Hazırlık Ekipmanları

Et Hazırlık Ekipmanları

Et Hazırlık Ekipmanları

Farklı boyut ve özelliklere sahip kıyma ve zırh makinelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Mikserler

Mikserler

Endüstriyel ve portatif mikser modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Blenderlar

Endüstriyel Blenderlar

Farklı model ve seçenekleriyle endüstriyel blender modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Pişirme Malzemeleri

Pişirme Malzemeleri

Tencere ve tava modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Farklı kesme amaçlarına uygun bıçak modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Kolay kullanımlı ve ergonomik konserve açma aparatlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Ekmek Hazırlık Makineleri

Ekmek Hazırlık Makineleri

Ekmek dilimleme ve ekmek kızartma makinelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Terazi Makineleri

Terazi Makineleri

Dijital tartı ve terazi modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Hazırlık Ekipmanları ile Çalışma Veriminizi Artırın

Endüstriyel yada Sanayi tipi mutfak malzemeleri, işletmelerin sınırlı alan içerisinde maksimum üretimi, en ideal şartlarda sunabilmesine olanak tanır. Gıda malzemelerinin hazırlığı aşamasında kesme, doğrama, parçalama, karıştırma gibi bir çok işi yaparak, personel maliyeti ve çalışma verimini artıran endüstriyel hazırlık ekipmanları, bir çok model ve marka ile üretilir. Et, Sebze, hamur, meyve vb. tüm gıda ürünlerin mutfakta işlenmesinden tutu yemek yapına hazırlanması gibi işleri bu ürün grubuna emanet edin.

Et işleme için slicer gıda dilimleme (salam, sucuk) doğrama makineleri, et kemik testereleri, Kıyma makineleri ve zırh makineleri et hazırlama doğrama, parçalama işlerini yapar.

Hamurlu mamullerle çalışmayı kolaylaştıran, endüstriyel hamur hazırlık makineleri için zengin ürün çeşitliliği sağlıyoruz. Başta hamur yoğurma makineleri, hamur yufka pizza açma makineleri, makarna kesme makinesi gibi farklı iş üreten makineleri rakipsiz fiyat avantajı ile müşterilerimize tedariğini sağlıyoruz.
Hamur yoğurma makineleri,endüstriyel hamur yoğurma mikserleri (planet) ve portatif(set üstü) hamur yoğurma mikserleri olarak iki gurubu ayrılır. Kitchenaid marka portatif hamur yoğurma mikserleri 4,5 litre'den, 6,9 litre'ye kadar çıkan hazne kapasiteleri bulunur ve tezgah üstü kullanıma uygundur. Öztiryakiler ve Hobart marka endüstriyel hamur yoğurma mikserleri, 10 litre ile 60 litre arası yüksek kapasiteleri ile büyük işler başarırlar. Güçlü metal gövde ve aksamları, Ayarlanabilir hız seviyesi, hazne devirme kollu modelleri gibi özellikleri sayesinde verimli çalışmanızı sağlar.

Karıştırma, parçalama için el blender (mikserleri), hafif ve kullanışlı ergonomiye sahiplerdir. Büyük ölçekte yemek hazırlanması el mikserleri ile oldukça kolaylaşır. Robot coupe ve Kitchenaid marka el blenderları un uygun fiyat ile sunuyoruz.

Sebze, Meyve hazırlık makineleri, yemek sunumları için mutfak şeflerinin en büyük yardımcı ekipmanları bu oluşturuyor. Patates soyma makinesi Sebze doğrama, parçalama, soyma, öğütme, kurutma makineleri, limon kabuğu rendeleme makineleri ve humus makineleri gibi her biri farklı özelliklere sahip bir çok marka model ürün çeşidi ile mutfağınıza güç katabilirsiniz.

Bir yemeğin sunuma geçme aşamasına kadar yapılması gereken her süreç ile ilgili farklı özellikli endüstriyel hazırlık makinesi vardır. Restoran, otel, cafe, catering vb. tüm gıda işletmelerinin ihtiyaç duyduğu endüstriyel (sanayi tipi) mutfak ekipmanlarını tek noktadan sağlıyoruz. Üye işletmelerimize özel tanımladığımız Mutbex Gold üyeliğimiz ile her alışverişinizi rakipsiz iskontolar ile en uygun fiyatlara tek noktadan yapabilirsiniz. Öztiryakiler, Atalay ve daha onlarca marka binlerce ürünü kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz. Her ihtiyacınızda destek ekibimize ulaşabilirsiniz e gönül rahatlığı ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.