Konveksiyonlu Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 6 ... 10

En Çok Tercih Edilen Konveksiyonel Fırınlar Mutbex.com’da!

Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanan tüm mutfak ekipmanlarını sitemizden temin etmeniz durumunda kaliteyi ucuza alma şansınız da olur. Sizlere eski markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen ürün modellerini gayet düşük fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Bu sayfada ise konveksiyonel fırın modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Farklı markaların özenle tasarlanan konveksiyonel fırın çeşitleri en düşük fiyatla sitemizde!


Pişirme süresi 180 dereceye kadar ayarlanabilen ve böylelikle ısı derecesini sürekli olarak kontrol etmenize gerek bırakmayan konveksiyonlu fırın modelleri endüstriyel mutfakların tamamında kullanıma uygundur. Bununla birlikte programlanabilen pişirme hafızası ve adım kontrolü pişirme gibi farklı seçenekler sunuyor olması da bu fırın modellerini benzerlerinden ayırıyor. Aynı zamanda tasarıma kazandırılan sensör sayesinde kapağı açıldığında pişirmeyi durduran ürün modellerine de mutlaka göz atın.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Konveksiyonel Fırınları Şimdi Satın Alın!

Sahip olduğu üstün özelliklerle konforlu ve pratik bir kullanım şansı sunan endüstriyel konveksiyonel fırın fiyatları sitemizde minimum fiyatlardan oluşuyor. Bu özel tasarımları satın almak için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez.  Bu arada fırın içi halojen lamba aydınlatmalı olarak dizayn edilen ve iç kabin bölümü rahatlıkla temizlenebilen fırın modellerine de göz atabilirsiniz.


Paslanmaz çelik gövdeye sahip 4, 10, 16 ve 20 tepsili konveksiyonel fırın tasarımları aynı anda pek çok farklı yemeğin pişirilmesine olarak tanıyor. Böylelikle sirkülasyonun oldukça yoğun olduğu mutfaklarda da bu fırın modellerinin önemli bir ihtiyacı karşıladığını belirtebiliriz. Kapalı burunda yanma sistemine sahip olan fırın tasarımları da mutlaka incelemeniz gereken ürün modelleri arasında yer alıyor.


Hem doğalgazlı hem de LPG’li olarak çalışabilen fırın modellerinin yanı sıra gazlı ve elektrikli konveksiyonel fırın tasarımlarını da sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bu ürün modelleri emniyet gaz kesme sistemine sahip olması nedeniyle güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. İlginizi çeken fırın tasarımlarının üzerine tıklamanız durumunda merak ettiğiniz her türlü sorunun yanıtını öğrenebilirsiniz. Böylelikle fırın modellerini farklı platformlarda araştırmanıza gerek kalmıyor.


En çok tercih edilen Coreca, Unox ve Vital konveksiyonel fırın modelleri tek bir platformda sizlerle buluşuyor ve böylelikle tasarımları teknik özellikleri bakımından birbiri ile kıyaslayarak inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte ürün modellerinin ölçü bilgilerine ulaşabilir ve fırın için ayırdığınız alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak olan tasarımı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi Öztiryakiler konveksiyonel fırın modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Markanın büyük ilgi gören ürün modellerini sitemizde düşük fiyatla satın alma şansınız oluyor.


Yılın sadece belirli zamanlarında değil tüm sene boyunca konveksiyonel fırın fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Düşük fiyatlara eşlik eden indirim kampanyaları ve aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatları kazançlı bir alışveriş yapma şansını güçlendiriyor. Seçtiğiniz tasarım çok kısa bir süre içerisinde belirtilen adrese teslim ediliyor ve böylelikle fırın modelini uzun süre beklemenize gerek kalmıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.