Servis Tepsileri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Servis Tepsisi Modelleri Mutbex.com’da!

Mutfak işlerinde sunumu kolaylaştıran ve tasarımlarıyla dikkat çeken servis tepsisi modelleri, pek çok mutfakta dekor olarak da tercih edilmektedir. Yiyeceklerin ve içeceklerin taşınmasında kolaylık sağlayan tepsi modelleri kullanım türüne göre değişiklik göstermektedir. Tepsiler mutfakta pek çok yer kullanılır. Yemeklerini, içeceklerini taşıyabilmeniz adına kullandığınız servis tepsilerinin yanı sıra özel günlerde kullanılan servis tepsileri seçenekleri de bulunmaktadır.
Neredeyse her gün kullanılan servis tepsileri öncelikle, fincanların ve tabakların kaymayacağı, sağlam, hafif ve kolay taşımaya yardımcı nitelikte olması gerekir. Bunun için sayfamızda yer alan kaydırmaz servis tepsisi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu servis tepsi modelleri, dengeli ve kolay kullanım ile servislerinizi keyifle yapmanıza ve herhangi bir sıkıntı yaşamamanı adına bu ihtiyaçlara uygun biçimde tasarlanmış alternatifleri içermektedir.

Sunumluk tepsi modelleri içinde mutfağınızın tasarımına uygun renklerde ve modellerde ürün alternatifleri yer almaktadır. Mutfağınıza uyumlu olan zarif tepsi modelleri, her masada dikkat çeker. Servis tepsilerinde kullanım kolaylığı ve dekoratif tasarımının yanı sıra önemli olan bir diğer donanım da kolay temizlenebilir olmasıdır. Kolay temizlenebilir, zamanla herhangi bir aşınma ya da hasar göstermeyen kalitedeki servis tepsisi alternatifleri adına ürün kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Mutfakta hem taşıma işlemini kolaylaştıran hem de dekor amaçlı kullanılabilen sunumluk tepsi modelleri arasında dikkat çeken alternatifler ile tepsinizi mutfağınızın en özel köşesinde gösterebilirsiniz. Birbirleri ile uyumlu tepsi modellerinde hem servis hem de yemek tepsisi olarak kullanabileceğiniz tepsi modelleri bulunmaktadır. Bütün tepsi modellerinde istenilen ölçülere uygun tepsi bulmanız mümkündür.

Farklı Sunumlu Tepsi Modelleri İçin Hemen Şimdi Tıklayın…

Sunum tepsileri yarında yer alan daire ve dikdörtgen servis tepsisi modelleri ve her ölçüde alternatifler mevcuttur. Silinmesi kolay, aşınmaya dayanıklı ve taşıma kolaylığı sağlayan, hafif donanımlara sahip servis tepsi modellerinde metalik sade pek çok alternatif yer almaktadır. En çok tercih edilen, servis tepsisi plastik modellerinde kaymaz yüzeyli, kolay taşınabilir ölçülerde alternatifler yer almaktadır.
Kahvaltınızı yatağınız yapmak istediğiniz zamanlarda ayaklı servis tepsisi alternatifleri de mevcuttur. Diğer öğünlerinizde de yanı başınızda bulundurabileceğiniz ayaklı servis tepsilerinde oturma ve yatak odanıza uygun alternatifleri sayfamızda bulabilirsiniz. Sofuoğlu markasın ait servis tepsilerini de sayfamızdan inceleyebilir, ürün alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Sunumlar için en ok tercih edilen tepsilerden bir tanesi de çelik servis tepsisi modelleridir. Çelik servis tepsileri paslanmaz formu ve dayanıklılığı ile ön plandadır. Yuvarlak ve dikdörtgen kesimlerde bulabileceğiniz çelik servis tepsisi modelleri sunumların sade ve şık olmasında önemli bir rol oynamaktadır.
Sunumları keyifli hale getiren, şıklaştıran tepsileri mutfağınızda ya da dolabınızda saklamadan dekor amaçlı da kullanabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi taşımak adına kaymayan zemine uygun bir biçimde tasarlanan büyük servis tepsisi modelleri kalabalık işletmeler adına sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Klasik, gold, gri, siyah servis tepsisi modelleri kolay taşınabilir olması ve dikkat çeken tasarımları ile işlerinizi kolaylıkla halletmenize yardımcı olur. Tarzınıza uygun renklerde sunulan modellerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca tepsi kenar kesimlerinde dilediğiniz şekle göre dikdörtgen ve yuvarlak servis tepsisi modelleri içinde de ihtiyacınıza uygun boyutlarda tepsileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Gündelik hayatta özellikle mutfakta hem dekoratif hem de sunumlarda kullanım kolaylığı sağlayan servis tepsisi fiyatları boyutlarına ve tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. Temizlemesi kolay, kolay taşınabilir kaydırmaz tepsi fiyatları da en uygun halleriyle mutbex.com’da!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.