Konveksiyonlu Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Konveksiyonlu Fırın Nedir?

Isıyı eşit bir şekilde yansıtarak gıdaların hem hızlı hem de homojen şekilde pişmesi için tasarlanan fırın çeşitleri konveksiyonel fırın olarak adlandırılır.

Konveksiyonlu Fırın Çeşitleri

Konveksiyonlu fırınlar 2 farklı seçenek sunuyor.

Gazlı Konveksiyonel Fırınlar

Bu tasarımlar doğalgazla çalışan modellerdir. 6, 10 ya da 16 tepsi kapasiteli olan doğalgazlı konveksiyonel fırın çeşitleri farklı ebat seçenekleri de sunuyor. Sanayi tipi mutfaklarda pratik şekilde kullanılabilen fırınlar arasında dijital ya da manuel kontrol paneline sahip olanları görebilirsiniz.

Elektrikli Konveksiyonel Fırınlar

3, 4, 6, 10 ve 16 tepsi kapasitesi sunan elektrikli konveksiyonel fırın çeşitleri seçkin markalar tarafından geniş bir model alternatifi eşliğinde kullanıcıya sunuluyor. Küçük çaplı işletmeler 3 ya da 4 tepsili konveksiyonel fırın çeşitlerine yönelirken büyük işletmeler daha fazla tepsi kapasiteli modelleri tercih ediyor. Minimum enerji tüketimi sunan modeller ise daha fazla ilgi görüyor.

Konveksiyonlu Fırın Seçerken Dikkat Edilmesi

  • Seçtiğiniz konveksiyonel fırınlar mutfaktaki ihtiyacını tam olarak karşılayabilmelidir. Bu nedenle seçtiğiniz fırının kaç tepsi kapasiteli olduğunu gözden geçirmelisiniz.
  • Hem gazlı hem de elektrikli olan fırınlarda düşük enerji tüketimi önemlidir. Modelleri incelerken enerji tüketimi özelliğini de dikkate almanızda fayda olacaktır.
  • Bazı endüstriyel mutfaklarda fırınların programlanabilir olmasına ihtiyaç duyulur. Programlanabilen modellere yönelebilir ve çok daha pratik kullanım özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Her kullanım sonrasında fırınların temizlenmesi gerektiğinden kolay temizlenebilir olması da aranan özelliklerden biridir.
  • Satın almadan önce fırınların ölçü bilgilerine de göz atmanızı öneririz. Seçtiğiniz fırının ayırdığınız alana uygun ölçülerde olması önemlidir.

Konveksiyonlu Fırın Fiyatları

Farklı markalar tarafından geliştirilen endüstriyel konveksiyonel fırın fiyatları ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre değişiyor. Sizlere tüm yıl boyunca en düşük fiyat fırsatlarını sunmaya devam ediyoruz. Ayırdığınız bütçeyi verimli şekilde kullanmak için sitemizde geçerli olan düşük fiyat politikamızdan faydalanın ve hemen online olarak siparişinizi iletin.

En Çok Tercih Edilen Konveksiyonel Fırınlar Mutbex.com’da!

Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanan tüm mutfak ekipmanlarını sitemizden temin etmeniz durumunda kaliteyi ucuza alma şansınız da olur. Sizlere eski markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen ürün modellerini gayet düşük fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Bu sayfada ise konveksiyonel fırın modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Farklı markaların özenle tasarlanan konveksiyonel fırın çeşitleri en düşük fiyatla sitemizde!

Pişirme süresi 180 dereceye kadar ayarlanabilen ve böylelikle ısı derecesini sürekli olarak kontrol etmenize gerek bırakmayan konveksiyonlu fırın modelleri endüstriyel mutfakların tamamında kullanıma uygundur. Bununla birlikte programlanabilen pişirme hafızası ve adım kontrolü pişirme gibi farklı seçenekler sunuyor olması da bu fırın modellerini benzerlerinden ayırıyor. Aynı zamanda tasarıma kazandırılan sensör sayesinde kapağı açıldığında pişirmeyi durduran ürün modellerine de mutlaka göz atın.

Neden Mutbex.com'dan Satın Almalısınız?

  • Sitemizde lider markaların konveksiyonlu fırın çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz.
  • Aradığınız markaların en beğenilen ürünlerini en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.
  • Fırın çeşitleri, markalar tarafından sunulan garanti kapsamında sizlere ulaşıyor.
  • Satış sonrası destek hizmetimiz sitemizde yer alan tüm ürün çeşitleri için geçerlidir.
  • En düşük konveksiyonel fırın fiyatları avantajının yanı sıra en cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.