Termoslar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Hayatı Kolaylaştıran Termoslar

Termoslar, ısı yalıtımı sağlayabilen özel kaplardır. Bu yalıtımı birçok etken sayesinde sağlamaktadırlar. Termosların yalıtımına katkıda bulunan en büyük etken vakumlamaktır. Vakumlamakla ortamdaki hava ortadan kaldırılmış olur. Böylece ısı iletimini sağlayabilecek bir hava olmayacaktır. Isı uzun süreler yemeklerinizde hapsolabilecektir. Yemeklerinizi veya içeceklerinizi dilediğiniz sıcaklıkta saklayabileceksiniz. Termoslarda herhangi bir ısıtma mekanizması bulunmamaktadır. Termoslar olan sıcaklığı korumaya yönelik tasarlanmış ürünlerdir. Termosların yalıtımının bir diğer destekleyicisi yapıldığı materyaldir. Çelik, cam, plastik, metal gibi birçok materyalden yapılabilen termosların her birinin yalıtımı farklılık gösterebilmektedir. Örneğin cam termos ile çelik termosun yalıtımı oldukça farklılık gösterebilmektedir. Isı transfer edilerek iletildiğinden materyalin yoğunluğu, yapısı çok önemlidir. Sitemizde birçok markaya ait, çeşitli materyallerden termoslar bulunmaktadır. Her alana yönelik termos modelleri arasından size en uygun olan modeli seçip sepetinize ekleyebilirsiniz. Renk renk ve çeşitli modelleri güvenle satın alabilirsiniz.

Termos mekanizması iki şişeyi iç içe barındıracak şekildedir. Bu iki şişe arasındaki havanın vakumlanmasıyla beraber yalıtım sağlanmış olmaktadır. Termoslar yemeklerinizin ve içeceklerinizin ısılarını korurlar. Bu yönüyle oldukça kullanışlı ürünlerdir. Termosa koyduğunuz çay, kahve ve hatta hazır çorba gibi sıcak içeceklerinizi okulda, ofiste, pikniklerde sıcak bir şekilde tüketebilirsiniz. Sitemizdeki termosların sızdırmaz özellikte olmaları sayesinde çantanızda veya arabanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıcak içeceklerin yanında limonata, soğuk kahve gibi içecekler de gün boyunca soğuk kalıp sizi ferahlatacaklardır. Termosların ısı yalıtımını sağladıkları süre artık günümüz teknolojisi ile uzun saatleri bulabilmektedir. Bu sayede içeceklerinizi sabahtan hazırlayıp tüm gün aynı sıcaklıkta kaldığına emin olabilirsiniz. Sitemizde satışta bulunan bütün termoslar çok uzun süreler içeceklerinizi aynı sıcaklıkta tutacaklardır. Uygun termos fiyatları ile yıllarca aynı verimde kullanabileceğiniz termoslara sahip olabilirsiniz. Doğa yürüyüşlerinde ve pikniklerde de sık tercih edilen son teknoloji termosları sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlara Nitelikli ve Dayanıklı Termos Fırsatını Kaçırmayın!

Sitemizde çok çeşitli termoslar bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve modellerdeki termoslardan dilediğini sepetinize ekleyebilirsiniz. Elde taşınabilecek boyutlarda olanlardan, sürahi şeklindeki termoslara kadar birçok çeşit termosa sitemizden ulaşabilirsiniz. Okul, ofis gibi yerlerde kullanabileceğiniz çantada taşınabilecek boyuttaki termoslar son derece kullanışlıdırlar. Bu termoslar genelde çay ve kahve taşımak için kullanıldığından adına çay termosu veya kahve termosu da denmektedir. Farklı materyallerden yapılmış çay termoslarına sitemizden göz atabilirsiniz. Çay termoslarının kapasiteleri 0,45 lt kadardır.

Ürünün taşıma kulpu sayesinde elde taşıması oldukça rahattır. Termosun minimalist ve sade modern tasarımı elinizde taşıdığınız sırada görünümünüze uyum sağlayacaktır. Bunun yanında çay termosu fiyatları oldukça uygundur. Vadettiklerini gerçekleştirebilmesi nedeniyle ürünün fiyatı gayet makuldür. Ayrıca ödeme seçeneklerinin sağladığı fırsatlardan faydalanarak ödemelerinizi kolay bir biçimde yapabilirsiniz.

Bir diğer termos çeşidi sürahi termos olarak adlandırılan çay termoslarından daha büyük kapasiteye sahip termoslardır. Sitemizde farklı kapasitelerde bulunan sürahi termosları pikniklerde, kamp alanlarında memnuniyetle kullanabilirsiniz. 0,8 litre, 0,6 litre, 2.4 litre, 1.2 litre, 2.1 litre, 1.7 litre, 1.5 litre ve 1 litre gibi oldukça çeşitli kapasitede termoslara sitemizden ulaşabilirsiniz. Termos çeşitleri yapıldığı malzemeye göre de sınıflandırılabilir. Özellikle çelik termos sık tercih edilen termos çeşitlerindendir. Paslanmaz çelik termos her ortamda kullanılabildiğinden oldukça işlevseldir. Termosların ıslanmaları oldukça muhtemeldir. Bu yüzden kaliteli materyalden yapılmamış termoslar çok kolay paslanıp, yıpranabilirler. Paslanmaz termos kullanımı bu açıdan çok niteliklidir. Paslanmaz sürahi termosları kalite yönünden içinizde şüphe olmadan alabilirsiniz. Sitemizdeki çelik termos fiyatları oldukça makuldür. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanacağınız bu termosları sitemizden kolay ödeme fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Termos Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Termosunuzu düzenli ve uygun bir şekilde temizlediğiniz taktirde çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Temizlemesi oldukça basit olan bu termosları yıkarken dikkat edeceğiniz birkaç küçük püf nokta bulunmaktadır.

Termosunuzu kullandıktan sonra mutlaka yıkamalı, durulamalı ve özenle kurulamalısınız. Eğer termosta nemlilik kalırsa bu termosta bakteri üremesine ve koku oluşmasına neden olabilir. Bu koku temizlenince çıkabilmektedir ancak termosunuzu uzun yıllar kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken noktalardan birisidir. Termosunuzun yüzeyini aşındırıp, yıpratabilecek temizlik ürünlerini kullanmamanızı öneririz. Termosunuzu mikrodalgada kullanmamalısınız. Bu oldukça tehlikeli olabilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.