Ekmek Sepetleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Ekmek Sepeti Modelleri

Catering firmaları, restoranlar, iş yeri ve okul yemekhaneleri gibi sanayi tipi mutfakların olduğu yerlerde, evlerden farklı olarak daha kapsamlı mutfak aletleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerin her biri, sağlam ve dayanıklı oldukları sürece uzun yıllar güven ile kullanılırlar. Endüstriyel mutfak ekipmanları satışında edindiği tecrübe ile Mutbex, uzun yıllardır en güvenilir mutfak ürünü tedarikçilerini tek çatı altında toplamayı başarmıştır. Bu alandaki en kaliteli markalara ait modelleri, internet satış sitesi olan mutbex.com ile tüketicilere kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Hızlı kargo avantajı ile Türkiye’nin her bölgesine, satın aldığınız ürünü ulaştıran mutbex.com, aradığınız her ürünü bir arada bulma kolaylığını sağlıyor.

Yemek servisi yapılan hemen her yerde kullanılan ekmek sepeti modelleri oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış olan ekmek sepetleri, evlerde de güven ile tercih edeceğiniz ürünlerdendir. Farklı ebatları ve çeşitleri ile masalara şıklığı da taşıyacak olan ekmek sepeti çeşitleri her bütçeye uyan, ekonomik ürünler arasında yer alırlar. Dilediğiniz fiyat aralığında ekmek sepeti satın al işlemi için mutbex.com’un geniş ürün yelpazesine hızlıca göz atabilirsiniz. Eviniz ya da yemek üretimi yaptığınız işletmeniz için ideal özelliklere sahip, en cazip ekmek sepeti fiyatları ile kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Masalarda Gözükecek Şık Ekmek Kutuları

Yemeklerin hazırlanışı ve pişirimi kadar, sunum ve servisleri de dikkat ister. Sofra tasarımı ve mutfak ürünü kullanımı, masalara estetik bir dokunuş katar. Dekoratif ekmek sepeti alternatifleri, pek çok farklı modelin yer aldığı bir kategoridir. Her zevke ve dekorasyona uyacak çeşit çeşit ürünü bulabileceğiniz bu kategoride, farklı ham maddelerden imal edilmiş seçenekleri bulmanız mümkün.

Hasır ekmek sepeti çeşitleri; oval, dikdörtgen ya da yuvarlak olarak tasarlanmışlardır. Modellerin bir kısmı bezli olarak dizayn edilmiş oldukları için temizlikleri oldukça kolay ve pratiktir. Hasır sepetleri, bezleri ile beraber ya da bezleri olmadan kullanılabilirsiniz. Her hali ile şık olabilen hasır ekmek sepetleri, hafif ve kullanışlı oldukları için en çok kullanılan modellerin başında gelirler. Pek çok farklı mutfak ürünü ile uyumlu olabilecek modeller arasında, hasır görünümlü olan plastik ekmek sepetleri de bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenli plastikten yapılan bu sepetlerin temizliklerini yapmak zaman almaz. Ayrıca hafiftirler ve yer kaplamazlar.

Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan metal ekmek sepeti modelleri, delikli ve deliksiz olmak üzere ikiye ayrılırlar. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürünleri, yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve kullanışlı olan metal sepet, yoğun mutfaklar ve işletmeler için ideal olacaktır. Kaliteli çelik materyalden imal edilen sepetler, hızlı ve pratik şekilde temizlenebilirler ve kırılma riski yaşamazsınız. Metal ekmek sepetleri de her tarza uygun farklı ebatlar ve formlara sahip modelleri barındırır. Renkler konusunda da değişik alternatifler sunan metal ekmek sepetleri, modern ve dikkat çekici alternatiflere sahiptirler. Ahşap ekmek sepeti modelleri arasında farklı formlarda üretilmiş olan çeşitler bulunmaktadır. Sofistike ve şık tasarımlı ahşap sepetlerin bir kısmında ekmeğin daha hijyenik muhafaza edilmesine olanak tanıyan bezler de yer alır. Bu bezlerin, yıkanmaları ve temizlenmeleri oldukça pratik olmaktadır. Sık aralıklar ile bezleri değişebilir ve hijyenik bir muhafaza ortamı sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman bezi çıkararak da sepeti kullanma imkanına sahip olursunuz. Bu hali ile işlevsel olan sepetler, farklı hamur işi ürünler koymak için de uygundurlar.

Ekmek Sepeti Fiyatları

Sofralara yakışan ekmek sepetleri kadar ekmek kutusu modelleri de evlerde ve sanayi tipi mutfaklarda sıklık ile kullanılırlar. Boyutları bu nedenle değişen ekmek kutuları, ekmeklerin sağlıklı ve taze şekilde saklanmaları için uygundurlar. Hijyeni de sağlamak için ideal olan ekmek kutuları, ekonomik ve cazip fiyatlı olmaları ile öne çıkarlar. Mütevazi bütçeler için de uygun olan ekmek saklama kutusu çeşitlerinden biri mutlaka size hitap edecektir.

Küçük ya da büyük her mutfağın ihtiyacı olan ekmek kutusu modelleri yapıldıkları dayanıklı malzemeler nedeniyle sağlamdırlar. Senelerce kullanabileceğiniz ekmek saklama kutularının hepsi özen ile tasarlanmış ve üretilmiş olan ürünlerdir. Sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermeyen bu ekipmanları; evinizde ya da işletmenizde keyifle ve güven ile kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.