar. Daha uzun ömürlü ve detaylı bir ürün isterseniz, soğutmalı kıyma makinesi tam size göre olacaktır. Kıyma makinesi alışverişlerinde dikkat edilecek bu gibi birçok önemli nokta bulunmaktadır. Siz de iletmeniz için bir kıyma makinesi almak istiyor ve hangisini seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, sitemiz üzerinden incelemeler yapabilirsiniz. Farklı marka ve modellere ait sanayi tipi kıyma makinesi fiyatları ve özellikleri hakkında fikir alabilir, alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.