Housekeeping Arabaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Servis arabaları birçok işletme için oldukça kullanışlı ürünlerdir. İşletmeler, servis ve kat arabalarını çok amaçlı bir şekilde kullanabilmektedirler. Sitemizde bulunan çeşitli kat ve servis arabaları siz müşterilerimizin isteklerini karşılamaya yöneliktir. Dayanıklı ve kullanışlı tasarımları ile oldukça ergonomik ürünlerdir. Kat ve servis arabalarında birçok işlevsel bölme ve hazne bulunmaktadır. Bu tasarım güzellikleri sayesinde kat servis arabası çok amaçlı kullanılabilir hale gelir. Bunun yanında sade ve minimalist bir şekilde dizayn edilmişlerdir. Sitemizden alacağınız kat servis arabaları ve kat temizlik arabaları belli bir garanti hakkına sahiptir. İşletmenize en uygun kat veya servis arabasına sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kat temizlik arabaları, birçok alanda kullanılabilmektedirler. Otel temizlik arabası ; tuvalet temizliğinde, oda temizliğinde ve kat temizliğinde malzemelerin toplu, düzenli bir şekilde muhafaza edilip, dinamik olarak kullanılabilmesini sağlayabilmektedir. Kat arabaları oldukça pratik bir tasarıma sahiptirler. Büyük işletmelerde, temizliğin gerekli olduğu kat ve odalarda otel kat temizlik arabaları sayesinde yapılan temizlik işi, oldukça tertipli ve düzenli bir görünüm ile sağlanacaktır.

Malzemelerin bir arada bulunması ve kolay hareket ettirilebilir olmasıyla kullanıcılar üründen oldukça kolay bir şekilde istifade edebilirler. Birçok boyutta ve tasarımda öztiryakiler kat arabası sitemizde satışa sunulmuştur. Her alana ve mekana uygun boyutta temizlik arabası sadece bir tık uzağınızda. Sitede satışını yapmış olduğumuz temizlik kat arabası fiyatları son derece uygundur. İstediğiniz otel kat arabası seçenekleri sitemizde mevcuttur. Güvenle satın alıp memnuniyetle kullanabilirsiniz. Temizlik kat arabaları fiyatları uygunluğunun yanında ödemede sunulan taksitlendirme seçenekleri ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Servis arabaları, çok fazla amaçla kullanılabilen ürünlerdendir. Servis arabalarını oteller, catering şirketleri, restoranlar ve daha birçok işletme tarafından tercih edilmektedirler. Yemeklerin sergilenmesi, içeceklerin sunulması, odalara servisin sağlanabilmesi adına servis arabaları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Sitemizde birçok çeşitli tasarıma ve işlevsel kullanıma sahip dayanıklı, kaliteli servis arabasını inceleyebilirsiniz.

Çok Amaçlı ve İşlevsel Tasarımları ile Öztiryakiler Servis Kat Arabaları!

Sitemizde birçok farklı servis arabası modeli bulunmaktadır. Katlanabilir olan modelleri servis yapılırken sağladıkları rahatlıkla müşterilerimizin sık tercih ettikleri modellerden birisidir. Katlanıp daha küçük bir alanı kaplayabilmesi ile de oldukça kullanışlı bir modeldir. Katlanır oda servisi arabaları yükseklikleri ile de rahat kullanıma çok elverişlidirler. Gövdesi ahşap materyalinden yapılmış olup, gövdeyi tekerlere bağlayan kirişler sağlam metalden yapılmıştır. Öztiryakiler servis arabası, dört tekerleklidir. Böylece sürülmesi ve hakimiyeti hayli pratik hale gelmiştir. Sitemizden nitelikli ve pratik bu servis arabasını sepetinize ekleyip güvenle satın alabilirsiniz. Oldukça kısa bir sürede istediğiniz adrese teslimi sağlanacaktır.

Sitemizde satışa sunduğumuz servis arabalarından birisi de katlı servis arabasıdır. Üç katlı olan bu servis arabası modeli epey şekilde kullanım seçeneğine sahiptir. İçeceklerin, salataların, tatlıların, peynirlerin ve meyvelerin sergilenebileceği bir servis arabası olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanında ürünleri taşımak için de kullanılabilmektedir. Çok amaçlı kullanım rahatlığıyla memnuniyetle kullanacağınızı düşündüğümüz bir üründür. Otellerde odalara servislerde, restoranlarda tabakların, çatalların ve kaşıkların taşınmasında oldukça işlevsel bir üründür. Otel işletmelerinin oda servislerinde en sık tercih ettikleri ürünlerimizden birisidir. Sitemizde satışını yaptığımız kat servis arabası fiyatları oldukça makuldür. Bunun yanında ödemede sağlanan taksit seçeneği kolaylıklarıyla satın alabilirsiniz. Sitemizdeki güvenli ödeme yöntemi ile içinizde şüphe olmadan servis arabalarının siparişini tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.