Seyyar Bain Marieler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Seyyar Benmari Modelleri ve Çeşitleri

Endüstriyel mutfakların gün boyu süren yoğun tempolarına uygun olarak kullanılan ekipmanlar da oldukça işlevsel olmalıdır. Sanayi tipi mutfaklarda gerek duyulan tüm ekipmanları, en kaliteli markalardan seçerek satışa sunan Mutbex, sektördeki deneyimine internet sitesi ile devam ediyor. En çok tercih edilen, sağlam ve güvenilir markalara ait ürünlerin yer aldığı mutbex.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde, cazip kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Sıcak servis edilmesi gereken yemeklerin, sunum sırasında ideal sıcaklıkta olmaları için kullanışlı ve fonksiyonel bir tercih olan seyyar benmari modellerini mutfağınıza dahil edebilirsiniz. Yalnızca mutfakta değil, sunum alanlarında da kullanılabilen seyyar benmariler, pek çok ortamda kullanıma uygundurlar. Değişen ölçüleri sayesinde her yoğunluktaki mutfak için uygun olabilen seyyar bain marieler çok sayıda işlevsel özelliğe sahiptirler. Hareketli olmaları sayesinde, özellikle catering hizmetlerinde büyük kolaylık sağlayan bu ekipmanlar ile yemekler her daim sıcak ve taze kalacaklar. Ayrıca hijyenik bir muhafazalı da sağlayan bu ürünlerde birinci sınıf kalite, paslanmaz çelik kullanılmıştır. Bu sayede daha dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olan hareketli benmari modelleri, paslanmaz çelik gövdeleri ile temizlik konusunda da sizi yormazlar. Frenli ve frensiz tekerlekleri bulunan benmariler, taşınma sırasında zahmetsiz bir deneyim sunarlar.

Seyyar Tezgahı ve Seyyar Bain Marie Fiyatları

Açık büfe servislerin yoğunlukta olduğu işletmelerde, yemek servislerini en ideal şekilde yapmak için çeşitli ekipmanlardan destek alınır. Seyyar benmariler, termostatlı oldukları için ısıyı muhafaza konusunda kullanışlıdırlar. Elektrikli seyyar benmari modelleri, uzun saatler boyunca kullanabilirsiniz. Su buharı ile ısıyı muhafaza eden benmarilerde bulunan su tahliye vanaları yardımıyla pratik bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz.

Modeller çeşitlilik gösterirken; çekmeceli, dolaplı ya da raflı benmariler de tasarlanmıştır. Bu kısımlarda da paslanmaz çelik kullanıldığı için sağlam ve güvenilir bir ürün olma özelliğini taşırlar. Hareketli benmarilerin bir kısmında, paslanmaz çelik boru kulplar da eklenmiştir.

Seyyar yemek tezgahı modelleri arasında, farklı küvet sayılarına sahip ürünler de satıştadır. 2 küvetli, 3 küvetli ve 4 küvetli yemek tezgahlarının iç havuzları tek parça pres baskılı olup, kaydırma standlarına da sahiptirler. Toplu yemek yenen yerlerde en hızlı servisin yapılabilmesi için tüm detayların düşünüldüğü benmari modellerinde, ahşap kaplama yapılmış ürünler de bulunmaktadır. Farklı ahşap renklerinin yer aldığı geniş bir yelpazede tasarlanan bu modeller, açık büfelere renk katacaklar. Aydınlatma aksesuarları gibi işlevsel özelliklerin de titizlik ile eklendiği modellerde, estetik ve şıklık da ön planda tutulmuştur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.