Tepsiler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 7 ... 12

İhtiyacınıza Uygun Tüm Tepsi Çeşitleri Mutbex.com’da!

Yemek servisi yapılan tüm alanlarda kullanım için özel olarak dizayn edilen ahşap dikdörtgen tepsi çeşitlerini sitemizden temin ederek düşük fiyat ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Kaymaz yapıda olması ile ön plana çıkan ve en dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen yuvarlak ahşap tepsi modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu tasarımların tamamını tek bir koleksiyon eşliğinde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Alüminyum materyalden hazırlanan ve şık desenleri ile ön plana çıkan ürün modellerini de gözden geçirebilirsiniz. Ahşap tepsilerin yanı sıra alüminyum tepsi modelleri de düşük fiyat avantajını sunan tasarımlar arasında yer alıyor. Son derece kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir yapıda olması ise bu ürünleri benzerlerinden ayrılıyor ve tüm yemekhaneler için daha cazip bir seçeneğe dönüştürüyor.

Elbette Öztiryakiler tepsi modellerini de alternatifleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. Ev tepsisi ihtiyacınızı karşılamak için de sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacak. Her türlü alanda kullanıma uygun olan bu tasarımlar için toplu olarak da sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınız olan miktarı belirtebilir ve çok kısa bir sürede istediğiniz adette tepsi teslimatının yapılmasını siz de sağlayabilirsiniz.

Baklava, Servis, Tabldot ve Alüminyum Tepsileri Hemen Online Satın Alın!

Baklava üretimlerinde en önemli ihtiyaçlardan biri olan baklava tepsisi çeşitlerini de bu sayfada gözden geçirebilirsiniz. Sitemizde inceleyebileceğiniz tepsiler farklı ölçülerde hazırlanıyor. Bu nedenle sipariş vermeden önce tepsi modellerinin ölçü bilgilerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Ürünün üzerine tıklamanız durumunda çok daha farklı bilgilere ulaşabilir ve ihtiyacınıza en uygun olan tepsiler için sipariş verebilirsiniz.

Sıklıkla kullanılan ve otellerden alışveriş merkezlerinin yemek alanlarına kadar pek çok farklı alanda kullanıma uygun olması ile ön plana çıkan kaydırmaz tepsi çeşitlerini de incelemeyi unutmayın. En düşük fiyatla satın alabileceğiniz ve kaydırmaz özelliği sayesinde ön plana çıkan bu ürünleri uzun süre hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

Tasarımlar renklerini ve formunu çok uzun süre koruyabiliyor. Dilerseniz seçiminizi 2, 3 ya da 4 bölmeli olarak tasarlanan self servis tepsisi yönünde de kullanabilirsiniz. Özellikle yemekhanelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan bu özel tepsi modellerini pratik bir şekilde kullanabilir, temizliğinin hijyenik bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Şık görünümü ve hafifliği ile ön plana çıkan bu ürünler oldukça zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor. Aralarında tabldot tepsisi modellerinin de yer aldığı ürünleri hemen şimdi gözden geçirmeye başlayın. Satın aldığınız ürünler çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz herhangi bir adrese ulaştırılıyor ve böylelikle hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca tüm siparişlerinizde cazip ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.