Pasta Ekipmanları

Endüstriyel Kaplamalı Tavalar

Endüstriyel Kaplamalı Tavalar

Ekmek, hamburger, tost ve sandviç tavaları, kek ve baget tavaları ve ihtiyacınıza uygun farklı kaplamalı tava çeşitleri bu kategoride..

Hamur Tavaları

Hamur Pişirme ve Saklama Tepsileri

Hamur hazırlama, saklama fırında pişirme için gastronom tepsiler, pres baskılı tepsiler, fırın tepsileri ve birçok farklı tepsi modelini bu kategoride bulabilirsiniz.

7 KATEGORİ

Ölçü Kapları

Ölçü Kapları

Şapşaklar, şaşulalar ve huniler, farklı model seçenekleriyle bu kategoride.

Pasta Dekor Malzemeleri

Pasta Dekor Malzemeleri

Milföy şekillendiriciler, pasta kesme çemberleri, pasta spatulları ve pasta bıçakları bu kategoride.

Pasta Ekipmanları


Mükemmel pasta çeşitleri hazırlamak için kullanabileceğiniz tüm pasta ekipmanları sitemizde sizi bekliyor. Profesyonellerin ortak tercihi haline gelen bu ekipman çeşitlerini detaylıca incelemek için ürün koleksiyonumuzu keşfetmeye başlayın. Üstelik seçenekleriniz arasında hamur hazırlamak için kullanabileceğiniz oklava ya da merdane gibi ürünler de bulunuyor.
Özellikle hamur hazırlama malzemeleri profesyonel mutfakların öncelikli ihtiyaçlarından biridir. Sitemizde hamur hazırlama ve pişirme tepsisi çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Farklı ölçülerde hazırlanan tepsi modelleri pasta ve benzeri tariflerin hamurunun en kısa zamanda pişmesini sağlıyor. Gastronom tepsi modellerinin tamamı yüksek kalitede materyallerden üretiliyor.
Dayanıklı bir yapıya sahip olan fırın tepsisi çeşitleri arasında pres baskılı olanları da görebilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olduğundan kolaylıkla taşınabilen tepsilerin temizliği de yine hızlı ve pratik bir şekilde yapılabiliyor. Endüstriyel tip mutfaklar için özel olarak dizayn edilen bu ekipmanlardan da temin etmelisiniz. Farklı tariflerin hazırlanmasında da kullanılabilen alüminyum tepsi modelleri arasında kapaklı olarak üretilenleri de görebilirsiniz.

Pasta Dekor Malzemelerini Hemen İnceleyin!


Tasarım harikası pasta çeşitleri hazırlamak için dekor malzemelerine de ihtiyacınız olacak. İşte bu noktada devreye giriyor ve sizleri en kaliteli, en kullanışlı pasta dekor malzemeleri çeşitleriyle buluşturuyoruz. Spatula çeşitleri, şerit kesici çeşitleri, plastik ya da ahşap saplı hamur kesiciler de sitemizde sizi bekliyor. Turta çemberi ya da tulumba kalıbı modellerini de seçenekleriniz arasında göreceksiniz. Bu özel ekipmanlar pastalara dilediğiniz her türlü şekli vermenizi sağlayacak.
Özel ve ince bir işçilik gerektiren pastalar hazırlamak için kullanabileceğiniz endüstriyel pasta ekipmanları arasında parizyen kaşığı ya da oval bir forma sahip olan dekor kaşığı çeşitleri de mevcut. Tırtıklı ya da düz şekilde kesim yapmanızı sağlayacak olan yuvarlak hamur kesici çeşitleri de mutfağınıza kazandırmak isteyebileceğiniz ekipmanlar arasında bulunuyor. Aynı zamanda kruvasan kesici çeşitlerinden de beğendiğiniz ürünleri tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.
Açacak ya da krema torbası gibi ihtiyaçlarınız için de en doğru adrestesiniz. Sitemiz üzerinden ekmek tavası çeşitlerine de anında ulaşabilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde incelediğiniz ürünlerin her biri kalitesini kanıtlamış markalar tarafından üretiliyor. Bu sayede gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir ve kalite endişesi duymadan ürünleri satın alabilirsiniz. özellikle plastik kazıyıcı çeşitleri, pasta hamuru ya da krema yapımında güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Pasta Üretimi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!


Mutfakta geçirilen zamanı hem kolaylaştıran hem de kısaltan yardımcı ekipmanlar ihtiyaçlar dikkate alınarak tasarlanıyor. Bu sayede pasta malzemeleri ekipmanları son derece konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Turta çemberi çeşitleri ya da kurabiye kesiciler gibi ürün çeşitlerini de gayet makul fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Ender bulunan pasta ekipmanlarına ulaşmak için de rotanızı bu adrese çevirmeniz yeterli olacak.
En uygun oklava fiyatları ya da en düşük pasta ekipmanı fiyatları için farklı platformlarda indirimleri beklemenize hiç gerek kalmadı. Sitemize uğrayarak ihtiyaç listenizi eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler hızlı kargo uygulamamız kapsamında kısa zamanda tarafınıza ulaştırılıyor. Bu sayede ihtiyaçlarınıza ulaşmak için uzun süre beklemenize gerek kalmıyor. Hemen şimdi sepetinizi doldurmaya başlayın ve mutfağınıza en kullanışlı pasta ekipmanlarını kısa zamanda kazandırın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.