El Gereçleri

Pişirme Gereçleri

Pişirme Gereçleri

Mutfakta ihtiyaç duyacağınız kepçeler, kevgirler, çırpma telleri, spatulalar ve çok daha fazlası bu kategoride.

Baharatlıklar

Baharatlıklar

Baharatlıklar, tuzluklar, biber ve şeker serpicileri ve fazlası bu kategoride.

Tabaklar

Tabaklar

Porselen tabaklar, künefe tabakları, çay tabakları ve masaüstü servis takımları bu kategoride.

Ölçü Kapları

Ölçü Kapları

Şapşaklar, şaşulalar ve huniler, farklı model seçenekleriyle bu kategoride.

Farklı boyut ve renk seçenekleriyle fişek soslukları bu kategoride bulabilirsiniz.

Farklı boyut ve renklerde kesme tahtası modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

El Gereçleri


Mutfakta ihtiyaç duyulan malzeme ve ekipmanlar için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Sizler için hazırlanan bu koleksiyon içerisinde aradığınız tüm ürünleri en uygun fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz. Özellikle mutfak el gereçleri seçeneklerini mutlaka detaylıca gözden geçirin. Geniş ürün seçeneği yelpazesi ve yüksek kalitede ürün modelleri bu koleksiyonda sizi bekliyor.
Elbette pişirme gereçleri çeşitleri de kolaylıkla satın alabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. En leziz tariflerin sorunsuz bir şekilde pişirilmesi için hazırlanan bu malzemeler dayanıklı materyallerden üretildi. Kevgir ya da kepçe gibi ürün çeşitlerini de gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda spatula çeşitleri de mutfaklarda sıklıkla kullanılan malzemeler arasında yer alıyor. Bu ürünleri de tek tıkla sepetinize atın!


Mutfak El Gereçlerinde Geniş Ürün Çeşidi Yelpazesi


Her mutfakta mutlaka bulunması gereken çırpma teli çeşitlerini de gözden geçirebilirsiniz. Yemeklerden tatlı ve sos çeşitlerine kadar tüm tariflerin hazırlanmasında kullanılan bu ürünler mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kolay temizlenen bu gereçlerin en önemli özelliklerinden biri de konforlu bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır.
Ahşap tuz ve biber değirmeni çeşitlerinin de yer aldığı baharatlık koleksiyonu içerisinde de aradığınız tüm ürün modellerini bulabilirsiniz. Ahşap materyalin yanı sıra metal materyalden üretilmiş olan, maksimum dayanıklılığa sahip baharatlıklar uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Hem mutfakta hem de servis masasında kullanıma uygun olan baharat takımı modelleri de en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alıyor.


Aradığınız Tüm Servis Tabakları Alternatifleri İle Birlikte Burada!


Masa üstü servis tabağı çeşitlerinden tabak kapağına kadar aradığınız tüm tabaklar sadece tek tıkla dilediğiniz adrese teslim ediliyor. Bu özel koleksiyon içerisinde tabak çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. 23 cm, 25 cm ve 28 cm çapında tabak kapakları, sıcak servis yapmanız gerektiğinde imdadınıza yetişecek. Pratik bir şekilde kullanılabilen tabak kapaklarından da sepetinize mutlaka ekleyin.
Elbette alüminyum materyalden üretilen ve kolaylıkla kullanılabilen künefe tabağı çeşitlerini de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. En leziz künefe çeşitlerinin en hızlı şekilde hazırlanması ve ideal sürede pişirilmesi için kullanabileceğiniz bu ürünler farklı çap seçenekleri de sunuyor. 17 cm’den 34 cm’ye kadar tüm ölçülerde künefe tabakları için hemen sipariş verebilirsiniz.


Metal Çay Tabağı Çeşitlerini İnceleyin!


Aynı zamanda çay tabağı çeşitlerini de incelemeyi sakın unutmayın. Bu ürünler de servis gereçleri koleksiyonumuz içerisinde en çok ilgi görenler arasında yer alıyor. Kolaylıkla temin etmek ve aynı zamanda düşük fiyat avantajından faydalanmak için sipariş vermeniz yeterli olacak. İndirim fırsatları eşliğinde ekonomik bir alışveriş yapabilir ve böylelikle mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Pataşu çeşitleri ve servis küreği modelleri de incelemeniz için sizi bekliyor.
Sepetinize mutlaka eklemeniz gereken ürünler arasında ölçü kapları da bulunuyor. Kolay temizlenen ve kolay kullanım özelliğine sahip olan ölçü kaplarına hemen göz atmaya başlayın. Doğrama, ezme ve parçalama aletleri seçenekleri de yemek hazırlama sürecinin çok daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır. Türkiye’nin en büyük endüstriyel mutfak ekipmanları mağazası olan Mutbex ile alışveriş keyfini siz de deneyimleyin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.