Sıcak Teşhir Dolapları ve Tezgahları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 6

Sanayi tipi gıda üretimi yapan, büyük ölçekli işletmelerde pişirim ve hazırlama sırasında ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarının, en kaliteli markalar ile satışını yapan Mutbex, sektördeki deneyimini internet sitesindeki satışları ile de sürdürüyor. Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi yapan mutbex.com, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerini memnun ediyor. Aradığınız her tarz ürünü kısa sürede bulup, alabilmenizi sağlayan sitede, cazip fiyatlar ile en iyi ürünleri satın alabilirsiniz.

Mutbex’in en geniş yer verdiği ürün gruplarından olan sıcak teşhir ünitesi modelleri, oldukça çeşitli ve farklı özellikleri ile her mekana uyum sağlayacak. Kafe, restoran, pastane, otel, kahvaltı salonları, iş yeri ve okul yemekhaneleri ve catering firmalarında da sıklık ile kullanılan sıcak teşhir dolabı çeşitleri işinizde büyük kolaylık sunan, işlevsel bir ekipman olma özelliğini taşıyor.

Ürünler Hep Sıcak, Hep Taze

İşletmenizde ürettiğiniz tüm ürünlerin, daima sıcak ve taze kalmasını sağlayan sıcak teşhir tezgahları daha lezzetli ve beğenilen lezzetler ile mekanınıza prestij katacak. Katkı sağladığı enerji tasarrufu ile ürünlerinizin ilk anki lezzetini koruyan sıcak teşhir üniteleri, pek çok işletme için oldukça önemli bir yerdedir. Özellikle börek poğaça sıcak teşhir dolabı pastane ve kafelerde ilk ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak ekipmanları arasında yer almaktadır.

Her Mekana Uygun Model Ve Tasarımlar

Sıcak teşhir dolapları ve tezgahları, pek çok mekan için işlevsel ve pratik bir kullanım alanı sunmaktadır. Ürün kategorisi içinde farklı özelliklere sahip onlarca model yer almaktadır. Tasarımları ile birbirinden ayrılan ürünler, kapasiteleri ile de çeşitlilik gösterir. Mekandaki yoğunluk ve hacme bağlı olarak tercih edebileceğiniz değişik teşhir dolap ve tezgahları, ebat olarak da her ihtiyaca yanıt verecek şekilde dizayn edilmişlerdir.

Sıcak börek dolabı bu kategori içinde ölçüleri ile her tüketicinin beklentisine uyacak dizaynları ile dikkat çekmektedir. Büyük ölçekli işletmeler için oldukça geniş hacimli dolapları bulabilirsiniz. Dolaplar, camlarının şekli ile değişiklik gösterir. Camlı sıcak teşhir dolapları kendi arasında düz camlı ve bombe camlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Temizliği oldukça kolay olan bu ürünler, dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile üretilir ve uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Düz camlı sıcak teşhir dolapları hijyenik olmalarının yanı sıra şık tasarımlara da sahiptirler. Yemek servisi sırasında en büyük yardımcınız olacak, küver ünitesi takımlarına da mutbex.com’da en iyi fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.