Buzdolapları ve Buz Makineleri

Buz Makineleri

Buz Makineleri

Buz makinesi, kar buz makinesi ve buz konteyneri modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Teşhir Buzdolapları

Teşhir Buzdolapları

Soğuk ve nötr sıcaklık ayarlı teşhir buzdolaplarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Derin Dondurucular

Derin Dondurucular

Dik tip ve tezgah tipi derin dondurucularımızı bu kategoride bulabilirsiniz.

Pizzalarınızın hazırlık aşamasında kullanabileceğiniz soğutmalı pizza hazırlık ünitelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Farklı boyut ve seçeneklerle dondurma makinelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Soğuk içecek ihtiyaçlarınız için slush makinelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Suyu sürekli soğuk tutan su sebillerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Soğuk Üniteler

Soğuk Üniteler

Derin dondurucu ve soğuk odalarımızı bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Buzdolapları,Derin Dondurucular ve Buz Makineleri ile Gıdalarınızın Tazeliği Bozulmadan Uzun Süre Saklayın

Tazelik, hijyen ve tat bir gıda mamulünün kaybetmemesi gereken üç temel detayı oluşturur. Gıdanın doğru şartlarda saklanması, işletme maliyetlerinin düşürülmesinde önemli bir rolü bulunuyor. Endüstriyel soğutma ekipmanları bu ihtiyaçlara çözüm olarak üretilmektedirler. Saklanacak veya teşhir edilecek gıdanız ne olursa olsun, her duruma özel üretilen endüstriyel buzdolapları gıda tazeliğini, hijyenini sağlayarak uzun ömürlü saklanma koşullu sunar.

Endüstriyel buzdolapları ve teşhir dolapları, gıdaları tazeliklerini etkileyecek sıcak, soğuk iklimlendirmeyi ayarlar ve mikro organizmaların barınmasını engelleyen iç kaplaması özelliği sayesinde gıda hijyenini sağlar. Paslanmaz çelik malzemeler ile imal edilen buzdolapları dayanıklı ve uzun ömürlülerdir. Öztiryakiler marka buzdolabı modelleri ; Tek kapılı, çift kapılı, Tezgah tipi, Tezgahaltı, çekmeceli buzdolapları gibi bir çok model opsiyonu sunar. Tüm Öztiryakiler buzdolapları modellerini en uygun fiyatları ile sizler sunuyoruz.

Dondurularak saklama ihtiyacı için endüstriyel derin dondurucu dolaplar ile gıdalarınızı yüksek hacim kapasitesinde saklama gücüne kavuşun. Mutfak hacmi büyük işletmeler için derin dondurucu odalar, geniş kapasiteli iç alan opsiyonu sunar. ihtiyaca göre proje bazlı tasarlanan soğutucu paneller ile dilediğiniz büyüklükte soğuk oda veya derin dondurucu oda çözümlerini işletmenize kurabiliriz.

Buz makineleri kapasiteleri ekseninde, sürekli buz üretebilen makinelerdir. Servis ve saklama için gerekli buz tedariğinizi endüstriyel buz makineleri ile sorunsuz çözebilirsiniz. Büyük kapasiteli buz makinelerine entegra edilebilen buz konteynerları sayesinde dilediğiniz miktarda buz stoğu yapabilirsiniz. En kaliteli buz makinesi markalarından olan Simag, Kastel, Brema markalarını ait tüm modellerini kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz.

Soğutma ekipmanları ve buz makinelerini, bir çok marka ve model seçeneklerini işletmeniz için sunuyoruz. Hemen Mutbex Gold üyemiz olun, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm endüstriyel mutfak ekipmanı tedariğinizi bizimle sağlayınız. Üyeliğinize özel tanımlanan iskontolar ile ucuz fiyatlarla alışverişinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştiriniz.

İş yerleri için Endüstriyel (sanayi tipi) buzdolabı, derin dondurucu ve buz makineleri modellerini avantajlı kampanya fiyatları ile satın alabilirsiniz. Öztiryakiler endüstriyel buzdolabı dik tip çift kapılı ve tek kapılı olduğu gibi tezgah tipi yada tezgah altı kapılı, çekmeceli buzdolabı modelleri bulunmaktadır. Pizza hazırlığı için soğutma sistemli pizza hazırlık üniteleri Öztiryakiler güvencesiyle kapınıza kadar kargo ile ulaştırıyoruz. Buz Makinesi, farklı ebat ve kapasitelerde buz üretimi seçenekleri ve Dünya genelinde kalitesini ispatlamış Simag, Brema ve Kastel markalarını avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Pasta teşhir dolapları ve diğer teşhir dolapları sayesinde tüm ürünlerinizin tazeliğini koruyarak teşhir edebilirsiniz. Slush makineleri, dondurma makineleri ve su sebilleri soğuk içecek sunumları için ideal mutfak ekipmanları olarak ön plana çıkmaktalar. Mutbex.com onlarca marka ve binlerce ürün yelpazesi ile tüm işyeri mutfak ekipmanı ihtiyacınızı tek yerden tedarik etme avantajı sağlarken benzersiz iskontolarla bütçenizi de korur. Hemen Mutbex Gold üyemiz olun ve avantajlar dolu alışverişlerinize başlayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.