Buz Kürekleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Çelik Buz Kürekleri

Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan pek çok farklı ekipman ile ilgili zengin bir ürün kategorisine sahip olan Mutbex, sektördeki tecrübesini internet satışına taşıyor. Aradığınız pek çok ürünü kolayca bulabileceğiniz mutbex.com ile dilediğiniz her noktaya, hızlı ve güvenli kargo imkanı sağlıyor. Endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda, bol çeşit ve uygun fiyat sunmayı amaçlayan mutbex.com, yeme – içme sektörünün tüm gereksinimlerini tek bir çatı altında topluyor.

Yemek ve özellikle içecek servisi yapılan her işletmede ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biri olan buz kürekleri oldukça geniş bir kategoridir. İçeceklerin ve gıdaların gerekli soğukluğa ulaşması için kimi zaman buz takviyesi yapılması gerekli olabilir. Bu durumda buzları aktarmak için kullanılan buz küreği çeşitleri, işinizi kolaylaştıracaklardır. Sitede satışta olan ve buz servisi için de kullanılan bu ürünler; iyi markaların, rağbet gören ekipmanlarından seçilmiştir.

Farklı ebat ve ölçülerde üretilmiş olan buz kürekleri, her mutfağın kapasitesine uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Değişen oz aralıkları ve ham maddeleri ile farklılık gösteren buz küreği alternatifleri, en iyi ve bilindik markaların ürünlerinden oluşmaktadır. Uzun soluklu kullanım alanları sağlayan bu dayanıklı ürünler, uygun fiyat avantajları ile de kullanıcıları memnun ederler.

Her İhtiyaca Uygun Buz Kürekleri

Kafe, restoran ya da otel gibi işletmelerde, değişik işlemler için gerek duyulan buz kürekleri; sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilmişlerdir. Birinci kalite çelikten üretilmiş olan çelik buz küreği çeşitleri, her ihtiyaca uygun olan ebatları ile satışa sunulmuştur. Paslanmaz çelikten üretildiği için uzun ömürlü bir deneyim sunan çelik buz küreği modelleri, kolay temizlenebilir olmaları ile de dikkat çekerler. Çelikten üretildiği için pek çok dış etkenden etkilenmeyen kürekler, hijyenik olmalarının yanında yer kaplamamaları ile de biliniyorlar. Buz kürekleri, mutfağınızın en sağlam ürünleri arasına girecek. Zicco buz küreği gibi kaliteli alternatifleri de içeren çelik buz kürekleri, her cebe uyacak fiyatları ile alıcıların beğenisini topluyor.

Polikarbon buz küreği çeşitleri de işinizi kolaylaştıracak olan bir diğer seçenektir. Polikarbon malzemeden imal edilmiş olmaları ve cazip fiyatları ile sıklık ile tercih edilen buz kürekleri, tekli ya da ikili olarak da satılmaktadır. İhtiyacınıza göre adet tercihinde bulunabilirsiniz.

Mutfak ekipmanları alanında, kalitesini ispat etmiş olan Biradlı markasına ait olan buz küreği modelleri, kategorinin öne çıkan ürünlerinden oluşmaktadır. Kullanışlı ve fonksiyonel olmasının yanı sıra kaliteli de bulunan bu ürünleri uzun yıllar güven ile kullanabilirsiniz.

Gurmeaid buz küreği modelleri bu kategorinin en dikkat çekici ürünlerinin başında gelmektedir. Estetik tasarımları ve değişen boyları sayesinde, endüstriyel mutfakların vazgeçilmez parçaları arasına girmiştir. Öztiryakiler gurmeaid buz küreği bu modeller arasında kalitesi ile öne çıkmaktadır. Öztiryakiler kalitesi ile tasarlanmış olan gurmeaid buz kürekleri, performansı ile kullanıcıların favorisi haline gelmiştir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.