Fritözler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Sanayi Tipi Gazlı ve Elektrikli Fritözler Mutbex.com’da!

Fritöz, mutfakta hayatı kolaylaştıra en önemli ürünlerden biridir. Özellikle büyük mutfaklara sahip işletmelerde, sanayi tipi fritöz olmazsa olmaz ürünler arasına girer. En kısa tabir ile pratik kızartma makinesi olarak düşünülebilir. Kızartmaya uygun malzemelerin tamamının hazırlanmasında rol oynar. Artan talepler dolayısı ile farklı ürünler için değişik tipte fritözler üretilmeye başlandı. Başlarda en meşhuru sanayi tipi patates kızartma makinesi iken, şimdilerde makarnalardan sebzelere birçok ürün için farklı boyut ve özelliklerde fritözler üretilir. Özellikle endüstriyel fritöz olarak üretilen ürünlerin, çift sepetli, geniş hacimli, set üstü gibi bol fonksiyonlu modelleri bulunmaktadır. Siz de gelişmiş bir fritöze sahip olmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Mutbex.com ürünlerine göz atmalısınız.

Makarna fritözü, fritöz dendiğinde akla ilk gelen patates kızartma makinesi algısını yıkmıştır. Ergonomik dizaynı, paslanmaz çelik kaplaması ve çok sepetli pişirme haznesi ile kullanıcılarına verimli ve uzun ömürlü bir makine deneyimi yaşatır. Boyutu ve kullanımına göre, saatte 5 kilogramdan 15 kilograma kadar makarnayı pişirebilen bu ürünler, bu işlerle uğraşan kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır. Tıpkı patates fritözlerinde olduğu gibi makarna fritözleri tercih edilirken de kullanım amacı ve mekânı iyi belirlenmelidir. Su haznesi, tahliye musluğu, saatlik kapasitesi, üretim maddesi ve güvenilirliği test edilmelidir.

İhtiyacınıza Uygun Kaliteli Fritöz Markaları Arasından Dilediğinizi Seçin!

Öztiryakiler, atalay ve silver marka fritöz modelleri, her ihtiyaç göz önünde bulundurularak üretilir. Küçük veya büyük çap fark etmeksizin, her kullanıcısına kaliteli ve yararlı ürünü ulaştırmayı hedefler. Onlarca farklı ürün arasından seçim yapmanız gerektiğinde, sitemizden yapacağınız aramalar ile elektrikli ve gazlı fritöz fiyatları gibi bilgilere ulaşabilir, bütçeniz ve ihtiyacınıza en uygun modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.