Buzdolapları ve Buz Makineleri

Buz Makineleri

Buz Makineleri

Buz makinesi, kar buz makinesi ve buz konteyneri modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Teşhir Buzdolapları

Teşhir Buzdolapları

Soğuk ve nötr sıcaklık ayarlı teşhir buzdolaplarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Derin Dondurucular

Derin Dondurucular

Dik tip ve tezgah tipi derin dondurucularımızı bu kategoride bulabilirsiniz.

Pizzalarınızın hazırlık aşamasında kullanabileceğiniz soğutmalı pizza hazırlık ünitelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Farklı boyut ve seçeneklerle dondurma makinelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Soğuk içecek ihtiyaçlarınız için slush makinelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Suyu sürekli soğuk tutan su sebillerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Soğuk Üniteler

Soğuk Üniteler

Derin dondurucu ve soğuk odalarımızı bu kategoride bulabilirsiniz.

Endüstriyel Buzdolapları,Derin Dondurucular ve Buz Makineleri ile Gıdalarınızın Tazeliği Bozulmadan Uzun Süre Saklayın

Tazelik, hijyen ve tat bir gıda mamulünün kaybetmemesi gereken üç temel detayı oluşturur. Gıdanın doğru şartlarda saklanması, işletme maliyetlerinin düşürülmesinde önemli bir rolü bulunuyor. Endüstriyel soğutma ekipmanları bu ihtiyaçlara çözüm olarak üretilmektedirler. Saklanacak veya teşhir edilecek gıdanız ne olursa olsun, her duruma özel üretilen endüstriyel buzdolapları gıda tazeliğini, hijyenini sağlayarak uzun ömürlü saklanma koşullu sunar.

Endüstriyel buzdolapları ve teşhir dolapları, gıdaları tazeliklerini etkileyecek sıcak, soğuk iklimlendirmeyi ayarlar ve mikro organizmaların barınmasını engelleyen iç kaplaması özelliği sayesinde gıda hijyenini sağlar. Paslanmaz çelik malzemeler ile imal edilen buzdolapları dayanıklı ve uzun ömürlülerdir. Öztiryakiler marka buzdolabı modelleri ; Tek kapılı, çift kapılı, Tezgah tipi, Tezgahaltı, çekmeceli buzdolapları gibi bir çok model opsiyonu sunar. Tüm Öztiryakiler buzdolapları modellerini en uygun fiyatları ile sizler sunuyoruz.

Dondurularak saklama ihtiyacı için endüstriyel derin dondurucu dolaplar ile gıdalarınızı yüksek hacim kapasitesinde saklama gücüne kavuşun. Mutfak hacmi büyük işletmeler için derin dondurucu odalar, geniş kapasiteli iç alan opsiyonu sunar. ihtiyaca göre proje bazlı tasarlanan soğutucu paneller ile dilediğiniz büyüklükte soğuk oda veya derin dondurucu oda çözümlerini işletmenize kurabiliriz.

Buz makineleri kapasiteleri ekseninde, sürekli buz üretebilen makinelerdir. Servis ve saklama için gerekli buz tedariğinizi endüstriyel buz makineleri ile sorunsuz çözebilirsiniz. Büyük kapasiteli buz makinelerine entegra edilebilen buz konteynerları sayesinde dilediğiniz miktarda buz stoğu yapabilirsiniz. En kaliteli buz makinesi markalarından olan Simag, Kastel, Brema markalarını ait tüm modellerini kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz.

Soğutma ekipmanları ve buz makinelerini, bir çok marka ve model seçeneklerini işletmeniz için sunuyoruz. Hemen Mutbex Gold üyemiz olun, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm endüstriyel mutfak ekipmanı tedariğinizi bizimle sağlayınız. Üyeliğinize özel tanımlanan iskontolar ile ucuz fiyatlarla alışverişinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştiriniz.

Profesyonel Mutfaklar İçin Buzdolabı Çeşitleri Mutbex.com’da!

Kaliteli, sağlam ve dayanıklı endüstriyel mutfak ekipmanlarını sitemizden temin edebilirsiniz. Mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biri sanayi tipi buzdolabı modelleridir. Buzdolabı ve buz makinesi çeşitlerinden oluşan bu özel koleksiyonu içerisinde aradığınız her türlü ürünü alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Tamamı belirli bir kaliteli üzerinde olan ürün çeşitleri uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyor.


Yeni nesil teknolojilerle üretildiği için çok daha uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü sunabilen endüstriyel buzdolabı modelleri mutlaka göz atmanız gereken ürünlerdir. Yatay ya da dikey konumda kullanabileceğiniz bu ürün çeşitleri mutfakta buzdolabı için ayırdığınız alanı en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlıyor. Minimum düzeyde enerji tüketimi ise buzdolabı modellerinin en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Düşük enerji tüketimi avantajını sunan ürün çeşitleri de burada!


Sitemizde Öztiryakiler buzdolabı, derin dondurucu ve buz makineleri bir arada incelenebilir. Sizlere oldukça geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyor ve böylelikle ihtiyacınız olan ürünleri en kısa sürede temin etmenizi sağlıyoruz. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ve paslanmaz çelik gövdeye sahip olan tasarımlar sizin için de en ideal seçenek olabilir. Düşük fiyatla alışveriş yapmak için bu ürünleri hemen mercek altına alın.


Dilerseniz tercihinizi endüstriyel buz makinesi modellerinden yana kullanabilirsiniz. Buz konteyner çeşitleri ve kar dolapları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. İlginizi çeken ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda teknik açıdan merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı karşınıza çıkıyor. Ürünlerin performansı ya da enerji tüketimi gibi önemli bilgilere de bu sayede kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Sitemizde son derece şık bir görünüm sergileyen restoran ve cafe buzdolapları modelleri de yer alıyor. Yüksek kapasitesi ve üstün performansı ile kullanıcılardan tam not alan, seçkin markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen buzdolabı çeşitlerini cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde hemen satın alabilirsiniz. Her türlü ayarın rahatlıkla yapılabildiği, kullanım konforu bakımından da beklentileri karşılayan ürün seçenekleri sizi bekliyor.

Derin Dondurucu, Buz Makineleri ve Soğuk Hava Depolarını Hemen Satın Alın!

Aynı zamanda sitemizde sanayi tipi derin dondurucu çeşitleri de bulunuyor. Her türlü gıdanın uzun süre muhafaza edilebilmesi ve ilk günkü tazeliğini koruyabilmesi için özel olarak dizayn edilen derin dondurucular endüstriyel mutfakların önemli ihtiyaçlarından biridir. Daha geniş depolama alanlarına sahip olmak isterseniz bu durumda rotanızı endüstriyel soğuk odalar yönüne çevirin. Özel bir sistemle hazırlanan soğuk oda tasarımları çok sayıda farklı gıdanın uzun süre muhafaza edilmesi gerektiğinde devreye giriyor.


En kaliteli ve en kullanışlı soğuk hava deposu çeşitlerini ulaşmak için siz de tercihinizi bu özel koleksiyondan yana kullanabilirsiniz. Aradığınız her türlü soğuk hava deposu modelini sitemizde bulabilir ve böylelikle beklentilerinize uygun olan tasarımları rahatlıkla satın alabilirsiniz. Düşük fiyatlarla birlikte uyguladığımız indirim kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem kazançlı bir alışveriş yapmış olacaksınız hem de onlarca farklı ürün modeli arasından tercih yapma şansını elde edeceksiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.