Kuzineler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Endüstriyel Kuzine Fırınlar

Endüstriyel kuzineler hem elektrikli hemde gazlı modelleri mevcuttur.Sanayi tipi yemek ocakları Paslanmaz çelik mikro delikli fırın brülörü maksimum verim sağlamakta ve fırın sıcaklığını hızlı bir şekilde arttırmaktadır.Kusursuz özellikleriyle endüstriyel mutfaklarda yerini alan kuzine ocaklar mükemmel bir yemek pişirme cihazıdır.

Sanayi Tipi Kuzine Ocak

Tüm kuzine ve set üstü ocaklarda pres baskı yöntemi ile özel kalıplar kullanılarak üretilmiş 2 mm kalınlığında monoblok üst tablalar mevcuttur. Üst tabladaki yuvarlatılmış köşeler dayanıklılığı arttırmakta ve temizlik kolaylığı sağlamaktadır.​
 Paslanmaz çelik mikro delikli fırın brülörü maksimum verim sağlamakta ve fırın sıcaklığını hızlı bir şekilde arttırmaktadır.
• 4 ocaklı kuzinede fırın içi GN 2/1 ölçüsündedir. Bu ölçüye uygun tepsiler kullanılabilir.
• 6 ocaklı kuzinelerde GN 2/1 ölçüsünde fırın kullanılabildiği gibi opsiyonel olarak 1060x550x275 iç ölçüsüne sahip olan büyük fırın yapılabilmektedir.

Endüstriyel Kuzine Modelleri Mutbex.com’da!

Endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulan ürün çeşitlerini farklı adreslerde yüksek fiyatla satın almayın. Sitemize tıklamanız durumunda çok daha düşük rakamlarla alışveriş yapabilir ve daha zengin bir ürün çeşidi yelpazesi arasından tercih yapabilirsiniz. Bu sayfada kuzine ocak fiyatları ve modelleri incelemeniz için sizi bekliyor. Tamamı seçkin markalar tarafından özenle üretiliyor.

 

Elbette Öztiryakiler ve Atalay kuzine ocak çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gazlı statik fırın çeşitleri arasında paslanmaz çelik ayaklara sahip olanları da görebilirsiniz. Aynı zamanda kuzine yüksekliği ayarlanabilen modeller en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Dilerseniz marka seçimi yaparak istediğiniz herhangi bir markanın ürünlerinin liste şeklinde karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ve tamamen kullanıcı dostu özellikler ile donatılmış olan sanayi tipi kuzine çeşitlerini sitemizde hemen inceleyebilirsiniz. Her yönüyle kullanıcıya rahatlık sağlayan bu ürünler son derece kolay bir şekilde temizlenebiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Ergonomik dizaynı ise ürün modellerinin kullanım konforunu ikiye katlıyor.

 

Sanayi Tipi Öztiryakiler ve Atalay Kuzine Ocakları Hemen Satın Alın!

Sitemizde yer alan sanayi tipi kuzine modelleri arasında ısıtıcıların her birinin ayrı ayrı kademeli şalterle kontrol edilebildiği ürünleri de görebilirsiniz. Paslanmaz çelik kullanılarak üretimi gerçekleştirilen endüstriyel kuzine modelleri sağlamlık noktasında da tüm beklentileri karşılamayı başarıyor. Üzerinde bulunan ayar düğmeleri ile gerekli tüm ayarlamalar saniyeler içerisinde yapılabilir.

 

Elbette elektrikli kuzine modellerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Minimum düzeyde enerji tüketimiyle ön plana çıkan tasarımlar en yoğun mutfaklarda bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayak yüksekliği ayarlanabilen ürün modellerini de sitemizde inceleyebilirsiniz. Temizliğinin gayet pratik bir şekilde yapılabildiği kuzine çeşitleri arasında gazla olan modelleri de inceleyebilirsiniz. Bu ürünler termostatlı ve çakmaklı olarak tasarlanıyor. Fırın rafları ise temizlenebiliyor.

 

Bundan böyle gazlı ve elektrikli kuzine çeşitlerini incelemek için sitemize tıklamanız yeterli olacak. En düşük fiyatlar ve indirim fırsatları eşliğinde alışveriş yapma imkânı sitemizde mevcut. Endüstriyel mutfaklar için özel olarak tasarlanan kuzine çeşitleri markalar tarafından sunulan garanti kapsamında adresinize ulaşıyor. Geç kalmadan, ürün seçenekleri azalmadan modelleri gözden geçirmeye başlayın. Tüm siparişler çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.